Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 7.2.
Veronika
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
PÍT! + citát pro Bohuňu egil satanistu...
Autor: j.f.julian (Stálý) - smazáno


analfagot (Stálý) - 1.10.2022 > jhe to krása nebeská, báseň i citát!
Hele, kolego, máš naprostou pravdu, patrně budeme muset zveřejnit jmenovitě ty fašisty z literárních webů. Ta cenzura se rozmohla absolutně ve všech, kde jsi doteď mohl projevit svobodný názor!
Ž e ti budou mazat básně jako Rouškaři, Chvilkaři ap., to bych ještě pochopil-je to přímý útok na Deep state a Bakalovi zmrdy, ale že ti smázli třeba i absolutní špičku současné české poesie jako PTÁCI, to už se nedá ničím omluvit! Já doufám, že budeme u toho až tyhle fašouny povedeme uličkou hanby na šibenici, protože tohle je už na trest smrti za vlastizradu!
Co se týče České televize ART, to jsem sám zvědavej, který básně ti vůbec povolí vysílat, protože i ty , který přijímaji cenzoři jsou zase depresivní a to momentálně taky není v kurzu, sám jsi říkal, že to bylo za komoušů nepublikovatelný, a když tak o tom přemýšlím, tak vlastně ani ty vlastenecké, jako Trokolora, když slyším ČTv, tak tihle fašisti slovo vlastenectví srovnávají s fašismem! To je neuvěřitelný, co tu máme za zmrdy v médiích, takže já se ani moc nedivím, že jsou i v těchto skupinách, nakonec sám jsem byl objetí podobných praktik, ale víc si povíme až se vrátíš, čau, a protože tady jsou samí neumětelové a srabi, tak ještě jedbou... báseň je naprosto skvělá, nové obraty a příměry oroginální, kam se hrabe London, chlape, a v třetí řadě-to, co jsi ty vypil, to ani námořník JL by nepřeplaval!😁😜👍❤️
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli analfagot
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter