Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 25.9.
Zlata
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 25.9. >Jak je sezona vlašských ořechů, tak je loupu a k tomu se hodí poslouchat nějaká videa, tak zase něco sleduju. Už sleduju videa téměř jen když u toho potřebuju něco dělat, protože skutečně málokdo dokáže vyprodukovat něco, kvůli čemu se vyplatí tomu věnovat čas.
Kupř. Suenee už ani moc nesleduju, protože ač je to zajímavé třeba, tak jedině pro někoho, kdo neví vůbec nic, jinak je to pořád o prosebných rukách a roztoužených očích upřených k Pentagonu, co z nich jako vypadne. Jestli si fakt myslí, že USA přiznají realitu, tak se zbláznili. A hlavně - kdyby USA přiznali svoji úchvatnou realitu, tak se všem naježí strachem chlupy na zadku a pro kontakt je toto kontraproduktivní, protože z USA může vypadnout leda tak kolaborace se šediváky, hodný mimozemšťani tam moc doma nejsou.

Ale toto vypadalo docela zajímavě:

Markéta a Sueneé: Telepatická komunikace se zvířaty a mimozemšťany
https://www.youtube.com/watch?v=X_ullawIrs8

Je tam paní, co tvrdí, že komunikuje se zvířaty, sice to mohlo být mnohem zajímavější a méně filosoficky obecné, ale věřím jí to, podle konkrétnějších popisů ji to věřím a nějakým způsobem to sedí i na moji komunikaci se živou přírodou.
To říká správně, že je to o srdci, o rozvíjení srdeční čakry laskavosti. Ta ženská je šamanka, zkrátka funguje na tom šamanistickém přírodním způsobu, co se mi ale nelíbí, jak to všechno smíchávají dohromady a hned to dávají na stejnou úroveň s mimozemšťany, to mi právě strašně pije krev, jak o mimozemských kontaktech pořád někdo mluví, aniž by je doopravdy měl.
Z mimozemských telepatických kontaktů se dělá strašně infantilní věc, tady se to dává na stejnou úroveň, jako komunikace s živou přírodou, se zvířaty.

Neexistuje snad drsnější omyl a tyto hovadiny se tradují právě kvůli tomu, že o mimozemšťanech je strašně "in" mluvit. O kontaktech s nimi, potom z těch lidí padají nesmysly.

Ta paní Markéta komunikuje se zvířaty, s přírodními zvířecími silami, sama jasně řekla, že za mimozemšťany vlastně považuje kde co, prakticky s nimi v kontaktu asi není. Ale s přírodními zvířecími inteligencemi ano, to ji plně věřím.
Tam je to skutečně o srdci, protože propojit se se zvířaty a jejich myslí a navázat s nimi kontakt je dojemná, křehká, velice citlivá a srdcová záležitost. Je to propojení s biosférou planety, když si člověk uvědomí, že můžeme plně obnovit komunikaci se zvířaty a znovu se stát plnohodnotnou součástí této velice dojemně krásné a něžné biosféry této planety a plnohodnotně s ní komunikovat, člověk velice zlaskaví, stane se něžným a laskavým a velice srdečně otevřeným, křehkým, zranitelným, vnímá tak jemné a posvátné síly, že se stane plně přírodně šamanským typem člověka.

Není to právě úplně moje specializace. Ale taky to částečně umím, naučily mě to kočky, to jsou velké učitelky.

Když dám dva příklady, tak v dobách, kdy už jsem to uměla, jsem slyšela moji kočku, kdy jsme byly na zahradě a byla jsem k ní otočená zády, jak se mě ptá "co to je, toto?" a když jsem se na ní podívala, očichávala hadici, která na této části zahrady většinou natažená není a pro ni to bylo neobvyklé.

Nebo, s jinou kočkou, jsme si povídaly o životě a o "chlapech" a ona mi povídá "jo, já měla taky kocoura" a přitom se celá tak slastně protahovala, záda do oblouku a celá se doslova zachvěla blahem při té vzpomínce.

Takže myslím si, že ta komunikace je skutečně reálná a s kočkami je velice konkrétní. Potom mám ještě zkušenost se psy a ptáky, ale tam nemám tu jasnou zpětnou vazbu. Ptáci jsou dle mých zkušeností velice sprostí a drzí, nevybíraví z našeho pohledu a velcí přenašeči zpráv, "drbny" a velicí kritici našeho druhu a zároveň jsou velice nadšení, když je slyšíme a mluvíme s nimi. Celá příroda je z toho velice nadšená, že je slyšíme, že se v tomto začínáme probouzet. Protože oni nás takové potřebují, tak to má být, tak je to v pořádku.
Velice nás v tom podporují a fandí nám.
I ta stará kočka, jak mi vyprávěla o svém kocourovi, byla velice překvapená, že s ní komunikuju a telepaticky mi řekla "já jsem myslela, že vy nemluvíte". Zkrátka celá příroda takto běžně komunikuje.

A snažit se naladit na nějaké ty přírodní zvířecí mysli a snažit se s nimi komunikovat je myslím si relativně docela bezpečné. Chce to skutečně přírodně posvátnou energii, takovou tu částečně surreálnou, ale nikoliv jakkoliv nebezpečnou, otevřené srdce, je to velice dojemné a něžné a v tomto stavu se dá najednou slyšet ptáky atd. a myslím si, že úplně největší učitelky v tomto jsou kočky.

S kočkou mám ještě jednu zábavnou příhodu. Byla jsem u veterináře a taky čekala s kočkou na vyšetření. Seděla tam taková nezúčastněná blondýna, která lhostejně a s arogantním výrazem datlovala do i-phone a přitom měla takový obrovský plyšový kornout a v něm velkou egyptkou lysou kočku. Já tu kočku ještě nikdy neviděla naživo, tak jsem ji obdivovala, jak je obrovská, jak je klidná a důstojná. Jak se vůbec nebojí, nikam neutíká. Taky měla takový až arogantní pohled. Já jsem se jí zeptala, telepaticky, něco ve smyslu, že má pohled, jako kdyby si myslela, že jsou všichni idioti a že je dost otrávená, jestli je to pravda. A ona se na mě doopravdy trochu i podívala a říkala mi "se nediv, když jsem tady s takovou krávou". Tyto kočky musí být doopravdy nasazené špionky.

Takže myslím si, že komunikace s přírodou je v podstatě "bezpečná", že to je až překvapivě jednoduché, když je člověk dostatečně čistý a má dobrou, přírodě otevřenou duši, protože jde spíš o přiznání si toho vjemu jako pravdivého a kočky toto dokážou, i svým chováním dát ten důkaz, že nejde o nějaké vlastní projekce. Příroda to chce, je to součást otevření a spirituálního růstu, má to tak být atd.

Ale není to stejné, jako kontakt s mimozemšťany, protože to je poněkud jiná liga.
A nepochopení této věci je dost děsné a velice to souvisí se stupidním předsudkem, který tam opět zmíní i Suenee, totiž ta představa, že "s jakými mimozemšťany bude člověk mluvit, závisí na jeho frekvenční úrovni". Tedy že to má fungovat tak, že ti hodní a vysokofrekvenční lidi budou mít hezké kontakty a ti zlí hrubozrnní budou mít reptiliány, asi tak nějak.

No tak takhle to prostě není, to je takové protistrachové šidítko, kterým se tato eso-ufo scéna ukájí a zařazuje tím kontakty s mimozemšťany někam mezi zvířátka a další volnočasovou zábavu.

Ne, takhle to prostě není.

Kontakty s mimozemšťany jsou technického původu, ač samozřejmě v něčem fungují i na přírodní bázi rozšířeného vědomí a mimosmyslového příjmu informací. Ale je to technika. A drsná politika.

Takže mít jen tak zbůhdarma pokec s nějakými entitami ve velkém skutečně mnohdy zařizuje Galaktická federace, protože to je teď velký hit, tzv. "bezpečný channeling". Což je samo o sobě hovadina na kvadrát, ale aby se to tu úplně nerozsypalo, protože volat si entity je velice nebezpečné, ale kontakt s mimozemšťany je žádaný, tak prý funguje skutečně něco jako automatická linka, kterou zařídila GF a kterou se snaží pokrýt tyto snahy o bezpečný channeling. Funguje to nějak jako automat, protože tito lidé mají neustále stejné vzorce problémů a otázek a dostávají tedy bezpečnostně jištěné odpovědi a ani to nevyžaduje nijak individuální správu.

Dostat se ale do reálného kontaktu s mimozemšťany je natolik vytrhávací situace z tohoto světa, že to nemá s těmito "bezpečnými channelingy" vůbec co společného.

Jde o to, že jakékoliv médium, které je reálně v reálném kontaktu s Galaktickou federací, se skutečně ale vůbec nelíbí Drakoniánské protistraně. Někdy má médium za úkol menší, méně nebezpečné kousky a díky tomu není až tak brutálním cílem Drakoniánů a GF si je schopna to médium pohlídat tak, že nezažije žádné brutální útoky.
Čím víc chce ale člověk do něčeho doopravdy řezat, ať magicky, nebo na internetu, tím víc po něm jde Drakoniánské NWO a tam už je potřeba se umět doopravdy bránit, nebo se o to alespoň snažit.
Najít si způsoby, co zabírá, co funguje.

Je v tom tento princip.
Těžkotonážního materialistického, nebo sadistického ořecha nebudou napadat Drakoniáni, tam nemají důvod, ten je v jejich vodách, tak proč by o něj ještě bojovali.
Chytrého potemnělého taky nenapadnou Drakoniáni tak, aby o tom věděl, ale chytře ovládnou jeho mentální procesy, aby pro ně dělal a nevěděl o tom a ideálně si ještě myslel, že dělá dobro. Nebudou se ukazovat, aby naučili toho potemnělého je rozeznávat.
Koho doopravdy napadnou, tak toho, kdo se dostane do kontaktu s Galaktickou federací, naučil se je rozpoznávat, jak ty dobré, tak ty zlé a je pro ně tedy nebezpečný a oni ho potřebují zničit.

Takže dovolat se doopravdy k mimozemšťanům, je narozdíl od pokecu se zvířátky dost jiná a o dost nebezpečnější věc a je to taky věc daleko více technická, vědecká a vojenská.
A taky si myslím, že ve skutečnosti oni oslovují, že obráceně to nefunguje. Obráceně to funguje zřejmě tak, pokud tedy člověk splní nějaké ty standardy bezpečného channelingu, že se napojí na nějakou obalovou psychotronickou planetární sféru spravovanou GF, která funguje v podstatě jako automatická zákaznická linka.

Ale není to přímý kontakt.

Kdyby o telepatických kontaktech s mimozemšťany mluvili jenom lidi, co mají doopravdy telepatické kontakty s mimozemšťany, velice brzy by se ukázaly reálné obrysy této záležitosti.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.9. > PřilítliMimozemšťani> Problém lidí nového věku je obecně vyhýbající se tendence vůči mocenským pozicím. Oduševnělí lidé s vyššími spirituálními kvalitami a složitější formou uvažování se většinou pod vlivem násilné, urvané, zločinné společnosti, pod tím běsným tlakem, uchylují raději k více bezzubým profesím, pomáhajícím, školství, zdravotnictví, sciální služby, případně k technickým, racionálním oborům, kde je co nejméně politiky.
Je v povědomí, že vysoké pozice obývají zlé osoby, nejnověji, v průběhu minulých desetiletí jasně odhalené jako nelidské infiltrace s nelidskou duší.

Lidé vyššího spirituálního vývoje jsou také celý svůj život zatěžováni složitějšími procesy, kdy jsou touto společností neustále označováni jako blázni. Mají tedy mnohé dimenzionální přesahy a komunikaci do vyšších sfér a vnímají vyšší spektrum reality. Tedy nejsou tupí, jak většina davu a vnímají záležitosti, kvůli kterým je ten tupý dav označuje jako blázny. Tato ostrakizace a sociání vykořenění je tak veliký strašák, že u dotyčných dochází k automatické cenzuře svého projevu, uzavření se před společností a dále, což je horší, k autocenzuře svého myšlení a prožívání, při snaze "být normální".

Z tohoto problému ale měla vést transformace v duchovní rovině, která byla intenzivní v minulých letech, kdy přišlo na povrch, k veřejnému slyšení spousta nových náhledů na skutečnost, její nové uchopení, odstigmatizování veškerých duchovních, metafyzických problémů, větší objasnění historie lidstva a taktéž mimozemského faktoru.

To by mělo vést tyto lidi s vyšším spirituálním přesahem k vlastnímu pochopení a tzv. "práci na sobě", kdy začnou využívat svoje schopnosti a tím se učit a přestanou se neustále obávat o svoje duševní zdraví a přikrčovat se před stupidním tupým davem. Jakmile dosáhnou tohoto, už by měli být v podstatě podchyceni, aby byli použitelní pro nové časy.

Jde o to, že "mocenské pozice" jsou chápány touto doposud velice pokleslou společností jako zábava, která slouží jednak k tyranii ostatních a také k vlastnímu obohacení. Proto se do těchto mocenských pozic přes všelijaké politické možnosti, ekonomické pozice, humanitní sociálně-politické obory a podobné nechutnosti, které většina skutečně "slušných" lidí obchází obloukem, hrnou nejhorší nacistické, kolaborantské, lidsky méněcenné síly v naší zemi.

No a protože proběhla dimenzionální válka, kdy jsem musela zaujmout mocenskou pozici v rámci této techno-okultní války, tak vím moc dobře, že mocenská pozice je ve skutečnosti práce a udržování dobrého stavu, případně jeho transformace k lepšímu a je to vesměs práce, závazek, který se musí plnit.
U této "čarodějné" pozice, kdy spolupracuji se silami v planetě a jejím vědomím a mimozemšťany a dále vesmírnými a kosmickými silami, je to ještě znásobené. Ale zase je to dobré v tom, že můžu ovlivnit, co chci, když k tomu mám dost jasný tah a myšlenku a z toho, co se děje, zase nemůžu říct, že by se "moje tahy" úplně a totálně míjely účinkem.
V životě by mě ale nenapadlo o nějakou takovou "čarovnou mocenskou pozici" usilovat, protože jsem normální vysokofrekvenční duše a ty se k moci v tomto divném světě nehrnou, protože "moc" má auru zla a proto málokdo je doopravdy tak naivní, aby věřil na férovou hru a občanskou společnost a radši se zařadí do klidnějšího pruhu vývoje.
Jenže, v tomto případě na mě začali útočit židozednářský satanisti a ilumináti a NWO obecně, včetně zlých mimozemských potvor a to pomocí technologií, které jsou ovladatelné myslí. No a protože mi pomohla Galaktická federace a já mám dost silnou mysl, tak jsem jim to zkrátka otočila proti nim a pak už mi to zůstalo. NWO a jejich tupci o tomto principu nevěděli, oni si fakt mysleli, že teď mají technologii, která je neporazitelná, to proto, že jsou to doopravdy zaostalí idioti a z kosmologie nechápou vůbec nic.
Jenže, to je ten celkový problém, který se bude měnit, že zrovna takoví idioti sedí v mocenských pozicích.

Rozvinutá duchovnější kasta společnosti by si měla uvědomit, že je potřeba usilovat a zabrat mocenské pozice, protože pokud to neuděláme, ty parchanti nás zničí a s tím i veškerý vývoj.
Je třeba to udělat ze zodpovědnosti. Zkrátka obsadit ty pozice, aby společnost mohla prosperovat.
Je kupř. jasné, že dokud bude na nějakém úřadu, co má na starosti vojenské technologie a radiokomunikaci sedět nějaká globalistická prožiďácká krysa, tak se nikdy nezačne řešit 5G, mikrovlnný teror, nebo existence parapsychických a pulzních zbraní. A tak je to se vším ostatním taky.
Zároveň, protože neustále odpadává NWO, jak to vnímám, tak je vysoce pravděpodobné, že tyto staré kolaborantské struktury se budou lámat a budou slábnout, protože už nemají za zadkem funkční Drakoniánskou strukturu. Měli by jít tedy konečně odstranit "férovým bojem". Proto si myslím, že nyní nadchází čas tzv. "probuzených". Měli by pomalu, ale jistě obsadit mocenské pozice a tím definitivně změnit pořádky tohoto světa.
Mezitím budou vymírat očkovanci.
A pak to možná všechno vylepší nějaký ten solární záblesk.
Pak by měla být na tomto světě situace, že Amíčci nebudou střílet po mimozemšťanech a měl by být utišený mediální uvřískaný virvál, odsatanizovaná kultura a vzdělávání, uvolněná vyspělá pokroková diskuze a tam by mohla přistát Galaktická federace, protože by to konečně mohlo jít v klidu.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.9. > PřilítliMimozemšťani> Je to o změně myšlení, kterou vyvolala nedůvěra k systému a pochopení souvislostí a realit, které byly dříve schované.
Ta masa těch "dobráků", tedy lidí doposud podporující svým chováním systém a dělající tuto společnost snesitelnou, je hybnou masou. Jakmile tato masa pochopí, že duchovně nedovyvinutá prasata s nacistickým myšlením myslí ten jejich odsun na okraj společnosti naprosto vážně, začnou se bránit a začnou bojovat o místo na Slunci.
A tím nakonec získají vedoucí pozice ve společnosti, protože doposud jsme tímto systémem velice dokonale ukolébáváni a otupováni, abychom nebrousili svoje schopnosti a kupř. náplní VŠ studia odstřeďují dobé lidi z vyšších typů studií. Protože kdo bude studovat ty sračky ještě v doktorském studiu? Tam se přihlásí jenom nejhorší měšťácký odpad s nacistickým formátováním hlavy.

Jakmile pochopí ta masa těch dobrých, jak se s nimi hodlá zatočit, což myslím si ukázal systém v minulých letech, zpozorní, zbystří a začnou se bránit.
A pochopí, že musí opanovat vůdčí místa ve společnosti, jinak nás ta nacistická verbež definitivně zlikviduje.

Výhodou nás, těchto lidí, co jsou nyní systémem bráni jako nepřátelé, je většinou vyšší inteligence a také rozvinutější parapsychické schopnosti, tedy intuice, schopnost vidět budoucnost, komunikovat s vyššími typy inteligencí. Myslím si, že minulé dekády sloužily k tomu, abychom načerpali dostatek informací, všimli si, jak systém funguje a získali větší sebevědomí a osvojení si těchto dovedností. Vymanili jsme se z duševní mlátičky tupého davu, pochopili jsme, že nejsme blázni.

To je stěžejní, získání toho vlastního myšlení a vlastní vize a absolutní zastavení pocitů viny a vlastní duševní méněcennosti, oproti dobytčímu nacistickému davu tupých duševně nedovyvinutých kreténů.

Jak systém funguje a o co jim jde se jasně ukázalo během covidu a nyní s událostmi na Ukrajině.
Došlo na ostrý světonázorový střet vizí a je naprosto jasné, že systém jedná z pozice základní duchovnosti a etiky zločinně, že covid byl zločin vypuštěný z laborky, miliardy lidí jsou píchlí magnetickou sračkou, lhalo se, jako když tisklo, korupce, plýtvání státním rozpočtem, zničení ekomiky a mnoha firem a hlavně - absolutně zločinná šikana lidí s argumenty proti tomuto šílenství a naprosto chybící diskuze.
Ukrajina, tam už nemám slov, říkám, dobytku, kterému nevadil Írák, Libye a Sýrie a Afghánistán, nebude vadit ani vyprovokovaná válka na Ukrajině.
Jsou to nacisti, Ukáčka jsou banderovci, Zelenský prokazatelně hajloval a prapor Azov měl nacistické kříže.
Nazdar bazar, kdo toto hodlá obhajovat a na to konto ruinovat vlastní národ, není cenný člověk. A chudinky z 1968 mě po tomto už ale opravdu nedojímají ani trochu. Jen ten Palach by mě ještě trochu dojal - řekla bych mu, nedělej to hochu, ten zkurvenej odpad za to nestojí..

Výrazně se změnily podmínky i náhledy, došlo k prudkým deziluzím, myslím si, že ta děcka, s dobráckým myšlením, jak si tiše kreslila a dávala svým dementním spolužákům prostor k vývoji na svůj vlastní účet, už nejsou zdaleka tak hodní a pitomí, jak dlouho dlouho byli a že jim z chodu světa už hodně došlo.

Takže směr a linka je jasná - musíme získat mocenské pozice pod svou kontrolu.

Rychlá spása ad přílet Galaktické federace se nestane, to je prostě už projetá možnost. Pardon, ale při tom, co předvádí esotericko a ufologicko zaměřená alternativa, se nelze divit.
Jako by jim chybělo půl mozku, už mě to ani nebaví komentovat. Když i Suenee jede s Andrejkou, tak to pardon, ať jdou do píči už všichni a natrvalo. Buď je mimozemšťani zajímají, nebo ne. Když ne, tak dělají to, co všichni tito kriplové.

Takže nastoupila dlouhodobá cesta postupné depopulace a změna mocenské struktury.
Já myslím, že pasivním stylem to nepůjde, že jako vychcípají nacistický hlupáci na očkování a pak bude dobře. Že se jim musí i malinko pomoct a to v první řadě tím, že se obsadí mocenské pozice ve společnosti doposud naivními dobráčky, kteří prozřeli a získali tah na bránu a tím se zavře těmto masám zprudka držka.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 24.9. >
Já si myslím, že současnost, minulé roky, hodně změnily ve společnosti, kupř. to i právě vzalo iluze takovým těm trpělivým a hodným.

Já si myslím, že tato společnost dost stojí, svoji kvalitou, na těch, co jsou hodní. Ti jediní vnáší do společnosti něco jako vlídnost a přináší vyššího ducha, který vytváří prostor pro vyšší rozvoj společnosti, mírní tedy efekt klovací slepice, které je jinak tato societa plná.
To jsou takový ty děti, jak chytře a tiše si někde v zadních lavicích ve škole kreslí obrázky a nezlobí se na svoje stupidní tupé spolužáky, na které se svým potenciálem svého vývoje doplácí, tím že nezlobí, v dospělosti mírní dementní, úplné zbytečné konflikty mezi lidmi, když jsou někde zaměstnaní, tak nikoho nepomlouvají, ani na něj nedonášejí atd.

Tito lidé, ale stejně jako já, ve velkém ztratili iluze, protože nijak nepochybuju, že stát se antivaxerem a ruským dezolátem acelkově být na straně duchovní alternativy je naprosto přirozený následek vyšší etiky. Tedy, lidé, kteří mají doopravdy rozvinutou duši a vyšší etiku jsou neočkovaní a proti banderovskému NATO nacismu.
Ale tato skupina lidí byla zařazena touto společností do kasty určené k likvidaci.
Znamená to tedy, že ty nejpřínosnější členy společnosti s nejvyšším duchovním vývojem tato společnost chce vyřadit.

To by jim mělo otevřít oči, myslím si, že u mnohých se to už stalo. Mnoho tzv. "starseeds", tedy lidí sem uměle poslaných na pomoc, kteří jsou tu v roli pomahačů, ač inkarnačně už sem nepatří, hodně změnilo názor na lidi a mají pocit, že veškerá jejich práce je zbytečná a že to je marné.

Myslím si, že změny, které byly nastartovány v minulých letech, se na společnosti projeví.
Ti skutečně duchovní a odpovědní jsou zařazeni do kasty k likvidaci, jako dezoláti a dezinformátoři.
Ti, kteří se vezou s ukrajinským nacismem s jeho oslavováním a mají očkování, jsou proti těmto lidem méněcenná sorta, jakkoliv mají prostor v médiích a svoje velice pseudohumánní ideály. Prakticky jsou to svině a nikdy jiní nebyli, což asi potvrdí každý, kdo je znal už jako dítě. Člověk svoji povahu a duši nezmění a je stejný skoro celý život.

Ta změna by mohla souviset právě s nově získanou nedůvaěrou, ostražitostí a nenávistí lidí, kteří tu doposud byli za tiché neškodící hodné blbečky, co tiše a pokorně vystélají a mírní společnost, aby to nebyla ta odporná krvavá nacistická oploštělá forma plná zle klovajících slepic a naparujících se a násilně škodících kokotů.
Když se smíříme s jejich likvidací a přestaneme jim pomáhat, protože to je doslova házení perel sviním a sami se vůči nim začneme chovat hrubě a tak, jak si zaslouží, používajíce při tom svoje vyšší IQ, které většinou máme, přestaneme na ty svině doplácet a postupně se sami dostaneme na vyšší pozice.
Je potřeba ten odporný odpad spráskat do díry. Přestat je dotovat a pomáhat jim.

Stejně je to očkovaný odpad určený k likvidaci.

Kontinuita předků byla pozastavena, zlámaly se generační zkušenosti a jejich přenášení, zničila se národní identita, v médiích pořád jenom posloucháme nějaký prorežimní nacistické důchodce, nějaký svině, co pořád fňukají o komunismu.
Už jich bylo dost.

Nechápu, co tato dementní populace chce, kam se u ní vytratilo základní prosociální myšlení.
Včera jsem četla článek, jak si kuchařky školních jídelen stěžují, že mají málo peněz a že to takto dále nejde. Říkala jsem si, jé, tak tady se snad obecenstvo shodně, ne, že je to špatně?
Ne, fakt ne.

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-s-takovymi-platy-muzeme-zavrit-varuje-sefka-skolni-jidelny-40444615

Tady jsou názory:

"Holky z Ukrajiny tam půjdou rády. Řešením je ubrat na platech pedagogům.
"
"Vnoučata budou za gastrosluzby ve škole platit tak, jako by za ně zaplatily v každé jiné restauraci, resp. méně o to, že škola nebude potřebovat přidaný zisk, ale jen pokryje reálně náklady."

"
A potřebuje nutně mít každá škola svoji vlastní školní kuchyni? Existují přeci "centrální vývařovny", možná by stačil pouze personál na výdej.
"


Takže tak, to jsou názory našich spoluobčanů.
Já nevím no, prostě už s tímto nechci hovořit, diskutovat, ani to jakkoliv podporovat.
Prostě se na konci dějin vyvalila nejhorší špína a odpad a je to určené k likvidaci. A jak rychle to bude svrženo a zlikvidováno záleží na tom, kdy dojde trpělivost a iluze nablblým dobrákům.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.9. > PřilítliMimozemšťani> 


Vakcína Pfizer a Moderna je stejně vynález těch děcek, které nebyly rodiči ani sebou nuceny jakkoliv zpomalovat svůj rozvoj ve prospěch těch slabších a proto v dospělosti vymysleli vymakaný způsob na eliminaci těch slabších.
Tak to prostě je - potom vlastně ti stejně rychlí, ale vedeni k lidskosti a soucitu se rozsekají, protože ti pod nimi, ti slabší, jsou nekompromisní a na nikoho nejsou zvyklí brát ohledy a VŠ školy jsou ovládány nelidskými entitami. Takže se ve výsledku vždy prosadí pouze zlí a schopní, zato dobří a schopní zůstanou ve většině případů s přelámanými křídly, zakopaní na okraj společnosti.

Navíc, dnes se ve školách děje tzv. "inkluze", kdy se dávají dohromady všechny mentální a sociální kategorie dětí, takže jestli se v té třídě najde normální "slušné" dítě z bílé rodiny, s vyšším IQ, zdegeneruje hned na začátku a veškerý jeho potenciál se přeláme. Ovšem společnost je nekompromisně konkurenční, takže to těmto dětem znemožní se v budoucnu jakkoliv prosadit a protože jsou oproti těm slabším, tupějším kusům více citliví a rozvinutí, což patří k vyššímu IQ, pokud nejde o nacistickou sociopatii z infiltračních rodin. Jenže to je potom paradoxně znevýhodňuje, protože mít v tomto světě soucit se slabšími kusy se nevyplácí.
Měníme se tedy na dokonale oploštělou společnost bez emocí, kde mají jednoznačnou výhodu nelidské kusy s vysokým IQ a ti vyvíjí všechny možné rafinované prostředky k tomu, aby početně eliminovali tupou, pomalejší většinu.
Protože chtějí planetu pro sebe.

Je to "zákon přírody", vskutku. Ale není to zákon civilizace. Vycházet vstříc tupějším a pomalejším kusům a brzdit kvůli nim svoji rychlost a naučit se pokojně, bez vyrušování zvládat chvíle neskutečných prodlev, než to poslední idiot dopíše, je pro dítě v tomto nelidském systému handicapující, neslouží mu to do budoucna, protože ten efekt "socializace" ve společnosti už nenachází žádné uplatnění.

Protože už nejsme "společnost", už si nejsme rovni, kupř. mnoho té infrastruktury, které byly postavené za socialismu v rámci kolektivistických brigád, tedy že lidi tam pracovali zadarmo, dnes patří nějakým zahraničním vydřiduchům, kteří to po revoluci skoupili za hubičku. Jeden takový objekt se zájmem pozoruju už delší dobu, jak se tam absolutně nedaří jakémukoliv kapitalistickému projektu. Podle mě je to základní dimenzionální, informační strukturou toho objektu. Ten obchod postavili lidi pro lidi, zadarmo, stát hradil jen materiál. Ten objekt, který byl obchodem, zničí kohokoliv, kdo se na tom chce NA ÚKOR lidí, byť by to byl poctivý podnikatelský projekt obohatit, skončí špatně, zkrachuje, nebo zemře.
V tom objektu se může uchytit jen něco, co pracuje pro lidi zadarmo. Něco pod správou města, nebo státu, co poskytuje služby zadarmo.

Jsou to zkrátka takové zajímavé věci, jak co funguje.
Prý se prokázalo, že socialismus nefunguje, že fungují jen dravčí zákony kapitalismu.

Proto ta děcka, co se nemusela socializovat s bandou nějakých zpomalených tupců, vymyslela Pfizer, aby se světu ulevilo.
Tak asi jo no.
Necháme to dojet, ono to nějak moc hezky dopadne.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.9. > PřilítliMimozemšťani> Největší šance na celkové a srovnané odhalení pravdy proběhla bez úspěchu.
Myslím si, že "boom" mimozemských informací i kontaktů je již za námi a že se tato vlna opakovat nebude, že i když je GF na nebi hojně zastoupená, nikdo je nevidí, protože k tomu nebyli lidi vedeni.
Je to zřejmě tím, že kontaktéři nebyli kontaktéři, ale nastrčené postavičky od NWO, které mají za úkol celý tento plán zhatit, což se jim náramně povedlo a další věc je, že ti, co měli nějaké kontakty, tak je měli slaboučké a pitomoučké a nikdo z nich stejně neměl odvahu o tom mluvit, protože ten stimul nebyl dostatečný a navíc, asi to nemělo s GF nic společného, jednalo se o psychotronickou síť Drakoniánů.
Která když spadla, tak zmizely všechny kontakty.

Takže nyní, po všech těch skandálech s covidem a Ukrajinou atd., kdy se mimozemská otázka rozbila o válku a prozápadní nasládlou reptiliánskou demenci a je roztříštěná, tak pochybuju, že se tato vlna očekávání mimozemského kontaktu bude ještě nějak opakovat.

Přitom, bez GF na zemi nemůžeme reálně začít vědu a ani nemáme spirituální poznání a klíče.
Můžeme jenom slepě tápat a věda nám mezitím jak odporný skřet bude stále vřískat, že jsme blázni a budeme na okraji společnosti.

Přitom nechápu, proč by měl další vývoj jít jakkoliv podle těch tupých dementů, na které se ve škole musí brát ohled a všechny rychlejší děti jsou kvůli nim bržděny v rozvoji a odmalička učeny schválně opožďovat svůj vývoj ve prospěch té tupé verbeže ... proš by měl svět nadále jít podle nich?
Podle jejich tupé vize jednoho života?
Technokracie, rasismu, válek, násilí ... kurva nebylo toho už dost? Proč by jednou nemohl jít svět podle chytrých a oduševnělých lidí?
Když se vypráskají Drakoniáni a padnou ty jejich struktury, měli bychom dostat šanci. Přece nemůže jít všechno pořád jenom ve prospěch tupých hrubých idiotů ne?
A tak se modlím k Pfizeru a Moderně, zařiď to vakcínko prosím.
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.9. > PřilítliMimozemšťani> Ten boj, jeho hlavní báze, je duchovní, celková změna paradigma.
Doposud je věda materialisticko-ateistická, tedy je ovlivňována tímto světonáhledem, dokonale se tedy ignorují etické otázky, veškerá duchovnost, člověk je nahlížen jako tupá blbá opice, přičemž i díky genetickým experimentům, kde se používají DNA prasete a ne opice (kupř. se transplantuje prasečí kůže, používají se prasečí kmenové buňky atd.), je jasné, "že vše je jinak" ... a stejně pořád všechno jede tupě dál, prostě z toho není východisko.

Protože začít vidět člověka jako součást mimozemských kultur je poněkud nehodící se pro jeho ovládání a stejně tak přiznání, že spiritualita nesmí být ubíjena a lidi v šamanistických pozicích ničeni vede k dokonalému rozhození bezohledného technicismu a nacismu.

No ale, co by ne. Však jo. Jenom u toho zajde 80% lidstva, ale stále je to uděláno tak, že pravda se má prosadit.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.9. > PřilítliMimozemšťani> 


Já si uvědomuju absurditu svého vymykání se odmalička, se všemi těmi dějinnými režimními převraty našeho národa, je to doopravdy velice šílené.
Ale rámcově se daří, musím se pochválit, možnost vysvětlit tomu tupému materialistickému materiálu všechna ta "ale" v jejich tupé 3D existenci, je naprosto úchvatná a mám to za všechny ty vyryté obrázky do lavic z nudy.

Já mám pocit, že emancipace našeho národa je doslova svět vorající a proto probíhá tak radikálně ze strany na stranu.
Jsme totiž nemilosrdně jako ostrý klín zaseknuti do německého světa, to, že to není tak radikálně vidět na mapě, je dáno přesunem Polska o 300 km, které zařídil dobrák od kosti tatíček Stalin.
Jinak to všechno na sever a na jih prostě jsou Germáni.

Takže když my se hodláme emancipovat, převoře to svět, protože to znamená porážku Německa, které nás má jako svoji hlavní kolonii a naše z jejich strany naprosto naciSStická ruSSácká tendence se řadit k slovanské identitě je pro ně definitivně frustrující a ožebračující.
Ovšem, mezitím se do tohoto starodávného sporu zapletla veškerá západní verbež a globalismus a Drakoniáni.

Takže ve výsledku mi ten náhled až tak žíly netrhá.
Holt, chudinka kočička mimozemšťanka sem musí chodit dělat bordel a odmalinka být jako trpělivé dítě ubíjena pomalými a málo podnětnými úkoly, aby ji pak z toho zpomaleného satanismu naučenému davu definitivně přeskočilo a jala se ujmout Pravdy :-D

No nic.
Zatím to vypadá, že vyhráváme, teď kupř. na aeronetu vyšel článek, kdy VK velice kritizuje přesun křesťanské komunity z Náhorního Karabachu do Arménie, tedy jakože Rusko zradilo závazky, ale já si myslím, že je to o tom, že tyto kolonie dělají problémy a je třeba území sjednotit. A Arménie by mohla zůstat Tureckem v pokoji a byl by pokoj.
Pořád je to součást politiky GF. Na světě totiž nejsou jenom bílí křesťani a je třeba udělat pořádek a podmínky, ať je pokoj. Když neustále někde bude nějaká významná komunita na kousku země jiného státu překážet, nikdy nebude pokoj. Až si vyhlásí z nějaké plošinky ve Francii Islám svůj francíkstán, tak jim asi Rusko taky nepřijde na pomoc. Ale Francie je "mrtvá žena".

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.9. > PřilítliMimozemšťani> Ve společnosti se dějí šílené rozkládací procesy, u nás kupř. začala nabíhat degenerativní fáze společnosti z Calhounova experimentu, kdy se populace přestala množit a znikla kasta vyděděnců, těch, co rezignovali, které jsem pevnou součástí.
Přitom, proč? Když jsem byla odmalinka lepší? Když jsem celý první stupeň strávila čekáním na tupé spolužáky? Asi kvůli tomu, jak se u nás pořád dokolečka mění režim a pravidla společnosti, tak to pravidelně, každých 30 až 40 let odsere celá jedna generace.
Já jsem byla na 1. stupni ještě vychovávaná socialisticky, tak, abych brala ohledy na druhé. Takže jsem byla odmalinka bržděná dementními chcípáky, místo toho, abych se mohla rozvíjet vlastní rychlostí a doopravdy se rozvíjet, tedy tak 2 - 3x rychleji, než to trvalo většině zpožděné třídy, ale v dospělosti na mě nikdo ohledy nebral. A ta debilní masa totálních vyjebaných tupců se zpožděným mozkemm a omezeným IQ mě převálcovala a dokonce teď, když přilítli mimozemšťani a já jsem s nimi zvládla válku proti Drakoniánům, mě ta stejná masa debilů, na které jsem já musela brát ohled, ale oni na mě nikdy, hodlá popravit na psychiatrii, i když mám důkazy, že nejsem blázen.

Jaký má tohle smysl?

Je potřeba naposledy svrhnout režim tak, aby se už nikdy neměnil.
A půjde to jenom skrze depopulaci.
Ty masy těch debilů, na které se má brát ohled, můžou vychcípat, protože oni neberou ohled na nikoho.


Taktéž je strašně frustrující zjištění, že když už se stane ta obrovská skvělá věc, kvůli které probíhá duchovní vývoj a která je cíl za posledních 12 000 let, tak to společnost odmítne a chce to upřít i těm, co na tom tvrdě pracovali a skutečně se o to zasloužili.
Jestli jsme před 12 000 lety spadli pod Drakoniány a nyní se máme možnost vysvobodit, tak je to samozřejmě absolutní cíl této rasy.

Ale ta zasraná zpomalená tupá verbež, která zpomaluje výuku ve škole, to nechápe, je naučená na jeden život, tupost a spotřebu a kvůli tomu, že je jich drtivá většina, proti miniaturní menšině, tak to doopravdy vypadá, že z celého osvobození absolutně vůbec nic nebude.
Ale to není individuální, to je kolektivní plošná, celospolečenská záležitost.
A kvůli tomu probíhá duchovní vývoj, kvůli tomu se člověk rozvíjí, jenom kvůli tomu, abychom se stali svobodnou společností s dobrými galaktickými kontakty.
Ale nyní se ukazuje, že když tam společnost v časovém předpokládaném rámci dospěje, tak ne celá a ta menšina, co si zaslouží konečně se dostat dál, má být stejně o výsledek a odměnu okradena, protože většina je odpad.

Proto doufám, že ta depopulace přijde. Jako mimozemšťanku mě nebaví se rodit do tak odporné a nízké rasy, sere mě ta verbež, toto bylo jenom kvůli válce, protože ta debilní verbež není schopná odrážet drakoniánské útoky.
Ale už mě nebaví na ně jakkoliv doplácet a dotovat je.
Doufám, že budou zničeni, vyvražděni, zlikvidováni a tato planeta přijde plnohodnotně pod správu Galaktické federace.

Ona to jsou "božstva", taky nejsou neurazitelní, nebo nemají v sobě pořád jenom lásku do zblbnutí.
Taky došli k závěru, že jsme nízká verbež, která se k nim neumí chovat a ani je nedokáže duševně pojmout tak, jak má.
Proto doufám, že to přijde co nejdřív, velká depopulace.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.9. > PřilítliMimozemšťani> 


A to dokonce to skoro nestačí ani na základní počty a fyziku a ovládání jazyka a fonetických, zvukových sil. Protože, existuje teorie, že základní Mendělejova chemická tabulka prvků je od začátku očesaná o éterické prvky, že před vodíkem ještě něco má být.

No je fakt, že se vzduch tak jako divně hemží a kmitá a něco v něm lítá a možná že tedy je všechno toto pravda.

A celý vědecký náhled na všehomírum je u nás naprosto směšně limitován představou, že jsme ve vesmíru sami a že tu žádní mimozemšťani nejsou.
Tak možná že Charles Darwin v tomto omezeném náhledu na náš svět doopravdy dosáhl maxima, v tezi, jak to mohlo být a přesto to tak nikdy nebylo.
A to se možná seknul s opicí, protože je dost dobře možné, že to ve skutečnosti bylo prase.
A je divné, že by příroda vypěstovala člověka, když má tendenci samovolně planět. A člověk vypadá dost jako "samostatné zvířátko" a navíc dost vyšlechtěné.

Což když nám kolem planety frčí mimozemšťani a telepaticky tvrdí, že nás mají geneticky na svědomí, tak bez ohledu na to, jak je ti vědci nevidí a popírají, tak vypadají jako totální idioti.
A jistě se otevírá velká otázka, jestli v tom roztodivném mišmaši historie naší planety mají dopravdy možnost něco podle pravítka vyzkoumat.

Tak by mě jako pořád zajímalo, jak se toto jako vyřeší, tím láskyplným způsobem, bez depopulace.
No jasně že to nejde.

To, že aštarské růžové obláčky vesmírných prdíků slibují velký vzestup a jasné nebe, ještě neznamená, že říkají plnohodnotnou pravdu.
Prostě se tím neobtěžují.
Jasně chápou ten efekt, že až se stane, nikdo je už nebude reklamovat, protože budou poněkud jiné starosti a zřejmě i zajímavější věci.
Tzn. ve chcíli, kdy solární záblesk vymaže 50% lidstva, potom už si asi nikdo nepustí internet a nenapíše do diskuze "aštare ty kurvo prolhaná, pročs mlčel o tý depopulaci".
Budou jiné starosti, že.

Ale zatím to nevypadá nijak jinak, než cestou depopulace a to ideálně i prudké, protože naturální vývoj by znamenal, že idiotská dementní masa totálně technicky ovládaných lidí tu bude prudit ještě dalších 20 - 40 let, mezitím ty technologie zničí přírodu i poslední zbytky rozumu.
Chce to tvrdý zásah.

Verze, že lidstvo nadšeně uvítá Galaktickou federaci, protože pochopilo, co to je NWO a nechá vyvraždit NWO a pak se ustanoví inteligentní dobrovolný způsob depopulace, který bude spravedlivý a nebude obnášet úchylárny ... to je utopie na kvadrát, to se nestane.
Když člověk vidí, jak žerou covid a Ukrajinu a každou hovadinu, co jim mainstream předhodí a opozici se rozhodli zařadit k dezolátským kontraproduktivním silám, tak toto je absolutní utopie.

Jsem fakticky zvědavá, protože ten rozpor a konflikt je zvláště v tom ideologickém směrování této civilizace tak ostrý, že vidím jako nemožné to zvládnout nějakou miloučkou cestou.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.9. > PřilítliMimozemšťani> Tohle přechodové stadium je už dlouhodobě nesnesitelné.
80% lidstva je duchovně nedovyvinutý zločinný materiál, který se usadil na této planetě díky nesnesitelným podmínkám pro jakoukoliv vyšší duši, kdy se z této planety stal v podstatě koncentrák.
20% sem přišlo osvobodit planetu a přenést lidský druh do nového věku.
Snesitelné množství pro tuto planetu je cca 2 miliardy.
Proč je nás tu 8 miliard, když před sto lety to byly dvě miliardy, není těžké až tak uhodnout. Protože se množili jak králící v době, kdy došlo k objevům vakcinace a lepších léků, drsně se tedy srazila dětská úmrtnost.
Jistě se to dá vysvětlovat i mytologicky, že při dobách Armageddonu tu mají čumět všichni, já bych ale řekla, že ten důvod je čistě prozaický, ad 1. vysvětlení.

Když se počet těchto bloudů srazí na 20%, vychází to na cca 1,6 miliardy, což je optimální počet, aby se stihli tolik nenamnožit, než dostanou rozum a začnou s populační politikou, tedy s plánováním, kolik se může narodit dětí a komu.

Kdyby se tato politika zavedla teď, tak se dovolí množit se jenom technokratickým prorežimních nacistickým krysám a z této rasy se stane kyborgovitá degenerativní zrůdička na odstřel.

Takže by bylo optimální do doby, než se toto začne řešit, zbavit tuto rasu a planetu nacistického spadu.
K tomu by bylo velice vhodné, kdyby přišla první rázová vlna, která zabije 50% obyvatelstva této planety.
Ideálně si to představuju jako technicky vyvolaný záblesk s dokonale zadanými parametry, aby to okamžitě sprovodilo ze světa nejhorší verbež, 3x a více očkované, nacisty, materialistické ateisty komunistického střihu, rigidní náboženské vypatlance, ideálně i samozřejmě veškerou infiltraci do lidské rasy.
Nebo aspoň bleskovou celoplanetární potopu.

Pak by pořád ještě zbylo 40 - 50 % lidstva, které by se mohlo pomalu, ale jistě dovymírat do stavu 20%. Za tu dobu by mohlo pochopit mnoho věcí. Že očkování škodí, že všechny ty mydlinkové pseudohumánní píčoviny, kterými nás krmily nacistický svině poslední éry jsou úplně na nic, zase by přišli k instinktu a pochopili "hlas krve" atd.

Pak by to šlo, už by to nějak odsýpalo, šťastně a plnou parou s tahem na bránu bychom šli do nového věku.

No ale jestli se to má pomalu sunout pomalým morbidním vymíráním, tak už by tedy asi doopravdy bylo vhodné, poněkud rozkopat základní akademický konsensus ze zaostalého 18. století, který nastavili jezuitské iluminátské NWO svině dělající pro Drakoniány.
Tedy materialistický ateismus a darwinismus.

To by bylo potřeba vysvětlit, možná i s pistolí u hlavy, všem těm vzdělancům, že ty svoje žvásty můžou vydávat pouze za "jednu z ideologií" a "jedno z nedokonalých vysvětlení" a připustit, že budou muset udělat prostor vícero ideologiím a nápadům, jak co bylo.
Definitivní tečku za tím může udělat jedině Galaktická federace pohybující se na zemi a zavedení "nové" "objektivní" vědy.

Možná už se začíná malinko i rozsypávat ta představa, že je možné dělat nějakou "exaktní vědu".
Když vidíme, jak ty svině odporně lžou a jsou uplacené a jak stejně, tak jako tak, co se bude zkoumat a proč, ovlivňuje ideologie.
A hlavně, celá "objektivní exaktní věda" nás zavedla do prolhaného fašismu.

Takže kdyby se začal ve škole vyučovat obsah děl T. Lobsanga Rampy, má to naprosto stejnou míru "vědečna", jako debilní teorie o opici z pera Darwina, nebo obecné vysvětlení dějin historie lidstva, nebo úplně stejně debilní jakákoliv jiná náboženská teorie.

Nemluvím o nejzákladnějším vzdělání, jako naučit se číst, psát a počítat. Ovšem na stejnou metu, paralely k vysoké vědě, stačí "materialistický ateismus".U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.9. > PřilítliMimozemšťani> V tomto už nemám sebemenší obavy, NWO v mé hlavě zkrátka neustále jde dolů a odchází, děje se to neustále. Myslím si, že by mi z hlavy dobrovolně doopravdy neodkráčeli, že to je prostě působení a výsledek války, kterou vyhráváme. Chtěli mě psychicky zlomit, nebo dohnat k sebevraždě. Sami by neodešli.

A to, že se mi ty parchanty podařilo vyhnat, minimálně z mé hlavy, je ještě s tím vším, že vidím ty mimozemšťany na nebi a mám je vyfocené, jasná známka toho, že věc chápu správně a že se nepletu.
Takže se jedná o mimozemskou válku Galaktické federace proti Drakoniánskému impériu a lidi jsou do této věci zařazeni jako informátoři a bojoví mágové, případně další spirituálně fungující osoby, které udržují dobrý stav dimenzionálního prostředí, aby nemělo tendence se propadat.

Q-Annon povídačky o nějaké Alianci a její tajné armádě, která pořád někde někoho popravuje, to si myslím, že už je NWO práce, protože těm logicky bude vyhovovat, že lidi nedělají nic a čtou si vymyšlené zprávy o tom, jak už po desáté popravili Gatese atd.

Super, já jsem si tím docela jistá.

No a zasraný psychiatrický doktoři jsou určitě přesvědčený, že já jsem blázen a obecně minimálně 80% obyvatelstva si myslí, že já jsem blázen, že je v pořádku mě umlčet, napráškovat, duševně usmrtit a vyzmizíkovat z veřejného prostředí.
To totiž sig hajl a slava ukrajině.

Takže jsem fakticky zvědavá, kam se toto bude šinout. Velice zajímavé to domýšlet, kudy jako tahle morbidní situace půjde dál.
Já si myslím, že darwinismus a materialistický ateismus, ač jsou to úplně hloupoučké a směšné ideologie, které jsou myslím si už i "vědecky" vyvráceny, se budou držet jak hovno košile. Ač působí extrémní škody, na duchu i společnosti, na přírodě.
Neumím si představit, že přijde nějaká jiná vlna "osvícení", která tento temný středověk vyžene. Protože vzdělanci jsou odporná tupá zvířata a duchovně méněcenný hmyz, jsou to jenom kolaboranti se satanismem, takže dál pojedou podle neměnných kolejí fašismus, nikdo se nedokáže vzepřít a prosadit změny.

Já si myslím, že až Galaktická federace vyhraje spolehlivě, že definitivně zláme Drakoniánům všechny možnosti a NWO definitivně ztratí svoje páky, nebude moct už nikoho držet jako rukojmí a nikde nebude žádný "háček", tak udělají nějakou větší akci, aby lidi prostě pochcípali.

Vždyť se ta hnusná verbež doopravdy snažila, aby všem dokázala, že je bezcenný odpad, který nedokáže pochopit ze současných událostí a problematik vůbec nic. Dokud tu budou, bude peklo na zemi. Ty hajzlové nejsou ochotní zapnout svědomí, soucit a etiku. Myslí si, že žijí jenom jednou, že si umí užít, že potřebují víc hmotných požitků.
Bastard, co takhle žije celý svůj přiblblý život, není schopný přetočit.

Já si myslím, že všichni, kdo měli v duši naloženo, byli otevření spiritualitě, tak je nějak oslovily transformační vlny v minulém desetiletí a to je ochránilo před vakcinací a nyní jsou už "probuzení". Ti, kterých se to nedotklo, jsou určení k likvidaci.
A tento stav je neměnný, už je hotovo, už je rozděleno.
Tak doufám, že ještě jsou nějaké "ale" v tom smyslu, že NWO má ještě někde drápky a hned jak se odstraní jejich drápky, může se tato společnost definitivně převorat na nový věk.

Ti, co mají jít, ať jdou, už jenom zdržují, nikdo už na ně není zvědavý a v jejich proměnu nikdo nedoufá. Zároveň, dokud tu budou, je definitivně blokovaná věda, rozvoj. Protože kdo se má namáhat a riskovat kariéru, život a psychické zdraví, aby se snažil prosadit jiný konsensus, než je materialistický ateismus, nebo dementní křesťanství, proti jezuitským zkurvencům?

Lepší je, když pochcípají a zůstanou jenom lidi s mozkem.

Už mám dost těch humánních tezí, jak se nad námi někdo smiloval a nechá nás tu čumět ještě dlouhá desetiletí, dokud poslednímu kriplovi něco nedojde.
Už je hotovo, čas už nic nevyřeší.
Doufám, že až vypráskáme poslední zkurvence od NWO z planety, Galaktická federace spustí něco velkého.
80% lidí může jít do prdele okamžitě, pro nový věk nejsou potřeba a čím déle tu budou otravovat a překážet, tím hůř pro nás.


U příspěvku:Komín atd...
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.9. >

Á Zeanddrich se brzo vrátí ... a taky určitě uveřejní komín, to teď mezi ilumináty frčí. Komín.
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.9. > PřilítliMimozemšťani> A jsem si dost jistá, že je na místě extrémní agresivita a zdůrazňování, že tady má psychiatrie povinně, i podle těch jejich vyšahaných pravidel "exaktní vědy" sklapnout a kapitulovat.

Já to mám s těmi éterickými objekty potvrzené, že se dají vyfotit. Uveřejnila jsem jenom nejkvalitnější pokus, který i mě samotnou už ubezpečil, že mi nehrabe a nemám halucinace. Ale těch fotografií jsem udělala desítky, až stovky a zjistila jsem, že skutečně digitální foťák je schopen ty objekty zachytit, ale protože jsou v éterické, odhmotnělé formě, na těch fotkách je to jen porucha v šumu, je to tak subtilní a špatně zachytitelné, že málokdy je to průkazné. Nejvíc tomu svědčí mlha, zataženo, jednolité nebe, k tomu, aby ty objekty šly zachytit.
A to zdůrazňuju, že s nimi člověk musí být telepaticky domluvený a oni tedy musí pózovat! Tzn. domluvíme si, kde budou stát a oni tam pak po dobu focení na nebi jsou.
A ty fotky jsou. A stejně tak, když člověk slyší technický útok a napadení, agresivní vlnu do hlavy, tak je to technický útok a napadení, agresivní vlna do hlavy.
A ne že moje ego, nadego, ID, pud, anima a vnitřní dítě, podvědomí a bůhvíco tohle vygenerovalo.

Už mám těch hovadin jak psychiatrie, tak psychologie, tak alternativní neduchařské psychologie po krk. Ať přestanou lhát.

Všechno to souvisí s nějaktunějším problémem dnešních dnů, tohoto dějinného období, kdy se zkrátka musíme spirituálně přenést na vyšší úroveň, protože to je řešení krize.
Tzn. to znamená, že zmizí pozice vrchní oběti na vrcholu spodní stínové pyramidy určené k satanistickým obětím, což je role, kterou tu mám a dále ji odmítám už tolerovat jako "obětní".
Tzn. čarodějnice, žena, co má parapsychické schopnosti, ta která vidí souvislosti, které se vrchnosti nehodí, aby je někdo viděl, ta co je proti technokracii, ta co usiluje o spirituální nápravu.

Vztahuju to přímo na "ženu", ač samozřejmě spiritualita vůbec není pouze ženská záležitost, ale zdůrazňuju tu roli "čarodějnice", protože popření významu ženského elementu a zákaz ženy v pozice duchovní, je jeden ze základních pilířů Drakoniánské zotročené společnosti.

Tato společnost, včetně té "osvícenské", tedy zaměřené proti církevnímu temnému středověku a zavádějící "exaktní" vědu, je zvyklá neustále vykonávat tuto oběť, zabíjet tento typ lidí a je jedno, že ne "středověkým způsobem", tedy přímou vraždou, ale "osvícenou psychiatrií", tedy duchovní vraždou.
Jde o umlčení oběti, o její definitivní vyřazení ze společnosti, definitivní zničení jejího vlivu.

kde nejsou čarodějky, tam se může rozvinout technokracie a kyborgovitá degenerace, zotročení a Drakoniánská společnost.
A to se děje, až nyní v těchto časech, kdy jsou digitální foťáky a já mám důkaz a je tu Galaktická federace a už není možné mě, v pozici čarodějky, zlikvidovat, tak se ta situace snad už obrací.

Na mě prostě žádný psychiatr nešáhne, já jsem už do blázince nezaviratelná, protože mám důkaz a snaha ze mě udělat blázna je zločin.
Prostě se pletou materialistický ateisti, jejich éra končí, zavřou zobák a půjdou od válu.

Což by mohlo být řešení naší krize, kdy je společnost zavalená prasoidní degenerací, kdy přivykla většímu materiálnímu blahobytu, ovšem není schopná ho distibuovat plošně a spravedlivě, takže dochází k vykořisťování a ti, co z toho prosperují, znásobili svoje materiální požadavky a o to více zredukovali svůj soucit.
Dostali se tedy do křivky prasoidní degenerace, která naplňuje chmurný experiment s myšmi.

Calhounův experiment
https://voda235.webnode.cz/calhounuv-experiment/

"
Na počátku experimentu dal doktor Calhoun do nádrže osm naprosto zdravých myší, čtyři samečky a čtyři samičky. V první fázi nastala populační exploze po dobu 315 dní. Nastal zlom a druhá fáze rovnováhy, myši se množili méně. Potom následovala třetí fáze zkázy. V myší společnosti se objevila skupina vyvrženců, která skupina provozovatele místo ve středu nádrže. Zástupci této skupiny byli častým terčem agrese silnějších hlodavců. Skupina vyvrhelů byla často pokousaná, potrhaná. Zpravidla to byly mladé myši, které nebyly schopny zaujmout svá právoplatná místa v hierarchii hlodavců. To proto, že starší generace žila v ideálních podmínkách delší dobu a dospělí nechtěli dávat přednost mladším. Tato situace mladé myší samce psychicky zlomila a přestala bránit březí samice. Vznikla skupina krasavců, věnovali se krmení a neměli zranění - neúčastnili se bojů a nebyli schopni interakce s okolím, nezachránili své samice, neměli zájem o reprodukci a nebojovali o své území. Rezignovali na "společenské a rodinné funkce". Po 1780 dnech od zahájení experimentu zemřela poslední myš.
.....
Kolonie myší měly rozdělené úkoly a tím, že mladé vyhostili z jejich společnosti, tito se neměli od koho naučit sociálnímu chování. Byli pro komunitu nepotřební. Jejich frustrace vedla k sociálně nevhodnému chování. Nemohli tedy předat žádné vzorce sociálního chování ani svým mladým. Takto bylo do společnosti napevno zakódované patologické chování, které vedlo ke zkáze celé populace.
"

Přesně to se děje i s námi. Je to tak, kupř. i ta generační válka je přesně o tomto. Staré kusy zvyklé na "svoje" odmítly učit mladé, u nás se tato kontinuita jasně prosadila po revoluci, kdy "bez praxe" si člověk neškrtl a všude byla konkurence a od staré generace byly slyšet pouze výčitky, výsměchy a opovržení, ač se podmínky dimaterálně změnily a jejich podmínky a naše podmínky a dokonce i tempo práce (kupř. fabriky) bylo někde úplně jinde. To odmítali uznávat, toto neviděli, neslyšeli, všechno je jen komunismus. Už tehdy došlo k velkému přerušení civilizační kontinuity.
Následovala digitalizace, mobily, internet, to ještě vzdálilo generace. Svět se stal nepochopitelným chaotickým místem bez pomoci, vlídnosti, všude vládla jen surová konkurence opanovaná starými, mladí neměli šanci.
Vznikli odpadlíci, fenomén "singles", kteří rezignovali. Pečují jen o sebe, nemají děti.
Toto přirozeně půjde tou smyčkou dále dolů, kupř. dnes vyrůstá generace dětí s TikTokem vymláceným mozkem a řve na ně generace, která vyrůstala s TV debilitami.

Je to neřešitelné, tohle nedopadne dobře, neexistuje způsob, jak pád takové společnosti zastavit. Ve stavu prasoidní egenerace, rámované velkou spotřebou a bezcitem se společnost hroutí. Přičemž příslušníci prasoidní degenerace jsou očkovaní magnetickou vakcínou určenou k ovládání mysli a dalších tělesných procesů. Nemají již šanci se duchovně obrodit a změnit kurz.

Tak si právě myslím, že ta verze je správná, že očkovaní pojdou a z určitého zbytku, který se této smyčce degenerace brání, se vytvoří společnost proměněná spirituálním vzestupem k novým hodnotám, přičemž nám v tom pomůže Galaktická federace, která je v tradiční roli našich duchovních učitelů a "starších", rodičů, poradců.

Drakoniánské síly se velice rychle a snadno rozpadají, už to není reálná válka. Kupř. na Kavkazu, tradičním místě Drakoniánů, se dá velice snadno celé místo prosvětlovat a přeměňovat podle "védských" principů, úplně tam mizí a hroutí se ta skalní dračí energie, to znamená, že i kdyby tam byly nějaké drakoniánské a reptiliánské základny, jsou nefunkční a opuštěné. Zkrátka ten Dračí plazí element je z naší planety intenzivně vyháněn a již nemá šanci vyhrát.U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.9. >Si připadám, jako když řeším velký záhadný hlavolam, "co to je", to, co se mi děje.
Já si rozhodně nedovoluju tvrdit, že moje interpretace toho, co se děje, je jediná správná, ale taky si dovoluju tvrdit, že má blíže k pravdě, než všechny ty esoterické a oficiální hovadiny, co se tvrdí.

Podle mě to nejvíce odpovídá té situaci, že tato planeta byla nyní 12 000 let okupovaná reptiliány a Drakoniány, na jejichž příšerné úchylácké řízení společnosti jsme si zvykli a začali to považovat za normální. Tedy násilí, války, manipulace (které máme dnes naprosto otevřeně na očích, kupř. Ukrajina), otroctví, sexuální zneužívání a tyranie, chudoba, nemoci a utrpení, z člověka, vznešené bytosti, se stalo polozvíře pod vedením Drakoniánů.

A nyní nás čeká osud přemnožených myší v bedně (Calhounův experiment), pokud se nechytneme Galaktické federace. Tedy samečci si pečují o své kožíšky a nejeví zájem o samičky, ty o samečky taky ne, brzy se začne společnost absolutně hroutit, přijde dekadence, odpor, nemnožení a výsledkem - naprosto vyhynulá myší kolonie.

Protože pořád jedeme v principu násilí, materialismu a tradičně udržované demence, lži a kolaborace proti naší lidské rase.

Mě už to vyloženě nebaví.
Žádná psychiatrická svině mi nebude vykládat, že zvuky rentgenu a útočný drnčící paprsek, který někdy slyším v hlavě před spaním a je to jasně útok nějakou technologií, bolí to, nechává to fyzickou stopu v mozku, je projev toho, že já jsem nemocná, že já jsem blázen.
Takovýmu psychiatrovi bych narvala hlavu do hajzlu a pořádně spláchla. Takový mě srát nebudou.

Stejně tak asi teda nemám halucinace, když vidím na nebi éterické, na telepatii reagující objekty, které patří Galaktické federaci a které se dají vyfotit. Jestli toto hodlá nějaká psychiatrická kolaborantská, pro Drakoniány dělající svině bagatelizovat, že já jsem blázen, tak taky, takovýho kripla bych byla ochotná umlátit k smrti.
Jestli to něco znamená, tak to, že mám rozšířenější spektrum vnímání, než ta dementní psychiatrická tupá materialistická svině a ten foťák taky!
Málokterá živá bytost a nakonec i technologie vydrží mít tak omezené spektrum vnímání, jako typická bezvěrecká slepá svině.

Takže jaký je výsledek?
Nejhorší tupý svině s omezeným vnímáním a pozastavenou etikou dirigují a terorizují celou společnost, dávají jim diagnózy, stigmatizují je, ty lidi dostávají nálepky a pak ještě od těchto hovad dostanou psychofarmaka, která oběti domlátí na tu stejnou tupou a zhovadilou polozvířecí úroveň, jak si psychiatričtí odborníci představují.

Dokud nebyly digitální foťáky, nebyl důkaz a nápor těch omezených kamenných sviní byl tak veliký, že takto dokázali zničit úplně všechny.
Ale ta doba už skončila.

Jediné, kde si nejsem až tak stoprocentně jistá, jestli skutečně nejde "pouze" o psychotronickou pozemskou válku jednotlivých mocenských skupin na této planetě, kdy mimozemšťani jsou jen zástěrka.
Řekla bych, že takto to není, že bez vyššího vědomí Galaktické federace bychom dopadli velice zle a že to skutečně je mimozemská záležitost a osvobození naší planety.

Když tu je Galaktická federace, tak máme šanci, že zastavíme svůj pád "myší kolonie", že dokážeme rasu zredukovat a skočit do vyšší úrovně rozvoje, že neskončíme úplným vymřením kolonie.

Je ale potřeba vyloženě zavřít hubu těm bezvěreckým materialistickým tupým, omezeným prolhaným zkurvencům, klidně to postřílet a vynutit si kontakt s GF.
To, jakmile se stane, máme vyhráno, ve všem.
Jakmile je uvidíme, už nikdy nebudeme chtít, aby odešli, budeme rádi, že s nimi můžeme mluvit.

U příspěvku:23. září 1938 - 1. mobilizace
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.9. >
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.9. > PřilítliMimozemšťani> Toto celé se dá pojímat jenom jako Armageddon, prostě tento mytologický koncept, kdy se na konci časů oddělí zrno od plev, odpad hezky zdechne a zůstanou jenom inteligentní, vyspělý lidi s mozkem, vlastním uvažováním a základními mysticko - okultními schopnostmi.

Protože kdyby to mělo být čirou náhodou jenom o tom, jak jako psychotronické stanice na celém světě, ještě s praktikujícími kouzelníky otevřely vesmírné brány a hezky se v tom celý svět točí, tak by to znamenalo, že tedy nejchytřejší a nejschopnější jsou Rusové a Peršani a nad námi nad všemi neustále ční velký zázrak.
A taky Rusové a Peršani ovládají technologie na úrovni mimozemských a ještě umí být dostatečně šaramantní, kouzelní a zázrační. A mají plán.
A já přitom vidím, jak se jde po Dračích doupatech, aktuálně frčí Kavkaz, jak se tam vyhání a odstraňují hnusné příšery s terminátořím mozkem, jak chcípají obludné shnilé příšery archontského kruhu vesmírného viru a taktéž vnímám radostný vzestup a obrozování planety a kultická vřídla s jejich mocí.
Fakt kouzelný.

To už mi připadá daleko pravděpodobnější všechno to s Galaktickou federací, Drakoniány atd.
Doopravdy to dává větší smysl.
Tady není čas čekat na to, až idiotům něco dojde, jenže oni masově překáží, jak je jich hodně. Utváří veřejné mínění, jsou masa, která dokáže zničit všechny proti NWO aktivity, svoji urputnou demencí.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.9. > PřilítliMimozemšťani> Já ty davy nenávidím, protože jsou zbraň proti lidem. Tak tupí amorální bezvěrecký, pseudohumánní prožiďácký fuj hnus idioti s píchlým ramenem, kreténi odporný, doopravdy věřím, je v tom duše dobytka.

Přitom v TV jedou slizácké mimozemské příšery, v realitě jedou slizácké mimozemské příšery, naštěstí v realitě do toho i skutečná Galaktická federace, která je zase něco jiného, než Star Trek.

I kdyby byly všechny ty píčoviny o mimozemšťanech tedy nesmysly, tak něco tu jede určitě a to drsná psychotronická válka a mikrovlnný teror, vojenské projekty ovládání mysli ve velkém a zvítězilo Rusko s Peršany.
Proč ne, hlavně že je v tom nějaká protiváha.

Ale co ale určitě není pravda, je verze, co jede v mainstreamu, jakože se nic neděje a všichni jsou blázni, jenom napráškovaný buzík s magnetickou hnátou ne.

Na nebi to fakt lítá a dá se to i vyfotit a komunikuje to TELEPATICKY a když v hlavě občas před spaním slyším rentgen a v palici mi zabzučí těžký zkrat, tak to taky není "že jsem blázen".

Ať jdou už všichni ty prolhaný svině do hajzlu, jedině to, že začnou umírat na vakcínu, může ozdravit společenské klima a prostor k uvažování.U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.9. > PřilítliMimozemšťani> Což by bylo skvělé, protože toho zla je tu fůra, přespříliš, už se z totoho světa stalo odporné psychotronické peklo, kde systém může na dálku odprásknout kohokoliv, kdo se mu znelíbí a ubránit se obnáší být schopný bojový mág a mít kontakt s Galaktickou federací. A aby toho pekla nebylo málo, tak obětem nikdo nevěří a populace chce věřit, že toto není pravda, takže oběti můžou řvát, jak chtějí, ale nikdo jim neuvěří a nepomůže.
Takže dokud nezačnou ve velkém umírat dcerunky potentátů, což se pochopitelně nestane, jediné řešení je úhyn této morbidně odporné populace, aby zůstaly jen války schopné kusy a lidi nového věku.

Jinak s celkovým složením Galaktické federace - já jsem zažila to, co popisuju, nijak se nezajímám o Čínu, ani Jižní Ameriku, jižní Ameriku vnímám jako území s divými exotickými silami, které nejsou spřátelené a nejsou védského typu, takže tam se nemíchám, ani mě ten světadíl nikdy netáhnul - ani severní, ani jižní Amerika a v Číně vnímám nějaké konfuciánské podloží a minimálním počtu, které je správné a pak tam vnímám nějaké falešné vodní démony, nebo ne příliš přátelské entity mimozemského původu, taky plazoidně usyčené svině, bez té "horké savčí krve".
Jsem ráda, že se o Čínu nijak zajímat nemusím, taky mě nikdy netáhla.

Moje domovina, i duchovně, je prostě euro-asie, indoevropské DNA, proto mám největší přehled v bezprostředním okolí, takže vím, že GF jsou védské tradice, Indie, Slovani a také Persie a Arábie postaru, prostě tato území, tato božstva, zjednodušeně.
Ty periferie, jako je jižní Amerika, nebo Čína, nemám až tak prozkoumané a tolik jsem se jimi nikdy nezabývala, ale je samozřejmě předpoklad, že s GF mají tyto kultury také nějaké vazby.

Na druhou stranu to tak nemusí být vždy, z důvodů nějaké "politické korektnosti" nemá smysl lhát. Na této planetě figurovalo i mnoho vyloženě zlých a odporných plazoidních a hadích božstev, mimozemských ras a ty nemají s GF nic společného a jsou nepřátelské.
Natolik nepřátelské, že kupř. nedávno se vzdala nějaká skupina ortodoxních nepřátel, nějaký vyšinutý žiďáci a než aby odlítli "se svými", tak se radši vzdali Galaktické federaci a nechali se zajmout jako váleční zločinci.
V jakémkoliv vězení GF, i kdyby byli popraveni, se budou mít líp, než "se svou stranou". To znamená s nějakými hnusnými Draky a nacisticky chladnými plazoidními příšerami.

To je to, co tato populace nechápe, i když takový úchylárny miluje. Bandy vypatlaných zmrdů se na tyhle příběhy s krvavým zájmem dívají na nějakým Netflixu, ale že se něco takového děje i doopravdy, to už je jim jedno.
Tak ať chcípnou.

To je jak s Ukrajinci pod taktovkou Drakoniánů a Rusy. Pořád nás krmí píčovinami, jak Ukrajina vyhrává.
Třeba tady:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-ukrajina-je-bliz-velkemu-cili-ukusuje-rusku-krym-a-cerne-more-236980#source=hp&seq_no=4&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Ukrajina prý dobyla "strategickou vesnici". Jsem se smála jak pominutá, když jsem ten titulek v novinách viděla, tohle napíše už jenom zoufalec.
Za celou dobu jejich slavné ofenzívy se hnuli asi o 20 metrů a pochcípalo víc jak 300 000 Ukrajinců, důchodci, mentálně postižení, zdravotně postižení. Protože normální chlapi už na Ukrajině nejsou, jsou mrtví, nebo utekli.
Tady se píše o Rusku, že prý mobilizuje trosky. Chachá, Rusové tohle dělat nemusí, ti mají silnou armádu, ze silných vycvičených chlapů, to Ukrajinci jsou úplně v hajzlu.

To nám Dráčci ze západu ukázali, jak jim záleží na Ukrajině. Vymlátí je do posledního, jak prašivý čokly.
Takže kdo tam má rozum, vzdává se Rusům, přes radiofrekvenci 149.200 a heslo "Volga". To je jediné rozumné, co se dá dělat.

Je směšné pořád číst tu odpornou nacistickou propagandu a je směšné pořád dokolečka vidět davy těch chcípáckých zrádcovských sviní, co takový jako jsem já, hodlají hodit do pekla, protože prostě "tomu nevěří".
Ať jdou na svou pátou a šestou dávku, ať už chcípnou, nenávidím je.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.9. > PřilítliMimozemšťani> Z toho nesouladu s "velkou" ezo-ufo alternativou, čímž myslím více sledované, populárnější proudy, jsem hodně znechucená a i vyděšená, protože nechápu, s čímže se nakonec chce tato populace spojovat, když už. To moje chápání Galaktické federace nejvíce odpovídá Poselství Amenti, v tom jsem je docela poznala a bylo to jedno z nejdůležitějších uklidnění, kotvících prvků, že nejsem šílená. A potom povídání Jaroslava Chvátala. S tím nemám žádný výrazný problém, dost to všechno sedí, ještě nikdy jsem tam nenarazila na nějakou výraznou věc, která by mi doopravdy vadila. Nesouhlasím absolutně se vším, ale s mnohými jeho vysvětleními intuitivně ladím.
Už jsem delší dobu nesledovala ani jeho, teď jdu víc po textech, ale protože zase začaly vlašské ořechy a ty já ráda loupu a něco u toho poslouchám, tak jsem si zase pustila Chvátala a jo, docela dobrý:

https://www.youtube.com/watch?v=wfHC5XBySh4

Vysvětluje tam původ člověka, galaktické rasy atd., má to 3 díly, téma "Nefilim versus Elohim", zatím jsem to nevyslechla celé, ale toto je na českém internetu podle mě nejspolehlivější zdroj, přímo jeho poznatky, jeho pojetí tématu. S tím nemám problém.
V mnoha ohledech se to chápání jednoznačně schází, kupř. on říká, že byla tato galaxie nějak zpomalená a degenerativní a že se člověk zastavil v propadu až tady na třetí dimenzi a já to kosmologicky viděla tak, že tato galaxie byla postižena vesmírným virem a proto se tady přemnožily plazí příšery, což jinak není normální a je to projev nemoci a výchylky a že teprve člověk notně zbrutálněný do tohoto stavu, kdy se sám skoro změnil na nejhorší galaktickou příšeru, byl schopný porazit, ve spojitosti s těmi nejvyššími ideály, ten bestiální vir na kosmologické úrovni. Tím jsme tedy splnili úkol a můžeme se klidně jako rasa uzdravit.

Co vím od Galaktické federace, tak jsme nyní v takovém stavu, že jsme galaktická mlátička, jako rasa, pokud se rozvineme do vyšších dimenzí, máme v sobě naloženo velice bojovou energii a můžeme se stát jednou z nejbojověji nadaných ras a stát se součástí galaktické armády, protože naše brutální a velice pestré a syté myšlení je nyní jedinečné.

Zároveň je člověk nejbestiálnější zrůda široko daleko. Je to vyloženě tou přímou konfrontací s vesmírným virem, s tím, že jsme se s tou prapodivnou entitou museli rvát. Tak jsme zároveň degeneráti a zároveň mlátičky a ti, kdo se dokážou z mlátiček zvednout do vyšších stavů, budou v něčem jedineční a velice silní, že se jako rasa časem můžeme stát významnými poradci v oblasti kosmologicky agresivního uvažování, které je v bojích potřeba.
No ale to pochopitelně nejdříve musíme být eticky a rozumově v pořádku.

S Chvátalem kupř. nesouhlasím s tím, kdo jsou "padlí andělé". On říká, že "Annunaki" obecně, že jde o propadlé andělské typy bytostí z vyšších dimenzí do nižších.
Já chápu "padlé anděly" jako kruh archontů, což jsou v podstatě vesmírní zločinci, jde prakticky podle mého vidění o skutečný padlý vesmír, jiný, než ten náš, taková zhroucená shnilotina, co se vzepřela Stvořiteli. A ti archonti jsou vlastně původně obrovské sféry, inteligence sfér toho původního vesmíru. Ale protože se dostali do konfliktu se Stvořitelem, začali k posunu v čase a dalšímu vývoji využívat technokracii, takže doslova pouštěli své zpuchřelé toxické shnilé obrovské vědomí z fyzického těla do jiného fyzického těla, používali klony, technické robotické bytosti atd. A takto kazili spoustu bytostí a deptali je a ničili celé galaxie, posílali její obyvatele proti sobě, gravitačně je hroutili a ničili veškerý život ve zmaru.
A ten vesmírný vir existoval miliardy let, od té doby, co napadl náš vesmír. Byla to doslova vesmírná choroba.

Jenže to jsou takové drobné nesoulady a je to spíš nepodstatné filosofování, kdo jsou doopravdy "padlí andělé", rámcově s Chvátalem souhlasím, právě že mi přijde na českém internetu nejvíc seriozní a z něj mám pocit, že neblamcá nesmysly po větru, že ví, o čem mluví.
Ten mi pomohl, když jsem hledala pro a proti, jestli jsem, nebo nejsem blázen.

Jinak ty produkce ostatních jsou strašně nakažené těmi drakoniánskými západními nesmysly a doopravdy těžko říct, jestli je na tom kus aspoň něčeho autentického, nebo je to celé promyšlená hra.
Protože většina ezo-ufo je navázaná na západ. Tam čeká nějakou spásu. Moje východní vize, kdy tvrdím, že Galaktická federace jsou v podstatě indická, slovanská a muslimská božstva a že Amíky kromě Greera a spol. docela nemusí, je s většinou absolutně nesouznící a nekorektní.
Stejně jako moje vize depopulace.

Což není úplně "moje vize", je to jenom realita, kterou mi říká GF i planetární vědomí, takto to vnímám a vlastní deziluzí už jsem se k tomu dopracovala taky. Nevím, jestli mám fantazii málo otevřenou absolutním zázrakům, ale neumím si představit tuto populaci, jak rychle prozře v plném počtu.
Doopravdy si dokážu představit, jak jenom sdělení a oficiální přijetí faktu posmrtného života usmrtí spoustu lidí, protože k tomu patří víra v duchy a to ty lidi tak brutálně vystraší, že prostě zajdou.
Doposud si mohli říkat něco o debilních cvocích, co patří do blázince a najednou aby se poctivě báli za tmy...

Bez ohledu na všechny ty nervydrásající nesoulady se ale pořád frekvenční a dimenzionální prostředí lepší. Tady opadly ty NWO deptající anonymy, možná že fakt se zmizením Zeanndricha, nevím co je doopravdy pravda, ale je to příjemné. A taky jsem přestala vnímat odpornou úpornou entitu, která měla lidskou identitu a byl to šmejd, co se nedal setřást, byl přítomný celou dobu války a ještě nedávno jsem ho slyšela. Ale pak nějak kapituloval a když jsem se teď ptala GF, tak říkali, že je po smrti, že se zasebevraždil, že to byl doopravdy člověk. Ptala jsem se, co z něj vylezlo, jaká duše a oni říkali, že nic, že to byl kosmologický úkaz. Tak jsem ho chápala taky, byl to jakoby nejvyšší Drakonián vůbec, ale měl jasně lidskou identitu, lidské uvažování, nebyl to repilián, ani Drakonián ve skutečnosti. To je totiž Stvořitel sám potom, v té obrácené roli. Využil jakoby naplno bestiality této dost brutální rasy a "hrál" roli šmejda, kterému jsou všechny spirituality a mimozemské rasy u zadku. Takže "lidské" zlo naplno a je to fakt masakr, byl to úporný šmejd, který dokázal deptat.
To, že zemřel, je velice dobré znamení, doufám, že je to pravda a už tu potvoru neuslyším.
Znamenalo by to, že jsme konečně definitivně kosmologicky zlomili vliv bezprostředního zla na tento svět.U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.9. > Tommo> 


Ahoj Tommo, napadla mě pak ještě jedna možnost, co to mohlo být a to sice, že to může být psychotronický program ze západu, který schválně používá ruštinu, aby vrhal paranoidní světlo na Rusko :-) Když vidím tu nenávist vůči Rusku na všech frontách a absolutní ignorování reálných souvislostí, už uvažuju i o takových otočkách. Ale myslím si, že nejlépe to víš ty, co to bylo, pak to byla nějaká "celnice", ono to funguje, jsou to takové obaly, o které se pořád "lekáme", dává to limity duchovního růstu, podle mě jsou to psychotronické umělé obaly, vojenské, aby to drželo lidi v šachu a omezené frekvenci. Můžou to být i mimozemské technologie, ale i pozemské. Právěže ten prostor kolem nás je neprozkoumaný a nikdo se tomu nevěnuje, každý průnik do informačního dimenzionálního obalu kolem naší planety a nás samých, který je vědomý, přináší informace a taky něco mění.
Podle mě jsme brutálně zapráskaní psychotronickými, ale i obyčejně vojenskými technologiemi, které nám nonstop působí na tělo i duši, na psychiku.
Musíme se tohoto svinstva za každou cenu zbavit, bez ohledu na mlčící a zapírací svině, které to podporují. Jenže oni tim netrpí, tim trpíme my, senzitivci na vyšší duchovní úrovni.

Volná energie a vraždění vědců k tomuto reptiliánskému zapírání a mimozemské utajené invazi pochopitelně taky patří, je to hnus a děs a jsem si jistá, že jakmile s nimi začneme doopravdy bojovat, jakože už jsme začali, tak ty predátorské zrůdy nemají šanci, protože jsou doopravdy proti nám nízké duchovní úrovně a nemají žádnou kosmologickou podporu, vyššími zákony je jejich počínání bráno jako zločin. A máme Galaktickou federaci. Jde jen o to, že davy spí a žerou mainstream a platí drahou fosilní a jadernou elektřinu.

Já jsem na sci-fi nikdy doopravdy nebyla, to je ale u ženských docela normální, je to hodně o technice atd., narozdíl od reálných mimozemšťanů GF, kteří mě nadchli. Nejsem ani nějaký nepřítel sci-fi, jenom jsem chtěla zdůraznit, že to právě absolutně není o tom, "že jsem moc koukala na sci-fi filmy". Právě naopak.
Od S.Kubricka jsem viděla film Vesmírnou odyseu 2001, je to docela psycho, nikdy jsem nechápala ten závěr, jak je tam sled naprosto nesmyslných výjevů, myslím si, že jde ve skutečnosti o něco, jako cestování časoprostorem, kdy se objevují nějaké reality a bizarní vztahy, bez nějakého reálného sledu, funguje to nějak jako snění. Takový surrealismus.

Hvězdnou bránu jsem neviděla, vím, že je to poměrně oblíbené a že v tom dost lidí vidí popularizaci tajných vesmírných programů, ve smyslu, že je to tak trochu pravda. Třeba i je, co já vím. Ale ještě nikdy jsem se nedonutila se na to dívat a to jsem i chtěla. Podle mě jsem takto i vedená zezhora, protože spousta těchto seriálů a filmů v sobě poskytuje programovací vodítka a když se mi celá tato záležitost začala dít, kdy jsem byla vytržená do mimozemského světa a dimenzionální války, tak je to situace, kterou člověk nezná, nikdy se mu to nestalo, nemá se čeho chytit a "najednou" mu začnou dávat smysl různé filmy, úplně jinak, než jak je chápal a začne aplikovat ty vodítka z těch filmů. A to je právě špatně, protože ta vodítka jsou špatná a destruktivní a skutečné řešení vede úplně jinudy, většinou pro nás "zakázanou", tabu cestou. Duchovnost je zkažená, je plná hovadin.
Vede nás k tomu, že se máme nechat, když se ve skutečnosti máme bránit a tam, kde se máme nechat, jsme naučeni se bránit.
"Nezabiješ" pak paradoxně aplikujeme na nejhorší reptiloidní kanibalistické a nacistické zrůdy ve společnosti.
Ale svůj druh necháme likvidovat bez mrknutí oka a to právě ty nejlepší a nejčistší.

Takže jsem byla naštěstí relativně málo postižená všelijakými negativními programovacími "řešeními" z filmů a se všemi těmi záležitostmi, které jsou náplní sci-fi fimů a jsou naprosto reálné, jsem se setkala svojí optikou a řešila to svými metodami a tím jsem se zachránila.

Díky za odkaz na knížku S. Greera v .pdf, super.

Jinak s materialismem je to skutečně extrémní, je nás málo, co tuto cestu vyloženě nechtějí, bohužel se ukazuje příšerný stav společnosti, kdy je prostě zhruba tři čtvrtě hnusně materialistická a tato příšerná ideologie se jako "nosná" nehodlá pustit. Ty svině to prostě nepustí, zhuntují přírodu, nechají vysmažit duši mikrovlnkou, budou nám cpát ty svý hnusný hovadiny podle Darwina, odporné lži o historii lidstva, ničit šamany na psychiatriích, protože si myslí, že nikdy nezaplatí, nic mimosmyslového neexistuje a posmrtný život, tedy ani odpovědnost neexistuje.
Nevěřím v jejich nápravu, podle mě jsou prostě spirituálně nedovyvinutí, jejich vývoj na požadovanou úroveň současnosti a nového věku vyžaduje ještě eony času a očekávám jejich smrt způsobenou očkováním. To jsou lidi, kteří nepřežijí ani odhalení, že posmrtný život, duchovní svět, duše a reinkarnace jsou realita a to je základní rozhraní pro zodpovědnost a etiku. A to oni nedají, takže musí pryč. V tomto vnímám neúprosný stav a princip.
Je to jako s přijímačkami na střední.
Třída plná vypatlaných debilů se na střední nedostane, ale jedna čtvrtina na to má. Tak dál půjde jen ta čtvrtina, tak to je.

"Ezo" je ještě navíc extrémně infiltrovaná reptiliány. Půlce zvěstovatelek o mimozemšťanech plazím způsobem mrká očko, tak co asi za kvalitu v této oblasti může být na internetu? A ještě se obě, kde jsem si tím jistá, tváří jak neviňátka a křehké ženy, svině jedny Dračí.
A lidi? Hlupáci. Nevím, holt je k tomu asi potřeba vlastní zkušenost, aby člověk začal vidět jedovatou dračí kůži a lživé slinty.
Ostatně, i já jsem se s tou Válkovou nachytala. Je to přesně ten princip, že tonoucí se stébla chytá. Čľověk ji odpustí, že je bílá dračice, že říká divný věci, hlavně že vůbec někdo něco říká, to je ten princip.
Je to extrémní, takovou změnu utáhnout v hlavě, bez jakýchkoliv podpůrných informací. Pak se člověk chytne takových reptiliánských zdrojů.

Takže jsem dostala podraz "od vlastních", kdy jsem prostě aktivizovala v dobré víře a nakonec jsem byla tou komunitou u Válkové jaksi zavržena, potom, co se zhatil projekt GF na podzim 2021, což byl opět "vlastňák" od alternativy, dílo šamanky Namu .... tehdy jsem toho všeho fakt už měla dost a začala do všech těch alternativních ezo-ufo sviní kopat.
Od té doby se do žádných diskuzí nemíchám, akorát tady se do mě ještě dala ta partička v březnu a anonymy NWO parchantů, což je zdá se vzorný křesťan Zeanddrich E., protože ten, když vypadl (už měsíc a víc je nepřihlášený), tak zmizely anonymy.
Ale z běžné ezo-ufo alternativy jasně vnímám, že si nerozumíme a že jsem jaksi "proti všem". A podezírám je z podvodnictví a nezodpovědnosti, resp. nedovyvinutosti a nechápavosti.
Naposledy mě zklamal Suenee, který se přidal ke Křešový a Grunwaldovi, z toho už bleju. Už proto ve všech vidím jenom účelovou infiltraci a taky už jsem rezignovala na skutečné řešení této věci, na odhalení, vyjasnění situace, protože jsou všichni buď nasazení židozednáři a vychcaní podvodníci, nebii tupci, co absolutně nechápou, která bije.
A věřím v depopulaci, jako jediné funkční řešení.
Ta deziluze byla obrovská a myslím si a doufám, že už mě tato společnost nemůže negativně překvapit, protože už toho mám fakt dost. Jejich debilita předčila moje očekávání.
Tak ani úplně neočekávám nějaké uznání mého zážitku, tak nějak doufám, že přijdou velké věci a pak už se na mě i zapomene, že to nebude podstatné, protože už bude nová realita. Ani nechci, aby mě někdo uháněl, abych jakkoliv vstupovala jako prorok do dějin atd. Nechci být slavná, myslím si, že to, co tady píšu, může pomoci několika lidem, v chápání té současnosti, proč se děje, co se děje, jinak to až takový velký význam nemá.
Moje frustrace plyne hlavně z toho, že já, s autentickým zážitkem, jsem dokonale neladící s tou "velkou" ezo-ufo alternativou, kde je to samý podvodník a drakoniánská královna a svině.

Ten diskutér samuel_adam mi poslal překlad jedné knížky, on tvrdí, že to je v Tóře předpovězené, jenže právě, já jsem nikdy nečetla Tóru a to dílo se jí vyloženě zabývá z úhlů, kterým asi nejsem schopná rozumět, je to pojaté až vědecky, prý to předpovídá datum velkého slunečního výbuchu. Nevím, já si to taky úplně nemyslím, ale třeba má pravdu. Je to taková centro-židovské myšlení, vše se v tom případě pořád točí kolem židů, které já mám ve svém příběhu posazené jako problémovou rasu, kterou si vyšlechtila galaktická mafie. Taky si myslím, že není možné, aby byl celý svět se všemi těmi kulturami a rasami zavrhnut jako nicotný vedle satanistického židoství. Považuji to za reptiliánskou tezi.
S tím pánem jsme se nijak nepohádali, to je fakt. Mohlo to být i tím, že byl normální, že měl skutečně takový názor a chtěl ho diskutovat, že nebyl rafinovaný nasazený NWO trol, jako třeba Delta 2. Ti dělají vše pro to, aby vyprovokovali ke konfliktu, ale tváří se jako diskutéři.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.9. > PřilítliMimozemšťani> O naší české kotlině mám stejně takovou vizi, že to tu bude ve výsledku více barevné. Je jisté, že se to nepodaří dokonale, že sem ze západu někdo přijde.
Jenže jde o to, aby to nebyla ta hnusná rozežraná naočkovaná verbež ze západu. Já pořád doufám, že to bude mít průběh takový, že očkovanci začnou kapat. Bylo by to podle kosmického zákona a bylo by to pochopitelné a spravedlivé, protože tito kreténi zradili lidstvo a Galaktickou federaci svoji tupostí a ignorací.
Protože "to přece není možný", do sebe narvali magnetickou sračku. Ať jdou do hajzlu i se svou omezenou znalostí technických možností tohoto světa a zaostalou spiritualitou, zakrslou představivostí a představou o svém "lepšolidství".

Kdyby včas začali kapat, tak na západě zůstanou v podstatě jenom islamisti, protože ti nejsou očkovaní. Pak, kdyby byla zeď, nebo extrémně rychlé potopy, vzestup hladiny moří, tak se sem dostane jenom menší počet těchto barevných. Kdyby byla zeď, dají se dělat vstupní pohovory, kdyby byla rychlá potopa, tak se sem dostanou jen ti, co stihnou utéct.
Jestli nebude zeď a bude pomalá potopa a přijde to dřív, než stihnou západoevropani pochcípat na vakcínu, tak tady budeme mít spoustu verbeže ze západu a tento národ končí.

Ale tomu nevěřím, že se tato kotlina bude muset smířit se špínou ze západu. Spíš to přijde později, tak nějak přirozeně, až vychcípají Evropani na vakcínu, včetně našich eurohujerů, začne se zvedat moře a potom tu přistane i určité množství barevných a pak se skutečně staneme více barevným národem.
Tak jsem to viděla. Přesto ale už to bude kultura nového věku, nebude to středověk.

Taky jsem viděla, že Ukrajina připadne Rusům a část Polsku. Tak, že Lvov bude polský a Kyjev ruský. Tím se stane to území srovnané, jak má být, vyrovnají se historické křivdy a nerovnosti, protože Polsko má mít ty části, které jsou jejich historické a tradiční a Rusko taky.

Následně se vytvoří evropsko-ruská část společnosti a dále východně-asijská část Ruska, bude to fungovat jako dvě společenství, které budou mít každé trochu jiné osudy a problémy, přesto to však bude nějak spojené.
Takže na území střední Evropy bude dále na východ, do západní části Ruska jedna společnost a dále, za Uralem a přes Sibiř, ve větší provázanosti s Čínou, Mongolskem atd. druhá společnost.

Myslím si, že to k tomu spěje.

Veškeré tyto společnosti už budou fungovat na jiných základech a hodnotách.
Zmizí materialistický ateismus a arogance západu, ve smyslu kolaborace s reptiliány, násilná vykořisťovací kultura, která kibicuje celý svět, zavádí zločin po celém světě, ničí národy.

Třeba to nebude ze začátku úplně dokonalé, protože hotoví andělé prostě ještě nejsme, ale zavede se nová víra, která už nebude víra, ale bude víc stát na reálném poznání, na poznávání a chápání principů jak fungují složité časoprostorové a dimenzionální vlivy na náš svět, jaká jsou v tom pravidla.

Už se nebude řešit jen povrch, ale i vnitřek.

Už mi leze na nervy, jak NWO kvičí, jak válcuje média, jak jede zločin a jak už je zakázané ten zločin i kritizovat. A jak mají zástupy tupých orků, kteří pro ně svou demencí dělají, napíchaná prozápadní tupá hovada.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.9. > PřilítliMimozemšťani> Evropa je nejhorší díra světa, z kultického hlediska, je to nekróza, počítá se s jejím zánikem, je to černé místo na mapě, dokonce je v tom takový zákon, že Evropa zanikne a Blízký východ se zazelená. Bude to rychlý tah vesmírné spravedlivosti na pozitivní nápravu tohoto světa a bude to zřejmě vodou, jak jinak.

V Evropě toto stejně nikoho nezajímá, oni se nepídí po informacích, tak se o tom klidně může psát. Když to, že skončí pod vodou a pod islámem není jasné domácímu obyvatelstvu, je to jedině výhodné.
Jsou jich miliony naducaných "lepších lidí", rozežraných spotřebitelských prasátek ve stavu prasoidní degenerace, kdy jsou zvyklí vyžírat všechny kolem sebe a ani si to neuvědomují, že na jejich platy dělají chudé asijské a africké a slovanské ženy.
Jsou bezcenní, všichni na světě je nenávidí a nikdo o ně nestojí a já tady ty svině prostě nechci.
Tohle je naše území, Evropani se k nám nikdy nechovali dobře, celá dlouhá staletí, jsou to nafoukaný svině, vždy, když se s nimi kamarádíčkujeme, dopadneme špatně. Vždy nás zradí. Tak proč je litovat?

Že skončí po hrdlořezy z Islámského státu a pod vodou, to ví akorát elita a ta se asi chce nastěhovat na Ukrajinu, proto je tam nechali vyvraždit a utéct do Evropy.

Ta smyčka je snad ale jasná, jak to bylo.
Odporná EU se nasrala do Afriky a Blízkého východu, to je hlavně práce Francie a Velké Británie, tam zmrvili, co mohli a rozesrali, co šlo.
Zvedly se miliony lidí a ši do Evropy a Angelka vítala.
Ten proud nikdy nepřestal a pokud se něco stane v Africe, bude to ještě větší. Všichni, kdo dělali pro zločince od globalistů, v každé osvobozené zemi, táhnou do Evropy.
Ale tady na ně nikdo není zvědavý a okupují to tady islamisti, militantní mafie. Jejich prostředí.

Takže si doopravdy přeju, ať celá zasraná západní Evropa s těmi jejich odpornými národy, co nám staletí pili krev a nyní způsobili tolik zla na světě s tou jejich zkurvenou parazitickou demokracií, ať i s tím nameteným islamistickým odpadem skončí pod vodou.
A my na suchu.
A ještě bych ocenila vlnu z Ruska, vojenskou, která by nahnala na západ i ten odpad od nás.

Pak by se to všechno potopilo a my bychom konečně měli volnou zemi a chazarští chcípáci a verbež podobného střihu by už na západě nestrašila, bylo by tam moře.
A ne že se tyhle svině poženou ze západu sem.
To chce zeď, nebo rychlé potopy.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.9. > PřilítliMimozemšťani> S Islámem, Ruskem a Evropou je v tom takový kulticky zajímavý kolotoč.

Rusko se s Islámem snáší, protože nezanedbatelné množství jižního území, které spadá do Ruské federace, je muslimské.
Během šílených akcí USA na muslimských územích, kdy doslova vypěstovali Talibán, Al-kajdu a Islámský stát ISIL, se vygenerovaly dva základní směry.
Národní, civilní linie politiky těchto států a globalistická linie teroristických, nábožensky militantních skupin.
Takže kupř. v Sýrii léta páně 2015 podporovala Galaktická federace Asada a NWO ISIL.
To vše odpovídá tomu, co jsem celou dobu dimenzionální války, na kulticko-politické mapě světa vnímala. Nejsilnější jednotky a civilizace a nejsilnější odpor proti NWO byl v muslimských státech a ve Slovanech, v Rusku a toto byli největší spojenci Galaktické federace.
Proto Rusko pomáhalo muslimským státům jak proti ISIL, tak proti USA ve své podstatě.


Do Evropy, které v kultickém poli vyhasla, což odráží degenerativní pád společnosti těchto území a je tam předpoklad plošné potopy, kdy se vyleje moře a pohřbí půl Evropy, je hnán doslova nežádoucí odpad z celého muslimsko-afrického bloku.
Jsou to nejrůznější zločinci, bývalí členové ISIL, kteří jdou za dalšími globalistickým NWO vedenými nábožensky militantními komunitami, zejména ve Francii, Německu, Belgii, Velké Británii atd. Tito tam jdou, protože to je jejich jediná cesta, ve státech, kde se podařilo odvrátit NWO USA rozvrat a islamistickou invazi, jsou tito nežádoucí, pronásledovaní a je pro ně výhodné se dostat, nebo opětovně vrátit do Evropy.
Jsou zkušení v boji, jsou organizovaní v mafiích a nově příchozí, i kdyby byli naivní jak plenky a věřili v demokracii, jsou přirozeným rasistickým myšlením západního obyvatelstva opětovně navedeni do těchto islamistických mafií.
Muslimové na západě se neskrývají se svými myšlenkami na džihád, násilné šíření své kultury.

Takže je spočítáno, je jasno.

Kdo tohle nechápe, je prostě stupidní a přihlašuje se na pátou dávku. Taky cesta a pro nás výhodné, protože my se musíme včas, dokud tato časovaná bomba nevybouchne, dostat jasně k Rusku a jeho vlivu, případně vytvořit nezávislou středo-východní federaci států jako ČR, SR, Maďarsko, Rumunsko atd.

Jinak jsme doslova v hajzlu. Potřebujeme se včas emancipovat a vzchopit, to, že jsou západoevropani stupidní, řeší gender a CO2, že nemají vojnu, fyzičku, nic, je pro ně absolutně destruktivní a povede to k jejich zániku.
Pořád doufám, že celková kultická síla a i dlouhodobý vývoj naší české společnosti, v návaznosti na Slovensko, je dost silná a že takhle debilně nacisticky nám násilně hrabe až posledních 30 let, kdy probíhá nejhorší válka proti NWO. Takže současný stav je násilná výchylka a vše dopadne tak, že budeme mít dále slovanskou identitu, která se s muslimskými kulturami ve skutečnosti může klidně snášet. Kor když je tady vize vzestupu kultury s Galaktickou federací.

Ale západ, tam je teď nametený veškerý bordel, který má skončit pod vodou. A až přijde voda, je třeba mít postavenou vytuněnou zeď, nebo doufat v bleskové potopy.
Možná je to nehumánní, ale my přežijeme.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.9. > PřilítliMimozemšťani> 
Hlavně stav "demokracie" je v naší zemi stejně špatný a není to jakýmkoliv vládním uskupením, je to lidmi. Lidi nejsou nijak nastavení na jakoukoliv demokracii, nemají v sobě tu mentalitu, někoho tolerovat a diskutovat postoje.
Je to celé o diskuzi, o faktech, o náhledech, o trpělivé diskuzi a hledání kompromisů.
Jenže to se u nás neděje.

Když byly demonstrace "Milion chvilek", tak jsem se dívala do diskuzí a taky to v diskuzi jakože schytávali. Ale tehdy se ještě nezavíralo do vězení a netuším, jak cenzura, ale dnes je prokázané, že proruské názory jsou mazány, že se nedostanou na mainstreamu na veřejnost, stejně jako byly mazány argumenty proti vakcíně.

Dovoluju si trvdit, že ve skutečnosti, ač jsou provýchodně a slovansky smýšlející zařazeni do kolonky "totalitní komunisti", ve skutečnosti můžou mít víc demokratického ducha v sobě, než nyní "na koni" prozápadní kavárenská, z mého pohledu jasně nacisticky smýšlející skupina obyvatelstva, kteří se rozhodli neočkované a provýchodní jasně vydělit a degradovat je na méněcenné obyvatelstvo a jejich argumenty absolutně ignorovat.
Není to ověřené, ale myslím si to.
Vysvětluju si to posledním extrémním vzepětím NWO, které když začalo s Galaktickou federací prohrávat, zaktivovalo svoje síly na maximum a začalo vše valit, protože jim bylo jasné, že v časovém rámci, jak to měli v plánu, trpělivě vařit žábu, už to nestihnou. Takže zaktivovali nejhorší zlo ve společnosti a vše se vyvalilo, to, co dřív nebylo vidět.

Myslím si, že dnes je poměrně zřetelné přibližné dělení obyvatelstva na zjednodušeně, 1/3 neočkovaných provýchodních, v národním duchu a 2/3 očkovaných, prozápadních, v globalistickém duchu.
Mluvit tu o demokracii a svobodě nemá sebemenší význam, tato dvě slova jsou jen slova, nemá to nic společného s realitou. Jde o myšlení, o názor, o to, kam se má ubírat tento národ, nebo kus nějakého obyvatelstva globalistického střihu, které čirou náhodou obývá toto území a ze zvyku, ještě používá češtinu a nemluví anglicky.

Když jsem vedla nejhorší dimenzionální válku proti NWO, v r. 2019 a 2020, ještě jsem naštěstí o tomto poměru nevěděla a věřila jsem v český národ a díky tomu jsem to dokázala přežít. Neměla jsem ponětí, že se svými hodnotami jdu ve skutečnosti proti většině tohoto národa a že ten by se za mě nepostavil, vůbec, že mě považuje za škodnou.
To pro mě byla studená sprcha až 2021 a 2022, že tento národ spočívá z globalisticky otrocky smýšlejících idiotů, kteří se nechají napíchat magnetizující vakcínou, resp. "experimentální látkou", přesněji a že o rok později se postaví za nacistickou banderovskou Ukrajinu a budou chtít zničit Rusko.
To jde absolutně proti mým hodnotám, i proti hodnotám Galaktické federace, myslím si, že toto zaktivované zlo má nyní za úkol otevřít oči těm, co mají přežít a také že je to má utvrdit v postojích a taky že díky tomu mají pochopit, proč je depopulace ve skutečnosti nutná.
Protože hlupáci, kteří ignorují současné technologie a riziko kontroly mysli, i kdyby "inteligentně" ignorovali mimozemskou otázku, jak invazi, tak GF, tak to prostě podělali, nazdar.

No a co se týká Ruska a východu a NATO a západu, tak tady si myslím, je to o morálce a dobrém srdci. Zkrátka komu nevadily NATO prasárny s muslimy, těm nebudou vadit ani nacistické prasárny na Ukrajině proti Rusům, které vedly k této válce, která skutečně nezačala bez příčiny až v r. 2022 a doopravdy se tedy ztotožňují s pobytem v NATO a politickou příslušností k západu, tedy se ztotožňují s myšlenkou, že máme být jako slovanský národ v organizaci založené proti Rusku a že skutečně patříme ke koloniálním zločinným západním státům, které se "vyšvihly" aktivitami, které Galaktická federace vyhodnocuje jako zločinné.

Nevím, co takovým lidem a říct a upřímně věřím a doufám, že zemřou na vakcinaci. Ač se mnozí radují, že stále ještě žijí, ač předpokládaný limit jejich zdravotních problémů byl cca 2 roky, vyhráno ještě nemají a věřím, že do 10 let od nich skutečně může být definitivně pokoj.

Protože to je naše jediná šance, že neskončíme pod Islámem. Myslím si, že většina, co jede v současném zločinu, není jen amorální, ale je i hloupá, takže si nedokáže vypočítat, že Evropa končí. Že už není na výběr "západ nebo východ", ale "Islám nebo Rusko". To mi bylo jasné už za uprchlické krize a nechápu, že to někdo pořád nechápe.
Francie a západní státy obecně jsou už kulturně za zenitem, jsou mrtvé a již jen degenerují, nepřináší nic nového a nemají ani vnitřní kultickou vitalitu, proto se nebrání sežrání a své smrti. Západ bude muslimský, je jich tam spousta, samí mladý chlapi, ti nebudou hodní. Jednoho dne s tím začnou a pak bude fofr.

A jediné řešení, jak takhle neskončit (protože pardon, ale kavárnička plná chcípáčků od NWO s modrou knížkou, kteří neumí běhat se samopalem a nemají fyzičku a psychickou výdrž nás neubrání), je být vojensky a ekonomicky a politicky jako národ spojeni s Ruskem.
To jediné by nám dalo možnost si uchovat kulturní tradici a pokračování.
Ale pokud je u nás 2/3 lidí tak hloupých, že chce raději Islám, není proti tomu obrany a jakékoliv cesty ven.

Jedinou záchrannou verzí je, že zdechnou.
Pak to půjde.

Rusko není ve skutečnosti takový agresor, oni sem půjdou jedině, když budou cítit, že to je jediná možnost.
Jinak je logické, že pro nacistický kolaborantský národ, který má veškerý kapitál v rukách západních židů, nebudou riskovat.
Po 2. světové válce se sem nasunuli jenom kvůli tomu, že hnali Hitlera na západ zpátky, odkud přitáhl a nás brali za slovanský, bratrský okupovaný národ.
Dnes je situace jiná.
Takže budoucnost je nejistá, jediné, co se dá doopravdy předpokládat, je vzestup moci Islámu v západní Evropě, umírání původní společnosti západní Evropy a s vysokou pravděpodobností další zvyšování hladiny moří.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 17.9. > PřilítliMimozemšťani> Já z těch médií úplně bleju, protože to vidím, tu nechutnou maškarádu, jak hážou na Rusko všechno to, co dělají oni taky a v daleko horším měřítku, jak jsou pokrytečtí, jak je to prostě tak urážející demence, lži a výsměch každý den, že jestli si někdo myslí, při té docela extrémní cenzuře názorů a zastrašování lidí, že máme "svobodu a demokracii" a má pocit, že jsme si "pomohli" od toho, co bylo za komunistů, tak je doopravdy tak stupidní idiot, že si prostě nezaslouží do nového věku.
Další velice zajímavou a zatuhlou vrstvou jsou důchodci, z nichž jsou někteří samozřejmě velice vidoucí a duševně a rozumově čilí a vidí to svinstvo, ale většina je totálně zatuhlá a nikdy by je nenapadla míra hnusu, která se v médiích denně valí, míra těch lží. Oni jsou tak zvyklí, poslouchat televizi a myslet si, že to s námi jako myslí dobře.
No, jsou staří, což. Kdyby tak chtěli přežít jenom ti, co mají rozum a jsou zvyklí nevěřit televizi.

Čtu takhle iDnes a vidím článek:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jindrich-rajchl-demonstrace-proti-vlade-praha-pro-pocty-ucastniku.A230917_194927_domaci_mgn

A tam se píše:

" Rajchl věděl, že lže. Stejně jako věděl, že na Václavské náměstí nepřišlo 101 tisíc lidí, jak hlásil. „Je tu přes sto tisíc lidí, naprosto úžasný výsledek,“ odhadoval a kritizoval novináře, kteří napsali, že v centru Prahy jsou tisíce lidí."

Tak jsem si řekla, že se podívám, jak vypadá stotisícový dav a vypadl na mě, no přízračně, Majdan.

Dalo by se to odvodit z tohoto odkazu:

https://www.spiegel.de/international/ukraine-elections-struggling-for-power-in-europe-s-backyard-a-329437.html

Tam je taková malá fotka z Euromajdanu a u ní je napsáno:
"Up to 200,000 demonstrators flooded central Kiev on Tuesday to protest the manipulation of election results. State police estimated there were 40,000 demonstrators..."

v překladu:
"Až 200 000 demonstrantů zaplavilo v úterý centrum Kyjeva na protest proti manipulaci s výsledky voleb. Státní policie odhadla, že demonstrantů bylo na 40 000..."

Našla jsem velice podobnou fotku, snad ze stejné demonstrace a dne, určitě je ale obdobná:
No a ta česká demonstrace vypadá z výšky takhle:
Já nevím no, jestli je na té ukrajinské 200 000 lidí, tak na té české je jich 150 000.
A jede absolutně stejná metodika, režim tlumí fakta a postupuje tak, že situaci tlumí a snaží se ji bagatelizovat.

Fakt by měl někdo z výšky vyfotit normovaný 100 000 dav.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 17.9. > PřilítliMimozemšťani> Začíná zkrátka věk s mimozemšťany. A ten věk přijde, i když se to osazenstvu nelíbí.
Když jsou nějaké námitky vůči mimozemským civilizacím, ta základní bývá - tak ať se ukážou. To často říkají v diskuzích, tak ať se ukážou, potom až ...
a co to potom až? Co jako?
Jednak oni se neukazují na lusknutí prstů každýmu troubovi, co si zrovna řekne, za druhé se velice neradi fotí a okamžitě, jak detekují někoho, jak vytahuje foťák, tak mizí a za třetí se denně a nonstop objevují v éterických, odhmotněných formách, což je jemná a subtilní záležitost pro ty, co je chtějí vidět.

Taky jde o to, že mimozemské civilizace sem posílají určitý typ zpráv a jsou velice jasné požadavky, co chtějí sdělit.
Že máme přestat válčit a můžeme se bavit s nimi, přejít na vyšší typ civilizace. A začít se starat o planetu.
Je byť jen jediný z těch chlápků, který je nejdřív chce vidět, ochoten pro to cokoliv udělat?
A co by jako dělal, kdyby se mu ukázali, za předpokladu, že by nechytil panickou ataku, nebo srdeční infarkt?

To jsou totiž takové trochu otázky.
A když se nám tady v mainstreamových médiích, plně v rukou NWO děje, že veškerá celosvětová antiNWO alternativa je označena jako ruská propaganda a nenávist k NWO, kterou by si zasloužilo, byla dokonale převedena proti Rusku a že se ve zprávách lže a že se tam pouští záběry z počítačových her a covid a a a a a ....

už mě to ani nebaví psát. Prostě výsměch, demence, lži, zločin, 24/7. Mainstream.

A to je ten problém. Jakto, že jim to pořád většina žere, jakto že nejsou protesty, jakto, že lidi nedokážou rozpoznat počítačovou hru a jakto, že o tom není diskuze, veřejná?
No to proto, že vládne zločin.
Temná doba, která ale už nikdy nepřejde. Důchodci to nespasí, moje generace taky ne a ta poslední generace už nebude koukat na televizi, ani nebude číst mainstreamová média. Oni mají TikTok a vydrží udržet pozornost asi 2 minuty.

A co by se jako stalo, kdyby přilítla Galaktická federace a v médiích by se začaly psát věci podle nich? No lidi by to žrali, jasně, rychle by šli nahoru, jasně, rychle by se kultivovali jasně.
Ale o to nikdo nestojí.
Nikdo neche, aby ti, co to teď žerou, šli dál. Nejdřív musí chcípnout a zmizet z tohoto světa. Tenhle svět už není pro následovatele, ten je jenom pro lidi s mozkem.

Co mají vlastní myšlení a jsou schopní si uhájit myšlenku.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 17.9. > PřilítliMimozemšťani> Mě dost fascinuje, že nikdo neřve. Já se na TV zpravodajství ČT1 obvykle nedívám, ale jestli tam běžně valí záběry z počítačových her a nikdo neřve, tak to kromě toho, že obyvatelstvo je plně lobotomizované a určeno na porážku, může být ještě tím, že TV už sledují jenom důchodci a ti sežerou všechno i s navijákem, protože oni jsou "TV generace" a ještě k tomu i špatně vidí.
Jinak ty typické trhané pohyby "vojáka" a úplně směšně "typická herní grafika" seschlého stromku .... bože, jak tohle vůbec je možný, že se to děje?

Prostě já nevím, tenhle svět je už fakt asi fikce a hologram, plujeme hvězdnou bránou k novýmu sluníčku a všechno mezitím je jenom na to, aby nás to zabavilo, asi jo ...
A kdo nezvládá nové lepší kvality, ten zhebne po cestě.

Jinak samozřejmě zpráva o protivládní demonstraci byla krátká a skoupá a z narvaného Václaváku udělali "nižší jednotky tisíců". Kde jsou ty desetiminutové reportáže o pražském kavárenském plebsu z Milionů chvilek....

Na iDnes byla taky o demonstraci zpráva a pod ní diskuze a hned nejoceňovanější příspěvek v diskuzi je tento:

"Jaromír Štohansl
16. 9. 2023 16:15

Tak jsem to 15 sekund poslouchal. A nezlobte se na mě, každý ať si má názor jaký chce a volí, koho chce. Ale rétorika, že pokud NATO bude bojovat s Ruskem, tak musíme NATO opustit? To ti lidé nemají vůbec žádné morální hodnoty? "


To je šílený. Já si myslím, že toto naopak není normální, že je to návrh nějakého trolího vládního psychologa na komentář, který je co nejvíce nehorázný a úplně to hrkne v člověku. A kdo rozsoudí kde je pravda?
Doufám, že záblesk.
Já si myslím, že pro náš stát je absolutně nepřijatelné, vzhledem k naší slovanské podstatě a geopolitické poloze, útočit na Rusko, neb mít válku s Ruskem. A pokud NATO skutečně teď vyjevilo, absolutně naplno, že je primárně zaměřené proti Rusku a hodlá realizovat válečné akce proti Rusku a podporovat podvratné akce teroristického rázu proti Rusku, je absolutně oprávněný požadavek tu organizaci opustit.

Naopak, nechápu ty, co to nechápou a nějaké jejich tzv. "morální hodnoty".
Ať ty kolaborantský svině zdechnou, kdo se tím má zabývat, takovým odpadem?

Však to přijde.

Není čas čekat na to, až se náckům, bezvěrcům a náboženským bludařům rozsvítí.
Něco přijde, co je zničí, semele, rozdrtí na prach.
V poli cítím, že přestává tolik platit politické rozdělování, funguje ta sféra Atlantis, už je v rámci kultického vřídla silnější a více působí.
Vytváří se nová vrstva nové inteligence, která je nezávislá na národnosti, je to vrstva těch, co už mají po krk těch starých dementů starého věku a hodlají dělat vědu doopravdy jako vědu a spiritualitu pojímat skutečně jako spiritualitu.
S těmito lidmi tohoto typu je možné doslova obejmout celý svět, jako jednu planetu, jedno společenství.

Jak se chce obhájit křesťanství, nebo jiná náboženství?
Všechna zaniknou, už mi vyloženě pije krev, jak to, co říkám, nikoho nezajímá, ale blafy nějakýho křesťanskýho satanistickýho chcípáka můžou drnčet na nervy v televizi. A ještě to platí stát, kupř. teologická studia.
Jejich věk už skončil, ať skončí, už na ně nikdo není zvědavý.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 17.9. > PřilítliMimozemšťani> Člověk předešlé éry byl bezbranný, neměl žádnou šanci jakkoliv porazit Drakoniánskou inteligenci, která tu vládla. Naučili nás, že utrpení je neměnnou součástí našeho života, že z něj není cesta, zkazili naši rasu a ponořili nás do násilí a zprznění a ještě nám vsugerovali, že to je naše vina. Dále nám dokonale zamlžili galaktickou realitu a dovedli nás do stavu absolutních idiotů, kteří si myslí, že jsou ve vesmíru sami a kteří absolutně vynechávají mystické poznání. Překroutili všechny mytologie, tak aby nejhorší šmejdi byli považováni za dobro a skutečné vesmírné síly za zlo. (Jehova a Satan). Veškeré naše magické schopnosti obrany a aktivního zacházení, včetně bojových schopností úplně udusili vyvražděním pohanských kultur a nasazením dementního křesťanství, které funguje na dvojfázové mytologii Hodný dobrý Bůh Světlo - Zlý špatný Satan Temnota. Když jsme napadeni vesmírným virem, když na nás útočí kyborgovité zrůdy, když si tu řádí vesmírný zločin, nikdy nejsme schopni v sobě zaktivovat celý vesmír, ale pouze se upínat k jedné - světelné části - bez jakékoliv dynamiky a stability.
Navíc, kdokoliv, kdo si do toho troufne, je ještě dnes kulticky zastrašován přiblblými dementními náboženskými koninami a "obracen k lásce" spoustou pověrčivých nábožensky chápajících bludařek.

Jenže, jakmile to člověk pochopí, tak se tomu dokáže postavit a jít si svoji cestou. Já už mám svoje chápání kosmologie, Satana se nebojím a považuju ho za spřízněnou sílu, která stejně jako strážce světelné sféry, "Otec Bůh", je vlastně opačná fáze téže, nebo stejně velké entity, přičemž tyto dvě síly fungují jako párová síla vesmíru. Patří k jedné linii kardinálních sil vesmíru, přičemž těchto sil vesmíru, primárních a sekundárních, je ve vesmíru mnoho a všechny pracují pro jeden cíl - pro vesmír a jeho blaho.

Satan není náš nepřítel, je to bojová ničící síla v této galaxii, kdy ve funkci černé centrální díry odvádí z tohoto celku vše špatné a zbylé transformuje, na bázi kvality celé galaxie. Když člověk potřebuje vyhánět reptiliány, Drakoniány a jinou havěť, potřebuje Satana i Boha dohromady, naopak, při bojích je neslušné otravovat Boha, protože ten na to úplně není, on svítí, září a miluje, takže je více třeba Satana. Ovšem ne tak, aby proti tomu byl Bůh.

Drakoniáni si tu mohli pohodlně lebedit kvůli tomu, že vůči nim nikdo z lidské rasy vědomím nešel a v jejich dimenzionálním poli sféry moci byl dokonalý klídeček.

Všechny informace a vzněty proti nim přinesla Galaktická federace, veškerý odpor je vlastně jejich iniciativa.
Oni přinesli zásadní informace k pochopení, resp. lidi od nich v inkarnacích přinesli zásadní informace a ti je velice často mají od Galaktické federace, pokud se nejedná o přímý, jasný a materiální výzkum jevů, kupř odhalování Deep State v USA a jejich reverzní programy s UFO.


Jakmile člověk pochopí, že jde o techniku, mimozemšťany a dimenzionální techniku, která snímá kosmologické toky a pracuje s vesmírnými silami a pochopí ty vesmírné síly, pochopí co je nepřítel a co je vesmír, co je dobře, co je špatně, dá se do magické války.
A jakmile s tím tato rasa začne, tak Drakoniáni nemají šanci.

Ono jde totiž doslova o to, vzepřít se nejdřív v hlavě, osvojit si vlastní myšlení.
S touto věcí, co se mi stalo, jsem se to musela naučit, mít vlastní hlavu, protože potvrzení nějakých mých myšlenek nikdy nepřišlo, ale já je považuju za krajně logické a pravdivé a nikdy jsem neslyšela žádný validní protiargument, narážím pouze na ne ne ne ne a ticho a urážky.
Ale na žádné argumenty, proč by to nemělo být tak, jak si myslím. Takže jsem se to musela naučit.
Není to snadné, protože osvojit si vlastní myšlení znamená porvat se s Drakoniánskými programy a techno-okultními instalacemi v dimenzionálním a informačním poli, které mají přímý ujařmovací vliv na člověka.

Chce se po nás vlastně něco úplně jiného, než co si myslíme, že se po nás chce.
Nějak meditovat atd., si je to hezké a člověka to může duševně stabilizovat a rozvinout, ale taky to úplně nestačí, vlastně si musíme přisvojit odvážnější chápání i roli, s jakou má člověk žít.

Kupř. si myslím, že infiltrace už je dost známý jev, že se o tom ví, sama mám tipy, kdo to asi je, je známo, že existují roboti, kteří se umí velice věrohodně pohybovat jako člověk, pak to vidíme v televizi, jak tam jde politik pohybující se jako člověk ... je známo, že existují silikonové věrohodné natahovací masky, pak jsou fotografie s političkou, co má divně nahňácaný kožní lalok na krku....
včera jsem se dívala na zprávy ČT1, chtěla jsem vidět, jak vzadu a jak zkrácená bude zpráva o protivládní demontraci ... a shlédla jsem tak trapnou reportáž o válečné Ukrajině, kde běžely na férovku záběry z počítačové válečné hry, že to doslova mlátilo do očí...

atd., atd., prostě se to toleruje. Jenže s tím je potřeba zatočit, vyvraždit infiltrace, zakázat roboty, zakázat silikonové masky, vůbec tuhle infiltraci, co to dělá, zakázat, vyvraždit.
A zvýšit možnosti pokřikovat "že král je nahý". Kdo se má dívat na počítačové hry ve zprávách a mlčet?
To je tak strašně trapný, že mi šel mráz po zádech.U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.9. > PřilítliMimozemšťani> 


Ono vůbec to, že chápu všelijaké duševní záležitosti jako projevy mimozemských psychotronických zařízení a kdejakého boha jako mimozemskou, nebo dimenzionální etitu, případně druh vesmírného vědomí se specifickou rolí a elementem, mi vůbec dalo v celé této věci křídla.

Protože být "bojová čarodějnice", to je možné až nyní, v těchto dobách. Nikdy předtím bych si nemohla nic takového dovolit a to ze dvou důvodů.

Starý věk byl ještě příliš silný, vědomostí bylo málo a duchovnost byla překroucená tak, aby člověk nikdy nečaroval, netroufal si do okultních bojů se zlými hněvivými silami a božstvy, aby se bál Satana (který je jedna z vesmírných kardinálních sil, bojová a spravedlivá, strážce černé díry) a dalších těchto mocných bojových entit, se kterými je potřeba v boji proti těmto Drakoniánským šmejdům spolupracovat. Jehova je, spíš asi fakt byl, z drakomafie této galaxie a kdokoliv, kdo by se rozhodl proti němu bojovat, by zle skapal.
Protože by nevěděl, co je černá díra, neměl by přehled, co to znamená reptilián atd.
Byl by příliš ohromen a paralyzován tím vším, co je potřeba udělat, aby se těmto potvorám ubránil a skončil by špatně.

A druhá zásadní věc je náhled chápání celé této věci, kdy oproti minulosti nebojuju v duši s archaickým neměnným zlem vesmíru, do takového boje by se nikdo normální nevydal, protože to je z podstaty blbost, ale bojuju s naprosto reálnými bytostmi, které mají technologii a je jedno, zda jde o natvrdlého židozednářského idiota, nebo nechutnou reptiliánskou příšeru, prostě mě srát nebudou. Tečka. Kor když vím, že je proti nim obrana, že ubližují planetě a ta je chce vypráskat, že tu je Galaktická federace a ta je chce vypráskat a kosmické vědomí jim zrovna nepřeje.

To jsou velké změny oproti minulosti.

Sice ty tlaky jsou pořád dost silné, jakože ten strach a nepochopení této zálěžitosti a náboženské tmářství, ale prakticky už je možné toto skutečně realizovat.
Je to vyloženě o stupni chápání souvislostí a aspoň teoretické fantazii, jak co může fungovat.
Před tisíci lety se nevědělo nic o černé díře, mimozemšťanech a něco jako Prodigy bylo možné zaslechnout jen přibližně jen v nějakých šamanistických transovních společnostech.

Zkrátka to, čím byli svázáni naši předci, i v tom přímém magickém zacházení s časoprostorem, už neplatí, už to nemá sílu.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.9. > PřilítliMimozemšťani> 


I když jsem v některých diskuzích našla i pochopení pro rámec faktu, že jestli je toto nějaká mise ze strany vyšších sil, že je vícero funkcí pro jeden a ten stejný cíl, že je tedy možné, aby byl někdo na lásku a jiný na boj a že je to obojí cenné, tak toto chápání podle mě moc rozšířené není.

A myslím si, že ve své funkci bojové čarodějnice, kdy jsem potřebovala poslouchat extrémní hudbu a řádit u toho jak černý ďas, jsem doopravdy ojedinělá, že žiju a podařilo se mi to, co jsem zažila nějak zprostředkovat. Protože drtivá většina lidí, která se dostane do takové situace, skončí v blázinci, buď že rezignují na to, aby to zvládli, nebo je tam dotlačí okolí.
Psychiatři to vyhodnotí jako stav těžké schizofrenie, pacoše prolijí dryáky a je konec.

Jenže, to je ten fakt, který je zdá se zcela neznámý a nepochopený, že to, co jsem prožila, je skutečně část té mimozemské mise GF, jedná se doslova o manipulaci s dimenzionálním a kultickým polem planety, jednalo se o sféru moci, kdo ji získá, ať přes získání jednotlivých technoloií, špionáž po nějakých záležitostech, přímý boj proti zlým entitám, atd., tam jde o kosmologickou rovinu, kdy jde o to, aby člověk, jako zástupce svého druhu, prokázal dostatečné schopnosti pro pokrok.

Tady jde o to, že kdyby mimozemšťani GF museli vyndat člověka z tohoto procesu, tedy lidi by nebyli přímo zapojeni do těchto techno-okultních válek proti nepřátelským mimozemšťanům NWO a GF to udělala za ně, za nás, tak by měli právo pouze na planetu, ale náš druh, jako člověk by v té kosmologické čistce propadl a byl by definitivně vyhuben.

Protože v tom byly kosmologické podmínky položené nějak ve stylu, že člověk musí být schopen pochopit mimozemšťany, technologii, alespoň teoreticky, základní záludnosti časoprostoru, že věc skáče v čase atd., musel prokázat fantazii i odvahu, víru, schopnost se propojit s kosmickým vědomím a obhájit člověka, jako bytost, sebe tak, aby získal jasné právo na obranu před Drakoniány a tím naklonil kosmologický tok ve svůj prospěch.
To všechno musel dokázat člověk a Galaktická federace tomu pomáhala, co mohla a s určitým kritickým počtem lidí to dokázala, čímž vzniklo právo tohoto druhu na další pokračování a jde dál, protože prokázal schopnost další evoluce.

Nechci tím říct, že ti, co jsou na lásku, že jsou zbyteční, já chápu, že existují diamterálně odlišní lidé s jiným základním elementem, že jejich působení ve společnosti i v celé této věci je o něčem jiném, než o čarodějnických rvačkách.
Spíš kritizuju to, že lidi inklinují k myšlení, že pokud je ta transformace, že všichni musí dělat to a tamto a "láska" je velice intenzivně zneužívaný pojem, protože když se všechno omezí jen na lásku a to hezké, okamžitě mizí spektrum celého života v celé šíři, jak to chodí a jak co funguje a mizí možnost celou problematiku pochopit.

O mimosmyslovém vnímání a zážitcích, o celém tom spektru, od lásky po děsivé boje, by se mělo jasně mluvit.
Jenže tato společnost je zameřená proti poznání jako takovému. Proto psychiatrie a davy pitomců, kteří by bez tohoto ústavu neměli co psát na internet a pro které je to útěšná jáma, kam můžou naházet všechno, co nechtějí a čeho se bojí.

Přitom, já jsem si dost jistá tím, že to, co se děje dnes, prostě v knížkách není. Ani ve starých žiďáckých spisech.
Protože věci se výrazně změnily. Třeba Jehova byl vyhnán, případně zabit a už tu prudit nebude, jeho čas skončil. Zatkla ho policie, konec, finito.
Jak tohle zapadá do skutečně nábožně smýšlejícího rámce je docela sranda a vůči věřícím této praštěné mafiánské víry je to asi bezcitné, ale mě tyto kokotiny vyloženě nezajímají.

 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter