Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 8.5. (00:37:20)


 čtenář Kiki - 11.5. > PřilítliMimozemšťani> 
jo a když už je řeč o FB skupině Válkové, tak od doby co se stáhla a jede si to svým vlastním tempem tak přesně se jely meditace, srdíčka, sem tam nějaká ta informace, ale teď je to prakticky kopie těch zpráv z Galaxie, jede se tam furt něco od Aurorana...

Jako já věřím že pro některé to i je ta cesta - ale ne konečná, má to prostě svůj vývoj a záleží jen na každém jak dlouho si nechá tyhle krytky na očích. Je to fajn si asi ulítnout na takovém matroši :D ta zkušensot bude stát za to, ale někteří už jí prostě měli třeba v menší míře, nebo v minulých životech a teď na to neskákaj a prostě stačilo.
A diskuze s nimi taky nevedu, jenom se prostě bavím když to pročítám :D hezky si vzpomínám jak jsem si tehdy ulítla já a že ani kázání o lásce mě nespasilo před krutou realitou.


<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + čtyři ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter