Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 3.12.
Svatoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Zázraky a špína české esoterické scény s mimozemšťany
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 4.11.2021 (20:15:57)


 PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 10.11.2021 > čtenář> 

Už je to taková palba ostrými střelami, ale nic jiného se už dělat nedá, než vzít ten starý věk a jeho zastánce po hubě.

Mystika a esoterika možná bude jednou samostatný vědní obor, samo o sobě je to věc buď tak jednoduchá, že není o čem mluvit, nebo naopak tak obsáhlá, že se dá žvanit týdny a měsíce.
Disidentství tohoto oboru v současnosti vede k omezování celé lidské společnosti a jejímu pádu.

Nejedná se pouze a jen o humanitní obory, kde by magie, mystika, esoterika měla být braná jako naprosto normální záležitost, která je aplikována přirozeně do oborů, ale i o technické matematické obory, jako je fyzika, nebo vyšší matematika.
Třemi rozměry hmoty skutečně stvořitelovo dílo nekončí.

Je mi jedno, jak moc byl takový totalitní teror normální tisíce let. Křesťanství nemá a nezná mystiku, nikdy jsem nic neslyšela, neviděla, současní křesťanští představitelé k současné situaci mlčí, Vatikán je základna NWO, jediný křesťan mi nikdy nebyl schopný vysvětlit mystérium Svaté trojice, vždy jen a jen zopakoval biblické dogma, které nedává smysl. Vůbec nemluvím o křesťanství, to je blaf, myslím si, že kdo je skutečně věřící, si se samotným křesťanstvím nevystačí. Většinou věřící aplikují do své křesťanské víry aspoň reikarnaci, aby ta vadná ideologie měla alespoň omezený smysl. A Kristus by tomu sotva sám věřil, celému křesťanství.

Je řeč o magii a mystice jako takové - o zacházení s informačním a energetickým polem a celkově obsáhlejší formu chápání, než rigidne oddělené "vědecké" chápání, které se dodnes odvíjí od materialisticko - ateistických základů.
Je třeba zabít a pohřbít starý věk a jeho zločinecké stuktury.
A protože má tato zprzněnost neuvěřitelné množství zastánců, tak je potřeba zabít a pohřbít i je.
Pomocí biologické zbraně vakcíny cov19.


<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli PřilítliMimozemšťani
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + devět ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter