Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 3.7.
Radomír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
KUNDA BOHUNA, TLUSTÁ TO PRDEL, má moc špeků i na anglickou slaninu!
Autor: jfj (Občasný) - publikováno 18.8.2019 (16:48:48)


čtenář SLYŠÁME TĚ, JADRO - 21.8.2019 > Ach ano Jaromíre, slyšáme, s lišejníky i bez, tak jest. Jardo, kluku ušatá, chtěl jsem ti tak navrhnout. Omluv se našemu strýčku Myštíkovi, on o to sice nestojí, ale ty ty kokote v sobě něco překonáš, řekneš jsi, tak nejsem takovej kunda, přiznávám, myštík je básník a já pes, ach pes nekukturní, a že to myslím vážně, koupím si urnu, ne že bych já někdy vyhrožoval brzkou smrtí, to prý a čehý, ale koupím si tu urnu, hodim ji k nohám tomu našemu řiditeli v ústavu a řeknu mu, už to nikdy neudělá! A on ti odpustí, myštík taky, bude dobře. ještě tě čeká štěstí, stačí na mě dát, já jsem liška lyšej konopný a na rozdíl od tebe si umim udělat profil na FB a taky že ho tam mám, ale ty ne, a závidíš, kámo, takhle to prostě už dál nedělej, jdi do sebe ty hlavo.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter