Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 30.11.
Ondřej
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Mimosmyslový globální projekt Galaktické federace
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 22.10.2021 (19:56:56)


 PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 29.12.2021 > PřilítliMimozemšťani> 


Dřív jsem diskutovala na blogu Silvie Válkové, ještě s vírou, že lidi na tom blogu chápou, o co jde.
Časem jsem zjistila, že jsem tam bohužel jediná, kdo je v kontaktu s Galaktickou federací a prožívá s nimi válku proti temným jako bojovník.
Tehdy jsem byla šíleně naivní a myslela jsem si, že takových lidí je víc, než jen já.
Všichni furt plácali nějaký kecy o lásce a opakovali nefunkční klišé a nakonec se do mě pustili jako do té špatné.

Zlom byl právě první experiment GF 17. 10. 2021, po kterém jsem ke svému zoufalství zjistila, že tomu nikdo nerozumí, až na pár lidí, že většina účastníků toho blogu nemá Galaktickou federaci ráda, absolutně nechápe Drakoniánské manipulace a nemá absolutního šajna, co za prasárny se děje a s čím jsme měli tu čest.
Moje konflikty s účastníky narůstaly, byla jsem čím dál tím víc opovrhovaná a moje zoufalství expandovalo do šílených rozměrů.

Dnes už na ten blog nesmím nic psát, což je požehnání, můžu jen tiše trpět, když čtu nechápavé a paranoidní komentáře účastníků vůči Galaktické federaci, jejich pomluvy Galaktické federace, odsuzování jejich projektů a nabádání k "ochraně" před jejich projekty.

Je mi z toho smutno a hlavně jsem vyděšená, protože jsem si myslela, že zrovna na tomto blogu se dají najít nejlepší lidi, co nejvíc chápou.
Ukázali se ale jako nechápací masa, tím pádem nebezpeční.

Když čtu amatérský teoretický úvahy nějakých lidí, co tuhle záležitost, co se tu přehnala, nikdy nezažili a produkují sexistická klišé o duchovně méněcenných ženách, chce se mi blít.


Nevím, co žene všechny ty chytráky z esoterické scény, aby vystupovali proti Galaktické federaci, pomlouvali je a ničili jejich projekty.

Ke svému úžasu jsem zjistila, že jsem jediná, která otevřeně komunikuje s Galaktickou federací a účastnila se děsivé války.
Nikoho jiného takového jsem bohužel nenašla.
Všichni plácali jen o lásce, bojů se nikdo neúčastnil, takže vypadám jako ta špatná, když odmítám opakovat mydlinková klišé o lásce a odpouštění, když jsem se musela rvát s nějakými okultními zrůdami od NWO.

Moc moc doufám, že se v budoucnu situace vyčasí a ukáže se pravda a Galaktická federace přestane být ten pomlouvaný zavržený element někde vzadu, který má ustoupit nehorázné blbosti všelijakých ženských, které plácají a pomlouvají GF, aniž by je znaly a věděly, co pro nás udělali.

Já jsem inkarnace z GF a jsem si jistá, že kdybychom si nevyhrnuli rukávy a neudělali tu vošklivoučkou práci, tak všechny ty slepice, co nás pomlouvají, by teď ani nepíply.


<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli PřilítliMimozemšťani
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je dvě + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter