Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 28.6.
Lubomír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
Kikimora (Pravidelný) - 28.6. > PřilítliMimozemšťani> Víš, já si myslim, že NWO nemá takovou sílu,. které jsme se báli. Třeba teď Rakousko zrušilo povinné očkování, obdobně to je v Dánsku, kde opustili od očkování do 50 + děti. Lidi už Ukrajina totálně sere. Sleduju ČT24 na FB a ta rétorika lidí se hodně změnila. Třeba jak měl Fiala to prohlášení k občanům, tak 95% reakcí byla totálně znechucená jak se staví ve finanční krizi k národu a jak přistupuje k Ukrajině. Hodně lidí na FB sundalo UA vlaječky. Asi holt dokud se jim nesahne na peníze, tak to nejsou schopni pochopit. Kdyby NWO bylo v plné síle, tak už jsme tu povinně naočkování dávno všichni. Teď to zase zkouší média, ale podle mne už to nebude mít takovou sílu. Upřímně mě taky mrzí, že to lidi nejsou schopný snadněji rozpoznat, ale z druhé strany..jakym způsobem jsou lidé schopni poznat zlo? No jen v tom případě, že si to musí zažít. Ale na můj vkus jsou pomalý v tom chápání. Jak už jsem jednou řekla, už se nebude čekat na nějakou většinu, ty věci se dali do pohybu i bez toho a možná se kvůli tomu změnil i způsob. Možná ten solární záblesk bude ta cesta, nevim.

Já jsem přesvědčená, že lidé hloupý všeobecně nejsou. Musím brát v potaz, co všechno se tu stalo a jak vlastně došlo k degradaci lidstva. Neni úplně lehké s timhle mozeckem a celkově s touhle výbavou dělat nějaké pokroky mílovými kroky, si myslim. Taky i přemýšlím, kdo jsou tito naivní lidé ve svém původu a co je tedy ovlivňuje. Ne všichni jsou tu ti původní lidé, co by měli plnit úlohu strážce planety. Tohle jsou bohužel také přidružené veličiny, které ovlivňují průběh. S naivními lidmi mám taky problém. Nechápu, jak to můžou nevidět?! Pro mě je to taky okaté.😅Myslim si, že GF neni blbá a ví co dělá, akorát do toho moc nevidíme. Uznávám, že není lehké zůstat optimista. I ja tohle nekdy mam. Ale zase když odhodim emoce a jdu na ti logicky, tak mě vychází, že to prostě nedopadne v prospěch těch škůdců.
U příspěvku:Človek a jeho klietky
whispermoonlite (Stálý) - 28.6. > zajímavé, poslední verš mi vrtá hlavou. jak je možné, že v tomto případě se vzdálený horizont nekryje s předzvěstí smrti? pocitově ani co do kompozice, neboť poslední verš má být zjevně antitezí k předchozím.
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 28.6. > Kikimora> 


Všechno se to příšerně zvrtlo, já to vidím a proto mě taky pouští optimismus.
Když si člověk přizná realitu veřejného sdíleného prostoru a informace, které tam vévodí, tak je vidět na první dobrou, že tohle je nereálné.
Proto už taky raději opouštím myšlenky, že nás GF spasí, že tu stihne přistát. Pokud budou technologické systémy ohrožovat život na planetě při jakémsi kosmickém úkazu, typu solární záblesk, prostě ty systémy odpojí bez lidstva, bez kooperace s lidstvem a nechají přežít jen ty, co mají podle kosmického zákona přežít.
Což by určitě mělo být 15% populace.

Že by se ještě mohlo stát, že lidstvo prozře, že pochopí přítomnost GF a špatnost satanismu, vypadá krajně nepravděpodobně.
Když Ava dělá tak intantilní rozhovory na tak stupidní témata a ten Michael se snaží smířlivě propašovat zednáře jako hodné Bílé kloubouky, kteří vidí tu jedinou cestu pro lidstvo v transhumanismu... o co se tu snažíme.
Myšlení jde naprosto lichým směrem. Nejsou usazené vnitřní hodnoty, schopnost myslet, rozpoznat dobro a zlo.
Vévodí infantilní nesmysly, veřejný prostor naprosto postrádá jakýkoliv vědecký, experimentální a pokrokový rozměr kontaktu s galaktickými rasami. Zkrátka se nepodařilo toto téma dostatečně usídlit v povědomí lidí.

Teze, že se lidstvo zachrání plošně, padla už skoro před rokem. Zdá se, že se nepodaří uskutečnit ani kontakt s galaktickými rasami, skrze neskutečný rozměr lidské blbosti, infantility a neschopnosti rozeznávat dobro a zlo a zpracovávat informace.

Je ještě naděje v podobě kosmické události.
Jsou tu i vize o temných dnech, kdy se třeba planeta začne točit opačným směrem :-)
Případně ten solární záblesk.
To by nám ještě mohlo pomoci. Jinak skrz neuvěřitelnou hloupost lidí přestávám jakkoliv věřit, že by se mohl ještě uskutečnit nějaký důstojný kontakt s galaktickými rasami, GF.
Člověk je strašně hloupá bytost, přijde mi to tak. Kdyby byli lidi inteligentní, tak vypadá veřejný prostor úplně jinak.

U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
j.f.julian (Stálý) - 28.6. >
Z mého pohledu mladý a známý umělec tady projevil hodně odvahy a doslova vytřel zrak ostatním "umělcům", kteří kopou za vládu vlastizrádců...

https://youtu.be/vSkN-Chd1Xc

U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
Kikimora (Pravidelný) - 28.6. > PřilítliMimozemšťani> Taky jsem se na to koukala, ale s velkym přemáhaním, tihle dva jsou pro mě nudný a nezajímavý docela a do toho Ava, co mluví půl hodiny o sobě a ještě zbytečnosti. Všechno je nadpřirozeno a všechno je znamení shůry.

Corey Good, nevim...prostě mi docela sedí tenhle chlap, sleduju ho průběžně už leta. Nemam jak si ověřovat jeho prožitky, takže to hodnotim hlavně na základě pocitu a ten špatnej neni zatim. Hodně rozporuje třeba Eleniny "výsledky" jak jde všechno dobře a na Antarktidě se Cabal vzdal. On se tomu docela hodně "vysmál" a rozvedl to na FB.

Teď zase hýbe "ezo"scénou nový channeling Megan Rose, no šla jsem do mdlob. Ona uplně nadšená, že se po roce a půl vrátilo 17 písmenko z abecedy, tedy Q. A že amíci dostali od bytostí z Měsíce z vyšších dimenzi 9D technologie, aby mohli udělat "ochrannou" síť nad planetou Zemí, která je pospojovaná skrze satelity.
Taková Muskovská agitka.
"Elon Musk je budoucnost a mohu zopakovat: neztrácejte čas vole Starlink HNED."

Snažim se ve skupinách vyprovokovat nějaké reakce na tyhle přitroublé sdílené informace, aby nad tim přemýšleli. Občas se zadaří a jindy mě mažou, ale mě je to jedno. Stejně to budu dělat, musim. Něco mě nutí nenechat tyhle hovadiny bez povšimnutí.
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
analfagot (Stálý) - 28.6. > Mé hodnocení básničky je jasný, je to 5D, neumím to ale soudit z odstupu člověka, kterej čte tvý první dílo. Popravdě, já se bavím především zatím na Písmáku, ale věřím, že Bohuňa nezklame🤑🤑
Pro ostatní - Julián je nejpokornější, o sobě a svém psaní pochybující člověk, jakej chodí po světě. Ironii používá tam, kde ostatní slintají v hrubých urážkách, nebo se perou, nebo utíkají, zdrhaj před pravdou, schovávají se do anonymních nicků. Protože ON umí, tak má právo takhle hodnotit ty zmrdy, on jedinej, a kvalita básně mluví za něj. 👻👻👍
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
Čtenář - 28.6. > j.f.julian> No ja sa napriek tomu za tvoju nápravu a dušu budem modliť
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
j.f.julian (Stálý) - 28.6. > anonyme, jestli jsi dobrý a spravedlivý musí říct ten, kdo s tebou komunikuje, když to o sobě prohlásíš ty sám, tak nejsi dobrý a spravedlivý, jen zoufalý srab, který se ani neumí přihlásit, a jsi tedy k ničemu! Jsi to, o čem je báseň... Víc mě NEKONTAKTUJ, se zbabělci se nebavím!
U příspěvku:Korongo mweupe
Čtenář - 28.6. > čtenář> Rýmy nie sú meradlom kvality, hejtra
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
Čtenář - 28.6. > No každý dobrý a spravodlivý človek si toto dobre preloží po svojom
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
Čtenář - 28.6. > No každý dobrý a spravodlivý človek si toto dobre preloží po svojom
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
j.f.julian (Stálý) - 28.6. > Palach> Přesně tak, neuvěřitelný!! Ti Malí lidé budou obhajovat ty hejtry a neumětely, s tím počítám!
Místo aby tleskali mé slušnosti a nezdolnému charakteru, mému mimořádnému, až nadpozemskému umění básnickému, místo aby redaktor odsoudil ty voly, kteří nic neumí, tak napadne MĚ! NEUVĚŘITELNÉ!!!
U příspěvku:GRATULUJU VAKCINOVANÝM
Palach (Pravidelný) - 28.6. > hele delta, netuším co tě kouslo a řešit to nebudu, jestli jsem ti něco napsal do soukromé zprávy, tak je slušnost odpovědět do soukromé zprávy, ale posluž si, jen dokazuješ že jsem měl nějaký důvod
U příspěvku:ODPOUŠTÍM VÁM!
Palach (Pravidelný) - 28.6. > Juliáne, je to dokonalé!
Na písmáku už redaktor nepochopil tu ironii a pokoru a ozval se... krása, chápu, že se bavíš, což vyvažuje všechny ty hejtry, kteří ti nesahají ani po kolena!
U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 28.6. > PřilítliMimozemšťani> 

Jo a někde jsem viděla, že Corey Goode prý taky nemá rád Dr. Sallu, Elona Muska a tydle vidle, že jsou to kurvy a transhumanismus zlo.
Tak aspoň jeden z oboru to říká taky, ne jenom já.

U příspěvku:Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 28.6. > PřilítliMimozemšťani> 

Hledat optimismus do budoucna je vskutku těžké.
Idiocie mlátí světem.
Místo toho, aby esoterická alternativní scéna probírala veškeré aspekty toho, že jsme v kontaktu s mimozemskými rasami a jasně a přehledně se vyhranila proti NWO a odsoudila technokratický teror, kdy je možné kohokoliv utýrat na dálku neviditelnými technologiemi, tak rozebíráme třeba toto:

"Kolektiv králíků a zajíců se rozhodl přibližovat lidem"

https://www.youtube.com/watch?v=z_Ob4OFaf4I
Denisa Celesta a Michael: Co bude dál? Jak bude vypadat PŘEKMIT?
V čase 1:12:00 až 1:13:00 člověk bude do této králičí tematiky plně zasvěcen.
Evidentně si tento postup králíci a zajíci odsouhlasili už v 19. století a protože byli pilní a fakt na tom makali, dočkali se vrcholu svých snah v socialistickém Československu 2. poloviny 20. století.
Ten králík, co přišel zvěstovat paní Celestě, měl třeba vzteklinu.
Ale to dnešní moderní úplně vylízaný člověk nezvažuje, určitě je za tím rozhodnutí kolektivu králíků a zajíců.

Představení idiocie a debility graduje jakoby channelingem.

"tu supárea karavana era téva atíra vocasu"
"jsme zahuštěné bytosti, které dohlížejí na vesmírný pořádek".


Jestliže se tohle producíruje na veřejném internetu, říká se tomu duchovno, tzn. hloupost, evidentní podvod a neskutečná infantilita ...
nedá se čekat nic dobrého.
Od tak vypatlaného lidstva se skutečně nedá očekávat, že plošně zaujme jakékoliv konstruktivní přístupy a domluví se s GF, nebo že pochopí, že transhumanismus je zlo a jakékoliv omlouvání zla, jako třeba legalizace jakýchkoliv tajných spolků typu zednáři, je špatné a vede do pekel.

Takže opravdu jedna jediná možnost, která zbývá, je kosmický převrat, kosmická událost.
Sluneční záblesk či něco podobného, co zabije demenci na tomto světě.
Zbude třeba jenom 15% obyvatelstva a bude to bohatě stačit.

U příspěvku:Zkouška bublin další
Čtenář - 28.6. > Má to kouzlo.. Mirku Otáhale, zopakuj si ČJ ze ZDŠ
U příspěvku:Vzpomněnka
Čtenář - 28.6. > Už nechlasté
U příspěvku:Na pláži
Jiří Hlavinka (Pravidelný) - 27.6. > Je tam cítit jemnost plážového písku :)
U příspěvku:Podivuhodný zážitek majitele pohřebního ústavu
Jiří Hlavinka (Pravidelný) - 27.6. > Nejvíc mě bavila havranova profesionální deformace. Nebylo poznat, zda se tak havran chová z dobrého rozmaru nebo je jeho záměrem policistu vykolejit. Havran tak působil, pro mě, tajemně a nevyzpytatelně. Pěkně napsáno, jakoby Poláčkovsky. Klidně by se na tom dal postavit nějaký hlubší psychopříběh.
U příspěvku:Zkouška bublin další
Čtenář - 27.6. > čtenář> Skoro. Jen maj navíc v prdeli motyčku.
U příspěvku:Zkouška bublin další
Čtenář - 27.6. > čtenář> Ty dva modrý?
U příspěvku:Zkouška bublin další
Čtenář - 27.6. > čtenář> Nech je bejt, tohle jsou brněský křesťani v politice.
U příspěvku:Zkouška bublin další
Čtenář - 27.6. > čtenář> ťiťi rozťo mili. bože.
U příspěvku:Původní Plejáďané
Revival Anála+jfj (Nový) - 27.6. > co neřekla ufonní jíťa, to vysrala přetloustlá srará panna bohuňa🤪😜🤑
U příspěvku:Zkouška bublin další
Čtenář - 26.6. > Třeba proto, že je to roztomilí
U příspěvku:Korongo mweupe
Čtenář - 26.6. > nějaký nepodařený rýmy bych řekla
U příspěvku:Původní Plejáďané
Čtenář - 26.6. > z hovna bič neupleteš
U příspěvku:Zkouška bublin další
Čtenář - 26.6. > čtenář> Nic. Ale pak by neexistoval ani totem sám.
U příspěvku:Zkouška bublin další
Čtenář - 26.6. > Co je špatného na postupu, že se nejdřív něco naučit a až pak to začít cpát druhejm?
U příspěvku:Původní Plejáďané
Čtenář - 26.6. > PřilítliMimozemšťani> 
Me jmeno znate. Situace je kriticka.

Kufrik s tajemnym svitkem, ktery vyslala kralovna Mhe z devate solarni spiraly do blizkosti naseho jsoucna, byl zadrzen na budapestskem letisti.

Formalni procedura k jeho uvolneni vyzaduje tym nejskvelejsich pravniku, ktere vsak nelze honorovat posilenim dusevnich sfer. Chteji penize.

Predpokladane vydaje cini tricet tisic eur. Muzete-li pomoci, vyslete signal, nebo bude kufrik s mystickym svitkem obsahujicim odpovedi a reseni nejpalcivejsich existencialnich otazek teto dimenze rozdrcen a spalen.

Vesmirny posel
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter