Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 3.10.
Bohumil
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
TŘI DUŠE
Autor: j.f.julian (Stálý) - publikováno 31.1.2019 (10:56:37)


 j.f.julian (Stálý) - 31.1.2019 > čtenář> díky, básnířko, a pokusím se zodpovědět tvůj dotaz. Je to bezpohlavní pazneht vystupující za obě pohlaví, někde je dodrbaná za stařenu, jindy za Pičuse, odborníka, který však nic nepíše a jak přiznává, že ani nečte. Je to nejspíš někdo, kdo původně byl ve své hlavě za spisovatele, avšak jeho čtenáři mu zřejmě ukázali zrcadlo a pověděli mu pravdu! Píše nám to, protože je tak hluboce uražen a zneuctěn, asi jako ti LEPŠOLIDÉ, kteří sice nebyli k prezidentovi pozváni, ale pak si stěžují, že by odešli na protest, nebo by pozvání odmítli. Tak tohle je stejnej idiot, který si nevěří, avšak chtěl by být středem pozornosti. Já myslím, že to nebude zoofil jako 1 zdejší pičus, protože on, ći ona, ku zvířátkům cit a lásku neprojeví, on-ona jí není schopna, necítí! Takže je to jen SODOMITA, a já jsem se rozhodl, že od teď mu tak budu říkat, aby bylo jasno všem, když je strachem tak podělanej a neschopnej se přihlásit, zároveň tedy UPRAVUJI článek VYHLÁŠENÍ BLBA ROKU. ... ale, tím se nedej znechutit. Už po něm prý jdou a pár přátel mu již slíbilo přelíbeznou odměnu. Na druhé straně, máš pravdu, že je úchylný. Každý úchyl sedí např. na dětském hřišti, v prasečinci ap., tomuhle stačí, když si přečte při prznění zvířátek jakoukoliv moji báseň!! Chlap čumí na Ekrtovi obrázky (Boj o první místo), a tenhle doslova visí na mých stránkách a ihned! jako první! pronese nějakou debilitu. Znovu opakuji, mně už to nevadí, bavím se, já to přijal jako krásná fotomodelka, která ví, že chlapi onanují nad jejím sexy tělem k nepříčetnosti. Jsem zvyklý! (viz báseň Delon) a že drandí na mých básních? To mi připadá jako sice extravagantní, ale největší vyznání pro poetu. Kolik takových měl Wolker nebo Hálek... Jenom, kdyby neděsila mé hosty Na Ořechovce... (viz můj koment u STYDÍM SE)
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli j.f.julian
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je osm + tři ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter