Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 3.12.
Svatoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Vzestup naší planety do galaktických výšin
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 28.5. (19:37:02)


 čtenář Kiki - 3.6. > PřilítliMimozemšťani> 

jo potvrzuji, ona ta doba je superjetá. :D skoro dá se říci, sjetá...včetně obyvatel.

Jinak o té knize MIB jsem věděla dááávno předtím než Křešovka jí začala tolik propagovat, než se o ní zmínil někdo na příznacích atd. Obálku jsem znala už z reklamy a nemyslím si, že by to bylo to personifikované zobrazování produktů - vyhazovalo by mi to jiná témata a tuhle knihu do nich zařadit nemohou, to je úplně jiný žánr, jiná témata... A pak jednu dobu taky byla dost na první stránce jako první v prodeji, její obálka je prostě geniálně udělaná, je výrazná a nedá se splést, dobře se pamatuje. Takže zasazena do podvědomí byla dobře, pak jen přišel někdo kdo jí zmínil a šuuup, okamžitě vyprodáno.
Netvrdím že je ani dobrá, ani špatná, určitě má nějaké informace, ale ten rozhovor mi tam moc nesedí i když samozřejmě z celé knihy působí nejzajímavěji a v jiné knize bychom něco takového asi jen těžko hledali. Ale právě ten odstup - důvěřuj ale prověřuj, znamená že informace budu brát s rezervou a s vědomím, že je možná dříve či později ještě někdo vyvrátí nebo k nim přibyde něco nového co nám potom zase převrátí pohled vzhůru nohama... Je lepší s tímhle počítat.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter