Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 23.9.
Berta
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.9. > PřilítliMimozemšťani> 


A to dokonce to skoro nestačí ani na základní počty a fyziku a ovládání jazyka a fonetických, zvukových sil. Protože, existuje teorie, že základní Mendělejova chemická tabulka prvků je od začátku očesaná o éterické prvky, že před vodíkem ještě něco má být.

No je fakt, že se vzduch tak jako divně hemží a kmitá a něco v něm lítá a možná že tedy je všechno toto pravda.

A celý vědecký náhled na všehomírum je u nás naprosto směšně limitován představou, že jsme ve vesmíru sami a že tu žádní mimozemšťani nejsou.
Tak možná že Charles Darwin v tomto omezeném náhledu na náš svět doopravdy dosáhl maxima, v tezi, jak to mohlo být a přesto to tak nikdy nebylo.
A to se možná seknul s opicí, protože je dost dobře možné, že to ve skutečnosti bylo prase.
A je divné, že by příroda vypěstovala člověka, když má tendenci samovolně planět. A člověk vypadá dost jako "samostatné zvířátko" a navíc dost vyšlechtěné.

Což když nám kolem planety frčí mimozemšťani a telepaticky tvrdí, že nás mají geneticky na svědomí, tak bez ohledu na to, jak je ti vědci nevidí a popírají, tak vypadají jako totální idioti.
A jistě se otevírá velká otázka, jestli v tom roztodivném mišmaši historie naší planety mají dopravdy možnost něco podle pravítka vyzkoumat.

Tak by mě jako pořád zajímalo, jak se toto jako vyřeší, tím láskyplným způsobem, bez depopulace.
No jasně že to nejde.

To, že aštarské růžové obláčky vesmírných prdíků slibují velký vzestup a jasné nebe, ještě neznamená, že říkají plnohodnotnou pravdu.
Prostě se tím neobtěžují.
Jasně chápou ten efekt, že až se stane, nikdo je už nebude reklamovat, protože budou poněkud jiné starosti a zřejmě i zajímavější věci.
Tzn. ve chcíli, kdy solární záblesk vymaže 50% lidstva, potom už si asi nikdo nepustí internet a nenapíše do diskuze "aštare ty kurvo prolhaná, pročs mlčel o tý depopulaci".
Budou jiné starosti, že.

Ale zatím to nevypadá nijak jinak, než cestou depopulace a to ideálně i prudké, protože naturální vývoj by znamenal, že idiotská dementní masa totálně technicky ovládaných lidí tu bude prudit ještě dalších 20 - 40 let, mezitím ty technologie zničí přírodu i poslední zbytky rozumu.
Chce to tvrdý zásah.

Verze, že lidstvo nadšeně uvítá Galaktickou federaci, protože pochopilo, co to je NWO a nechá vyvraždit NWO a pak se ustanoví inteligentní dobrovolný způsob depopulace, který bude spravedlivý a nebude obnášet úchylárny ... to je utopie na kvadrát, to se nestane.
Když člověk vidí, jak žerou covid a Ukrajinu a každou hovadinu, co jim mainstream předhodí a opozici se rozhodli zařadit k dezolátským kontraproduktivním silám, tak toto je absolutní utopie.

Jsem fakticky zvědavá, protože ten rozpor a konflikt je zvláště v tom ideologickém směrování této civilizace tak ostrý, že vidím jako nemožné to zvládnout nějakou miloučkou cestou.


U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.9. > PřilítliMimozemšťani> Tohle přechodové stadium je už dlouhodobě nesnesitelné.
80% lidstva je duchovně nedovyvinutý zločinný materiál, který se usadil na této planetě díky nesnesitelným podmínkám pro jakoukoliv vyšší duši, kdy se z této planety stal v podstatě koncentrák.
20% sem přišlo osvobodit planetu a přenést lidský druh do nového věku.
Snesitelné množství pro tuto planetu je cca 2 miliardy.
Proč je nás tu 8 miliard, když před sto lety to byly dvě miliardy, není těžké až tak uhodnout. Protože se množili jak králící v době, kdy došlo k objevům vakcinace a lepších léků, drsně se tedy srazila dětská úmrtnost.
Jistě se to dá vysvětlovat i mytologicky, že při dobách Armageddonu tu mají čumět všichni, já bych ale řekla, že ten důvod je čistě prozaický, ad 1. vysvětlení.

Když se počet těchto bloudů srazí na 20%, vychází to na cca 1,6 miliardy, což je optimální počet, aby se stihli tolik nenamnožit, než dostanou rozum a začnou s populační politikou, tedy s plánováním, kolik se může narodit dětí a komu.

Kdyby se tato politika zavedla teď, tak se dovolí množit se jenom technokratickým prorežimních nacistickým krysám a z této rasy se stane kyborgovitá degenerativní zrůdička na odstřel.

Takže by bylo optimální do doby, než se toto začne řešit, zbavit tuto rasu a planetu nacistického spadu.
K tomu by bylo velice vhodné, kdyby přišla první rázová vlna, která zabije 50% obyvatelstva této planety.
Ideálně si to představuju jako technicky vyvolaný záblesk s dokonale zadanými parametry, aby to okamžitě sprovodilo ze světa nejhorší verbež, 3x a více očkované, nacisty, materialistické ateisty komunistického střihu, rigidní náboženské vypatlance, ideálně i samozřejmě veškerou infiltraci do lidské rasy.
Nebo aspoň bleskovou celoplanetární potopu.

Pak by pořád ještě zbylo 40 - 50 % lidstva, které by se mohlo pomalu, ale jistě dovymírat do stavu 20%. Za tu dobu by mohlo pochopit mnoho věcí. Že očkování škodí, že všechny ty mydlinkové pseudohumánní píčoviny, kterými nás krmily nacistický svině poslední éry jsou úplně na nic, zase by přišli k instinktu a pochopili "hlas krve" atd.

Pak by to šlo, už by to nějak odsýpalo, šťastně a plnou parou s tahem na bránu bychom šli do nového věku.

No ale jestli se to má pomalu sunout pomalým morbidním vymíráním, tak už by tedy asi doopravdy bylo vhodné, poněkud rozkopat základní akademický konsensus ze zaostalého 18. století, který nastavili jezuitské iluminátské NWO svině dělající pro Drakoniány.
Tedy materialistický ateismus a darwinismus.

To by bylo potřeba vysvětlit, možná i s pistolí u hlavy, všem těm vzdělancům, že ty svoje žvásty můžou vydávat pouze za "jednu z ideologií" a "jedno z nedokonalých vysvětlení" a připustit, že budou muset udělat prostor vícero ideologiím a nápadům, jak co bylo.
Definitivní tečku za tím může udělat jedině Galaktická federace pohybující se na zemi a zavedení "nové" "objektivní" vědy.

Možná už se začíná malinko i rozsypávat ta představa, že je možné dělat nějakou "exaktní vědu".
Když vidíme, jak ty svině odporně lžou a jsou uplacené a jak stejně, tak jako tak, co se bude zkoumat a proč, ovlivňuje ideologie.
A hlavně, celá "objektivní exaktní věda" nás zavedla do prolhaného fašismu.

Takže kdyby se začal ve škole vyučovat obsah děl T. Lobsanga Rampy, má to naprosto stejnou míru "vědečna", jako debilní teorie o opici z pera Darwina, nebo obecné vysvětlení dějin historie lidstva, nebo úplně stejně debilní jakákoliv jiná náboženská teorie.

Nemluvím o nejzákladnějším vzdělání, jako naučit se číst, psát a počítat. Ovšem na stejnou metu, paralely k vysoké vědě, stačí "materialistický ateismus".U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.9. > PřilítliMimozemšťani> V tomto už nemám sebemenší obavy, NWO v mé hlavě zkrátka neustále jde dolů a odchází, děje se to neustále. Myslím si, že by mi z hlavy dobrovolně doopravdy neodkráčeli, že to je prostě působení a výsledek války, kterou vyhráváme. Chtěli mě psychicky zlomit, nebo dohnat k sebevraždě. Sami by neodešli.

A to, že se mi ty parchanty podařilo vyhnat, minimálně z mé hlavy, je ještě s tím vším, že vidím ty mimozemšťany na nebi a mám je vyfocené, jasná známka toho, že věc chápu správně a že se nepletu.
Takže se jedná o mimozemskou válku Galaktické federace proti Drakoniánskému impériu a lidi jsou do této věci zařazeni jako informátoři a bojoví mágové, případně další spirituálně fungující osoby, které udržují dobrý stav dimenzionálního prostředí, aby nemělo tendence se propadat.

Q-Annon povídačky o nějaké Alianci a její tajné armádě, která pořád někde někoho popravuje, to si myslím, že už je NWO práce, protože těm logicky bude vyhovovat, že lidi nedělají nic a čtou si vymyšlené zprávy o tom, jak už po desáté popravili Gatese atd.

Super, já jsem si tím docela jistá.

No a zasraný psychiatrický doktoři jsou určitě přesvědčený, že já jsem blázen a obecně minimálně 80% obyvatelstva si myslí, že já jsem blázen, že je v pořádku mě umlčet, napráškovat, duševně usmrtit a vyzmizíkovat z veřejného prostředí.
To totiž sig hajl a slava ukrajině.

Takže jsem fakticky zvědavá, kam se toto bude šinout. Velice zajímavé to domýšlet, kudy jako tahle morbidní situace půjde dál.
Já si myslím, že darwinismus a materialistický ateismus, ač jsou to úplně hloupoučké a směšné ideologie, které jsou myslím si už i "vědecky" vyvráceny, se budou držet jak hovno košile. Ač působí extrémní škody, na duchu i společnosti, na přírodě.
Neumím si představit, že přijde nějaká jiná vlna "osvícení", která tento temný středověk vyžene. Protože vzdělanci jsou odporná tupá zvířata a duchovně méněcenný hmyz, jsou to jenom kolaboranti se satanismem, takže dál pojedou podle neměnných kolejí fašismus, nikdo se nedokáže vzepřít a prosadit změny.

Já si myslím, že až Galaktická federace vyhraje spolehlivě, že definitivně zláme Drakoniánům všechny možnosti a NWO definitivně ztratí svoje páky, nebude moct už nikoho držet jako rukojmí a nikde nebude žádný "háček", tak udělají nějakou větší akci, aby lidi prostě pochcípali.

Vždyť se ta hnusná verbež doopravdy snažila, aby všem dokázala, že je bezcenný odpad, který nedokáže pochopit ze současných událostí a problematik vůbec nic. Dokud tu budou, bude peklo na zemi. Ty hajzlové nejsou ochotní zapnout svědomí, soucit a etiku. Myslí si, že žijí jenom jednou, že si umí užít, že potřebují víc hmotných požitků.
Bastard, co takhle žije celý svůj přiblblý život, není schopný přetočit.

Já si myslím, že všichni, kdo měli v duši naloženo, byli otevření spiritualitě, tak je nějak oslovily transformační vlny v minulém desetiletí a to je ochránilo před vakcinací a nyní jsou už "probuzení". Ti, kterých se to nedotklo, jsou určení k likvidaci.
A tento stav je neměnný, už je hotovo, už je rozděleno.
Tak doufám, že ještě jsou nějaké "ale" v tom smyslu, že NWO má ještě někde drápky a hned jak se odstraní jejich drápky, může se tato společnost definitivně převorat na nový věk.

Ti, co mají jít, ať jdou, už jenom zdržují, nikdo už na ně není zvědavý a v jejich proměnu nikdo nedoufá. Zároveň, dokud tu budou, je definitivně blokovaná věda, rozvoj. Protože kdo se má namáhat a riskovat kariéru, život a psychické zdraví, aby se snažil prosadit jiný konsensus, než je materialistický ateismus, nebo dementní křesťanství, proti jezuitským zkurvencům?

Lepší je, když pochcípají a zůstanou jenom lidi s mozkem.

Už mám dost těch humánních tezí, jak se nad námi někdo smiloval a nechá nás tu čumět ještě dlouhá desetiletí, dokud poslednímu kriplovi něco nedojde.
Už je hotovo, čas už nic nevyřeší.
Doufám, že až vypráskáme poslední zkurvence od NWO z planety, Galaktická federace spustí něco velkého.
80% lidí může jít do prdele okamžitě, pro nový věk nejsou potřeba a čím déle tu budou otravovat a překážet, tím hůř pro nás.


U příspěvku:Komín atd...
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.9. >

Á Zeanddrich se brzo vrátí ... a taky určitě uveřejní komín, to teď mezi ilumináty frčí. Komín.
U příspěvku:Komín atd...
Čtenář - 22.9. > čtenář> Neříct ti redaktor, že fotka je černobílá, umřel bys blbej blbe.
U příspěvku:Komín atd...
Čtenář - 22.9. > Pekna pekna. A nejpeknejsi jsou redaktori, co uz i oni serou na diakritiku.
U příspěvku:Motokolo sachs
Martin (Stálý,Redaktor) - 22.9. > super
U příspěvku:Komín atd...
Martin (Stálý,Redaktor) - 22.9. > Pekna cernobila fotka
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.9. > PřilítliMimozemšťani> A jsem si dost jistá, že je na místě extrémní agresivita a zdůrazňování, že tady má psychiatrie povinně, i podle těch jejich vyšahaných pravidel "exaktní vědy" sklapnout a kapitulovat.

Já to mám s těmi éterickými objekty potvrzené, že se dají vyfotit. Uveřejnila jsem jenom nejkvalitnější pokus, který i mě samotnou už ubezpečil, že mi nehrabe a nemám halucinace. Ale těch fotografií jsem udělala desítky, až stovky a zjistila jsem, že skutečně digitální foťák je schopen ty objekty zachytit, ale protože jsou v éterické, odhmotnělé formě, na těch fotkách je to jen porucha v šumu, je to tak subtilní a špatně zachytitelné, že málokdy je to průkazné. Nejvíc tomu svědčí mlha, zataženo, jednolité nebe, k tomu, aby ty objekty šly zachytit.
A to zdůrazňuju, že s nimi člověk musí být telepaticky domluvený a oni tedy musí pózovat! Tzn. domluvíme si, kde budou stát a oni tam pak po dobu focení na nebi jsou.
A ty fotky jsou. A stejně tak, když člověk slyší technický útok a napadení, agresivní vlnu do hlavy, tak je to technický útok a napadení, agresivní vlna do hlavy.
A ne že moje ego, nadego, ID, pud, anima a vnitřní dítě, podvědomí a bůhvíco tohle vygenerovalo.

Už mám těch hovadin jak psychiatrie, tak psychologie, tak alternativní neduchařské psychologie po krk. Ať přestanou lhát.

Všechno to souvisí s nějaktunějším problémem dnešních dnů, tohoto dějinného období, kdy se zkrátka musíme spirituálně přenést na vyšší úroveň, protože to je řešení krize.
Tzn. to znamená, že zmizí pozice vrchní oběti na vrcholu spodní stínové pyramidy určené k satanistickým obětím, což je role, kterou tu mám a dále ji odmítám už tolerovat jako "obětní".
Tzn. čarodějnice, žena, co má parapsychické schopnosti, ta která vidí souvislosti, které se vrchnosti nehodí, aby je někdo viděl, ta co je proti technokracii, ta co usiluje o spirituální nápravu.

Vztahuju to přímo na "ženu", ač samozřejmě spiritualita vůbec není pouze ženská záležitost, ale zdůrazňuju tu roli "čarodějnice", protože popření významu ženského elementu a zákaz ženy v pozice duchovní, je jeden ze základních pilířů Drakoniánské zotročené společnosti.

Tato společnost, včetně té "osvícenské", tedy zaměřené proti církevnímu temnému středověku a zavádějící "exaktní" vědu, je zvyklá neustále vykonávat tuto oběť, zabíjet tento typ lidí a je jedno, že ne "středověkým způsobem", tedy přímou vraždou, ale "osvícenou psychiatrií", tedy duchovní vraždou.
Jde o umlčení oběti, o její definitivní vyřazení ze společnosti, definitivní zničení jejího vlivu.

kde nejsou čarodějky, tam se může rozvinout technokracie a kyborgovitá degenerace, zotročení a Drakoniánská společnost.
A to se děje, až nyní v těchto časech, kdy jsou digitální foťáky a já mám důkaz a je tu Galaktická federace a už není možné mě, v pozici čarodějky, zlikvidovat, tak se ta situace snad už obrací.

Na mě prostě žádný psychiatr nešáhne, já jsem už do blázince nezaviratelná, protože mám důkaz a snaha ze mě udělat blázna je zločin.
Prostě se pletou materialistický ateisti, jejich éra končí, zavřou zobák a půjdou od válu.

Což by mohlo být řešení naší krize, kdy je společnost zavalená prasoidní degenerací, kdy přivykla většímu materiálnímu blahobytu, ovšem není schopná ho distibuovat plošně a spravedlivě, takže dochází k vykořisťování a ti, co z toho prosperují, znásobili svoje materiální požadavky a o to více zredukovali svůj soucit.
Dostali se tedy do křivky prasoidní degenerace, která naplňuje chmurný experiment s myšmi.

Calhounův experiment
https://voda235.webnode.cz/calhounuv-experiment/

"
Na počátku experimentu dal doktor Calhoun do nádrže osm naprosto zdravých myší, čtyři samečky a čtyři samičky. V první fázi nastala populační exploze po dobu 315 dní. Nastal zlom a druhá fáze rovnováhy, myši se množili méně. Potom následovala třetí fáze zkázy. V myší společnosti se objevila skupina vyvrženců, která skupina provozovatele místo ve středu nádrže. Zástupci této skupiny byli častým terčem agrese silnějších hlodavců. Skupina vyvrhelů byla často pokousaná, potrhaná. Zpravidla to byly mladé myši, které nebyly schopny zaujmout svá právoplatná místa v hierarchii hlodavců. To proto, že starší generace žila v ideálních podmínkách delší dobu a dospělí nechtěli dávat přednost mladším. Tato situace mladé myší samce psychicky zlomila a přestala bránit březí samice. Vznikla skupina krasavců, věnovali se krmení a neměli zranění - neúčastnili se bojů a nebyli schopni interakce s okolím, nezachránili své samice, neměli zájem o reprodukci a nebojovali o své území. Rezignovali na "společenské a rodinné funkce". Po 1780 dnech od zahájení experimentu zemřela poslední myš.
.....
Kolonie myší měly rozdělené úkoly a tím, že mladé vyhostili z jejich společnosti, tito se neměli od koho naučit sociálnímu chování. Byli pro komunitu nepotřební. Jejich frustrace vedla k sociálně nevhodnému chování. Nemohli tedy předat žádné vzorce sociálního chování ani svým mladým. Takto bylo do společnosti napevno zakódované patologické chování, které vedlo ke zkáze celé populace.
"

Přesně to se děje i s námi. Je to tak, kupř. i ta generační válka je přesně o tomto. Staré kusy zvyklé na "svoje" odmítly učit mladé, u nás se tato kontinuita jasně prosadila po revoluci, kdy "bez praxe" si člověk neškrtl a všude byla konkurence a od staré generace byly slyšet pouze výčitky, výsměchy a opovržení, ač se podmínky dimaterálně změnily a jejich podmínky a naše podmínky a dokonce i tempo práce (kupř. fabriky) bylo někde úplně jinde. To odmítali uznávat, toto neviděli, neslyšeli, všechno je jen komunismus. Už tehdy došlo k velkému přerušení civilizační kontinuity.
Následovala digitalizace, mobily, internet, to ještě vzdálilo generace. Svět se stal nepochopitelným chaotickým místem bez pomoci, vlídnosti, všude vládla jen surová konkurence opanovaná starými, mladí neměli šanci.
Vznikli odpadlíci, fenomén "singles", kteří rezignovali. Pečují jen o sebe, nemají děti.
Toto přirozeně půjde tou smyčkou dále dolů, kupř. dnes vyrůstá generace dětí s TikTokem vymláceným mozkem a řve na ně generace, která vyrůstala s TV debilitami.

Je to neřešitelné, tohle nedopadne dobře, neexistuje způsob, jak pád takové společnosti zastavit. Ve stavu prasoidní egenerace, rámované velkou spotřebou a bezcitem se společnost hroutí. Přičemž příslušníci prasoidní degenerace jsou očkovaní magnetickou vakcínou určenou k ovládání mysli a dalších tělesných procesů. Nemají již šanci se duchovně obrodit a změnit kurz.

Tak si právě myslím, že ta verze je správná, že očkovaní pojdou a z určitého zbytku, který se této smyčce degenerace brání, se vytvoří společnost proměněná spirituálním vzestupem k novým hodnotám, přičemž nám v tom pomůže Galaktická federace, která je v tradiční roli našich duchovních učitelů a "starších", rodičů, poradců.

Drakoniánské síly se velice rychle a snadno rozpadají, už to není reálná válka. Kupř. na Kavkazu, tradičním místě Drakoniánů, se dá velice snadno celé místo prosvětlovat a přeměňovat podle "védských" principů, úplně tam mizí a hroutí se ta skalní dračí energie, to znamená, že i kdyby tam byly nějaké drakoniánské a reptiliánské základny, jsou nefunkční a opuštěné. Zkrátka ten Dračí plazí element je z naší planety intenzivně vyháněn a již nemá šanci vyhrát.U příspěvku:23. září 1938 - 1. mobilizace
j.f.julian (Stálý) - 21.9. > PřilítliMimozemšťani> díky, j.
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.9. >Si připadám, jako když řeším velký záhadný hlavolam, "co to je", to, co se mi děje.
Já si rozhodně nedovoluju tvrdit, že moje interpretace toho, co se děje, je jediná správná, ale taky si dovoluju tvrdit, že má blíže k pravdě, než všechny ty esoterické a oficiální hovadiny, co se tvrdí.

Podle mě to nejvíce odpovídá té situaci, že tato planeta byla nyní 12 000 let okupovaná reptiliány a Drakoniány, na jejichž příšerné úchylácké řízení společnosti jsme si zvykli a začali to považovat za normální. Tedy násilí, války, manipulace (které máme dnes naprosto otevřeně na očích, kupř. Ukrajina), otroctví, sexuální zneužívání a tyranie, chudoba, nemoci a utrpení, z člověka, vznešené bytosti, se stalo polozvíře pod vedením Drakoniánů.

A nyní nás čeká osud přemnožených myší v bedně (Calhounův experiment), pokud se nechytneme Galaktické federace. Tedy samečci si pečují o své kožíšky a nejeví zájem o samičky, ty o samečky taky ne, brzy se začne společnost absolutně hroutit, přijde dekadence, odpor, nemnožení a výsledkem - naprosto vyhynulá myší kolonie.

Protože pořád jedeme v principu násilí, materialismu a tradičně udržované demence, lži a kolaborace proti naší lidské rase.

Mě už to vyloženě nebaví.
Žádná psychiatrická svině mi nebude vykládat, že zvuky rentgenu a útočný drnčící paprsek, který někdy slyším v hlavě před spaním a je to jasně útok nějakou technologií, bolí to, nechává to fyzickou stopu v mozku, je projev toho, že já jsem nemocná, že já jsem blázen.
Takovýmu psychiatrovi bych narvala hlavu do hajzlu a pořádně spláchla. Takový mě srát nebudou.

Stejně tak asi teda nemám halucinace, když vidím na nebi éterické, na telepatii reagující objekty, které patří Galaktické federaci a které se dají vyfotit. Jestli toto hodlá nějaká psychiatrická kolaborantská, pro Drakoniány dělající svině bagatelizovat, že já jsem blázen, tak taky, takovýho kripla bych byla ochotná umlátit k smrti.
Jestli to něco znamená, tak to, že mám rozšířenější spektrum vnímání, než ta dementní psychiatrická tupá materialistická svině a ten foťák taky!
Málokterá živá bytost a nakonec i technologie vydrží mít tak omezené spektrum vnímání, jako typická bezvěrecká slepá svině.

Takže jaký je výsledek?
Nejhorší tupý svině s omezeným vnímáním a pozastavenou etikou dirigují a terorizují celou společnost, dávají jim diagnózy, stigmatizují je, ty lidi dostávají nálepky a pak ještě od těchto hovad dostanou psychofarmaka, která oběti domlátí na tu stejnou tupou a zhovadilou polozvířecí úroveň, jak si psychiatričtí odborníci představují.

Dokud nebyly digitální foťáky, nebyl důkaz a nápor těch omezených kamenných sviní byl tak veliký, že takto dokázali zničit úplně všechny.
Ale ta doba už skončila.

Jediné, kde si nejsem až tak stoprocentně jistá, jestli skutečně nejde "pouze" o psychotronickou pozemskou válku jednotlivých mocenských skupin na této planetě, kdy mimozemšťani jsou jen zástěrka.
Řekla bych, že takto to není, že bez vyššího vědomí Galaktické federace bychom dopadli velice zle a že to skutečně je mimozemská záležitost a osvobození naší planety.

Když tu je Galaktická federace, tak máme šanci, že zastavíme svůj pád "myší kolonie", že dokážeme rasu zredukovat a skočit do vyšší úrovně rozvoje, že neskončíme úplným vymřením kolonie.

Je ale potřeba vyloženě zavřít hubu těm bezvěreckým materialistickým tupým, omezeným prolhaným zkurvencům, klidně to postřílet a vynutit si kontakt s GF.
To, jakmile se stane, máme vyhráno, ve všem.
Jakmile je uvidíme, už nikdy nebudeme chtít, aby odešli, budeme rádi, že s nimi můžeme mluvit.

U příspěvku:23. září 1938 - 1. mobilizace
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.9. >
U příspěvku:23. září 1938 - 1. mobilizace
Čtenář - 21.9. > je to tak, lidi jsou idioti
U příspěvku:PŘÍBĚH JEDNÉ LÁSKY
j.f.julian (Stálý) - 21.9. > František Vyrut> děkuji, j.
U příspěvku:PŘÍBĚH JEDNÉ LÁSKY
František Vyrut (Stálý) - 21.9. > Křehké, krásné.
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.9. > PřilítliMimozemšťani> Toto celé se dá pojímat jenom jako Armageddon, prostě tento mytologický koncept, kdy se na konci časů oddělí zrno od plev, odpad hezky zdechne a zůstanou jenom inteligentní, vyspělý lidi s mozkem, vlastním uvažováním a základními mysticko - okultními schopnostmi.

Protože kdyby to mělo být čirou náhodou jenom o tom, jak jako psychotronické stanice na celém světě, ještě s praktikujícími kouzelníky otevřely vesmírné brány a hezky se v tom celý svět točí, tak by to znamenalo, že tedy nejchytřejší a nejschopnější jsou Rusové a Peršani a nad námi nad všemi neustále ční velký zázrak.
A taky Rusové a Peršani ovládají technologie na úrovni mimozemských a ještě umí být dostatečně šaramantní, kouzelní a zázrační. A mají plán.
A já přitom vidím, jak se jde po Dračích doupatech, aktuálně frčí Kavkaz, jak se tam vyhání a odstraňují hnusné příšery s terminátořím mozkem, jak chcípají obludné shnilé příšery archontského kruhu vesmírného viru a taktéž vnímám radostný vzestup a obrozování planety a kultická vřídla s jejich mocí.
Fakt kouzelný.

To už mi připadá daleko pravděpodobnější všechno to s Galaktickou federací, Drakoniány atd.
Doopravdy to dává větší smysl.
Tady není čas čekat na to, až idiotům něco dojde, jenže oni masově překáží, jak je jich hodně. Utváří veřejné mínění, jsou masa, která dokáže zničit všechny proti NWO aktivity, svoji urputnou demencí.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.9. > PřilítliMimozemšťani> Já ty davy nenávidím, protože jsou zbraň proti lidem. Tak tupí amorální bezvěrecký, pseudohumánní prožiďácký fuj hnus idioti s píchlým ramenem, kreténi odporný, doopravdy věřím, je v tom duše dobytka.

Přitom v TV jedou slizácké mimozemské příšery, v realitě jedou slizácké mimozemské příšery, naštěstí v realitě do toho i skutečná Galaktická federace, která je zase něco jiného, než Star Trek.

I kdyby byly všechny ty píčoviny o mimozemšťanech tedy nesmysly, tak něco tu jede určitě a to drsná psychotronická válka a mikrovlnný teror, vojenské projekty ovládání mysli ve velkém a zvítězilo Rusko s Peršany.
Proč ne, hlavně že je v tom nějaká protiváha.

Ale co ale určitě není pravda, je verze, co jede v mainstreamu, jakože se nic neděje a všichni jsou blázni, jenom napráškovaný buzík s magnetickou hnátou ne.

Na nebi to fakt lítá a dá se to i vyfotit a komunikuje to TELEPATICKY a když v hlavě občas před spaním slyším rentgen a v palici mi zabzučí těžký zkrat, tak to taky není "že jsem blázen".

Ať jdou už všichni ty prolhaný svině do hajzlu, jedině to, že začnou umírat na vakcínu, může ozdravit společenské klima a prostor k uvažování.U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.9. > PřilítliMimozemšťani> Což by bylo skvělé, protože toho zla je tu fůra, přespříliš, už se z totoho světa stalo odporné psychotronické peklo, kde systém může na dálku odprásknout kohokoliv, kdo se mu znelíbí a ubránit se obnáší být schopný bojový mág a mít kontakt s Galaktickou federací. A aby toho pekla nebylo málo, tak obětem nikdo nevěří a populace chce věřit, že toto není pravda, takže oběti můžou řvát, jak chtějí, ale nikdo jim neuvěří a nepomůže.
Takže dokud nezačnou ve velkém umírat dcerunky potentátů, což se pochopitelně nestane, jediné řešení je úhyn této morbidně odporné populace, aby zůstaly jen války schopné kusy a lidi nového věku.

Jinak s celkovým složením Galaktické federace - já jsem zažila to, co popisuju, nijak se nezajímám o Čínu, ani Jižní Ameriku, jižní Ameriku vnímám jako území s divými exotickými silami, které nejsou spřátelené a nejsou védského typu, takže tam se nemíchám, ani mě ten světadíl nikdy netáhnul - ani severní, ani jižní Amerika a v Číně vnímám nějaké konfuciánské podloží a minimálním počtu, které je správné a pak tam vnímám nějaké falešné vodní démony, nebo ne příliš přátelské entity mimozemského původu, taky plazoidně usyčené svině, bez té "horké savčí krve".
Jsem ráda, že se o Čínu nijak zajímat nemusím, taky mě nikdy netáhla.

Moje domovina, i duchovně, je prostě euro-asie, indoevropské DNA, proto mám největší přehled v bezprostředním okolí, takže vím, že GF jsou védské tradice, Indie, Slovani a také Persie a Arábie postaru, prostě tato území, tato božstva, zjednodušeně.
Ty periferie, jako je jižní Amerika, nebo Čína, nemám až tak prozkoumané a tolik jsem se jimi nikdy nezabývala, ale je samozřejmě předpoklad, že s GF mají tyto kultury také nějaké vazby.

Na druhou stranu to tak nemusí být vždy, z důvodů nějaké "politické korektnosti" nemá smysl lhát. Na této planetě figurovalo i mnoho vyloženě zlých a odporných plazoidních a hadích božstev, mimozemských ras a ty nemají s GF nic společného a jsou nepřátelské.
Natolik nepřátelské, že kupř. nedávno se vzdala nějaká skupina ortodoxních nepřátel, nějaký vyšinutý žiďáci a než aby odlítli "se svými", tak se radši vzdali Galaktické federaci a nechali se zajmout jako váleční zločinci.
V jakémkoliv vězení GF, i kdyby byli popraveni, se budou mít líp, než "se svou stranou". To znamená s nějakými hnusnými Draky a nacisticky chladnými plazoidními příšerami.

To je to, co tato populace nechápe, i když takový úchylárny miluje. Bandy vypatlaných zmrdů se na tyhle příběhy s krvavým zájmem dívají na nějakým Netflixu, ale že se něco takového děje i doopravdy, to už je jim jedno.
Tak ať chcípnou.

To je jak s Ukrajinci pod taktovkou Drakoniánů a Rusy. Pořád nás krmí píčovinami, jak Ukrajina vyhrává.
Třeba tady:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-ukrajina-je-bliz-velkemu-cili-ukusuje-rusku-krym-a-cerne-more-236980#source=hp&seq_no=4&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Ukrajina prý dobyla "strategickou vesnici". Jsem se smála jak pominutá, když jsem ten titulek v novinách viděla, tohle napíše už jenom zoufalec.
Za celou dobu jejich slavné ofenzívy se hnuli asi o 20 metrů a pochcípalo víc jak 300 000 Ukrajinců, důchodci, mentálně postižení, zdravotně postižení. Protože normální chlapi už na Ukrajině nejsou, jsou mrtví, nebo utekli.
Tady se píše o Rusku, že prý mobilizuje trosky. Chachá, Rusové tohle dělat nemusí, ti mají silnou armádu, ze silných vycvičených chlapů, to Ukrajinci jsou úplně v hajzlu.

To nám Dráčci ze západu ukázali, jak jim záleží na Ukrajině. Vymlátí je do posledního, jak prašivý čokly.
Takže kdo tam má rozum, vzdává se Rusům, přes radiofrekvenci 149.200 a heslo "Volga". To je jediné rozumné, co se dá dělat.

Je směšné pořád číst tu odpornou nacistickou propagandu a je směšné pořád dokolečka vidět davy těch chcípáckých zrádcovských sviní, co takový jako jsem já, hodlají hodit do pekla, protože prostě "tomu nevěří".
Ať jdou na svou pátou a šestou dávku, ať už chcípnou, nenávidím je.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.9. > PřilítliMimozemšťani> Z toho nesouladu s "velkou" ezo-ufo alternativou, čímž myslím více sledované, populárnější proudy, jsem hodně znechucená a i vyděšená, protože nechápu, s čímže se nakonec chce tato populace spojovat, když už. To moje chápání Galaktické federace nejvíce odpovídá Poselství Amenti, v tom jsem je docela poznala a bylo to jedno z nejdůležitějších uklidnění, kotvících prvků, že nejsem šílená. A potom povídání Jaroslava Chvátala. S tím nemám žádný výrazný problém, dost to všechno sedí, ještě nikdy jsem tam nenarazila na nějakou výraznou věc, která by mi doopravdy vadila. Nesouhlasím absolutně se vším, ale s mnohými jeho vysvětleními intuitivně ladím.
Už jsem delší dobu nesledovala ani jeho, teď jdu víc po textech, ale protože zase začaly vlašské ořechy a ty já ráda loupu a něco u toho poslouchám, tak jsem si zase pustila Chvátala a jo, docela dobrý:

https://www.youtube.com/watch?v=wfHC5XBySh4

Vysvětluje tam původ člověka, galaktické rasy atd., má to 3 díly, téma "Nefilim versus Elohim", zatím jsem to nevyslechla celé, ale toto je na českém internetu podle mě nejspolehlivější zdroj, přímo jeho poznatky, jeho pojetí tématu. S tím nemám problém.
V mnoha ohledech se to chápání jednoznačně schází, kupř. on říká, že byla tato galaxie nějak zpomalená a degenerativní a že se člověk zastavil v propadu až tady na třetí dimenzi a já to kosmologicky viděla tak, že tato galaxie byla postižena vesmírným virem a proto se tady přemnožily plazí příšery, což jinak není normální a je to projev nemoci a výchylky a že teprve člověk notně zbrutálněný do tohoto stavu, kdy se sám skoro změnil na nejhorší galaktickou příšeru, byl schopný porazit, ve spojitosti s těmi nejvyššími ideály, ten bestiální vir na kosmologické úrovni. Tím jsme tedy splnili úkol a můžeme se klidně jako rasa uzdravit.

Co vím od Galaktické federace, tak jsme nyní v takovém stavu, že jsme galaktická mlátička, jako rasa, pokud se rozvineme do vyšších dimenzí, máme v sobě naloženo velice bojovou energii a můžeme se stát jednou z nejbojověji nadaných ras a stát se součástí galaktické armády, protože naše brutální a velice pestré a syté myšlení je nyní jedinečné.

Zároveň je člověk nejbestiálnější zrůda široko daleko. Je to vyloženě tou přímou konfrontací s vesmírným virem, s tím, že jsme se s tou prapodivnou entitou museli rvát. Tak jsme zároveň degeneráti a zároveň mlátičky a ti, kdo se dokážou z mlátiček zvednout do vyšších stavů, budou v něčem jedineční a velice silní, že se jako rasa časem můžeme stát významnými poradci v oblasti kosmologicky agresivního uvažování, které je v bojích potřeba.
No ale to pochopitelně nejdříve musíme být eticky a rozumově v pořádku.

S Chvátalem kupř. nesouhlasím s tím, kdo jsou "padlí andělé". On říká, že "Annunaki" obecně, že jde o propadlé andělské typy bytostí z vyšších dimenzí do nižších.
Já chápu "padlé anděly" jako kruh archontů, což jsou v podstatě vesmírní zločinci, jde prakticky podle mého vidění o skutečný padlý vesmír, jiný, než ten náš, taková zhroucená shnilotina, co se vzepřela Stvořiteli. A ti archonti jsou vlastně původně obrovské sféry, inteligence sfér toho původního vesmíru. Ale protože se dostali do konfliktu se Stvořitelem, začali k posunu v čase a dalšímu vývoji využívat technokracii, takže doslova pouštěli své zpuchřelé toxické shnilé obrovské vědomí z fyzického těla do jiného fyzického těla, používali klony, technické robotické bytosti atd. A takto kazili spoustu bytostí a deptali je a ničili celé galaxie, posílali její obyvatele proti sobě, gravitačně je hroutili a ničili veškerý život ve zmaru.
A ten vesmírný vir existoval miliardy let, od té doby, co napadl náš vesmír. Byla to doslova vesmírná choroba.

Jenže to jsou takové drobné nesoulady a je to spíš nepodstatné filosofování, kdo jsou doopravdy "padlí andělé", rámcově s Chvátalem souhlasím, právě že mi přijde na českém internetu nejvíc seriozní a z něj mám pocit, že neblamcá nesmysly po větru, že ví, o čem mluví.
Ten mi pomohl, když jsem hledala pro a proti, jestli jsem, nebo nejsem blázen.

Jinak ty produkce ostatních jsou strašně nakažené těmi drakoniánskými západními nesmysly a doopravdy těžko říct, jestli je na tom kus aspoň něčeho autentického, nebo je to celé promyšlená hra.
Protože většina ezo-ufo je navázaná na západ. Tam čeká nějakou spásu. Moje východní vize, kdy tvrdím, že Galaktická federace jsou v podstatě indická, slovanská a muslimská božstva a že Amíky kromě Greera a spol. docela nemusí, je s většinou absolutně nesouznící a nekorektní.
Stejně jako moje vize depopulace.

Což není úplně "moje vize", je to jenom realita, kterou mi říká GF i planetární vědomí, takto to vnímám a vlastní deziluzí už jsem se k tomu dopracovala taky. Nevím, jestli mám fantazii málo otevřenou absolutním zázrakům, ale neumím si představit tuto populaci, jak rychle prozře v plném počtu.
Doopravdy si dokážu představit, jak jenom sdělení a oficiální přijetí faktu posmrtného života usmrtí spoustu lidí, protože k tomu patří víra v duchy a to ty lidi tak brutálně vystraší, že prostě zajdou.
Doposud si mohli říkat něco o debilních cvocích, co patří do blázince a najednou aby se poctivě báli za tmy...

Bez ohledu na všechny ty nervydrásající nesoulady se ale pořád frekvenční a dimenzionální prostředí lepší. Tady opadly ty NWO deptající anonymy, možná že fakt se zmizením Zeanndricha, nevím co je doopravdy pravda, ale je to příjemné. A taky jsem přestala vnímat odpornou úpornou entitu, která měla lidskou identitu a byl to šmejd, co se nedal setřást, byl přítomný celou dobu války a ještě nedávno jsem ho slyšela. Ale pak nějak kapituloval a když jsem se teď ptala GF, tak říkali, že je po smrti, že se zasebevraždil, že to byl doopravdy člověk. Ptala jsem se, co z něj vylezlo, jaká duše a oni říkali, že nic, že to byl kosmologický úkaz. Tak jsem ho chápala taky, byl to jakoby nejvyšší Drakonián vůbec, ale měl jasně lidskou identitu, lidské uvažování, nebyl to repilián, ani Drakonián ve skutečnosti. To je totiž Stvořitel sám potom, v té obrácené roli. Využil jakoby naplno bestiality této dost brutální rasy a "hrál" roli šmejda, kterému jsou všechny spirituality a mimozemské rasy u zadku. Takže "lidské" zlo naplno a je to fakt masakr, byl to úporný šmejd, který dokázal deptat.
To, že zemřel, je velice dobré znamení, doufám, že je to pravda a už tu potvoru neuslyším.
Znamenalo by to, že jsme konečně definitivně kosmologicky zlomili vliv bezprostředního zla na tento svět.U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.9. > Tommo> 


Ahoj Tommo, napadla mě pak ještě jedna možnost, co to mohlo být a to sice, že to může být psychotronický program ze západu, který schválně používá ruštinu, aby vrhal paranoidní světlo na Rusko :-) Když vidím tu nenávist vůči Rusku na všech frontách a absolutní ignorování reálných souvislostí, už uvažuju i o takových otočkách. Ale myslím si, že nejlépe to víš ty, co to bylo, pak to byla nějaká "celnice", ono to funguje, jsou to takové obaly, o které se pořád "lekáme", dává to limity duchovního růstu, podle mě jsou to psychotronické umělé obaly, vojenské, aby to drželo lidi v šachu a omezené frekvenci. Můžou to být i mimozemské technologie, ale i pozemské. Právěže ten prostor kolem nás je neprozkoumaný a nikdo se tomu nevěnuje, každý průnik do informačního dimenzionálního obalu kolem naší planety a nás samých, který je vědomý, přináší informace a taky něco mění.
Podle mě jsme brutálně zapráskaní psychotronickými, ale i obyčejně vojenskými technologiemi, které nám nonstop působí na tělo i duši, na psychiku.
Musíme se tohoto svinstva za každou cenu zbavit, bez ohledu na mlčící a zapírací svině, které to podporují. Jenže oni tim netrpí, tim trpíme my, senzitivci na vyšší duchovní úrovni.

Volná energie a vraždění vědců k tomuto reptiliánskému zapírání a mimozemské utajené invazi pochopitelně taky patří, je to hnus a děs a jsem si jistá, že jakmile s nimi začneme doopravdy bojovat, jakože už jsme začali, tak ty predátorské zrůdy nemají šanci, protože jsou doopravdy proti nám nízké duchovní úrovně a nemají žádnou kosmologickou podporu, vyššími zákony je jejich počínání bráno jako zločin. A máme Galaktickou federaci. Jde jen o to, že davy spí a žerou mainstream a platí drahou fosilní a jadernou elektřinu.

Já jsem na sci-fi nikdy doopravdy nebyla, to je ale u ženských docela normální, je to hodně o technice atd., narozdíl od reálných mimozemšťanů GF, kteří mě nadchli. Nejsem ani nějaký nepřítel sci-fi, jenom jsem chtěla zdůraznit, že to právě absolutně není o tom, "že jsem moc koukala na sci-fi filmy". Právě naopak.
Od S.Kubricka jsem viděla film Vesmírnou odyseu 2001, je to docela psycho, nikdy jsem nechápala ten závěr, jak je tam sled naprosto nesmyslných výjevů, myslím si, že jde ve skutečnosti o něco, jako cestování časoprostorem, kdy se objevují nějaké reality a bizarní vztahy, bez nějakého reálného sledu, funguje to nějak jako snění. Takový surrealismus.

Hvězdnou bránu jsem neviděla, vím, že je to poměrně oblíbené a že v tom dost lidí vidí popularizaci tajných vesmírných programů, ve smyslu, že je to tak trochu pravda. Třeba i je, co já vím. Ale ještě nikdy jsem se nedonutila se na to dívat a to jsem i chtěla. Podle mě jsem takto i vedená zezhora, protože spousta těchto seriálů a filmů v sobě poskytuje programovací vodítka a když se mi celá tato záležitost začala dít, kdy jsem byla vytržená do mimozemského světa a dimenzionální války, tak je to situace, kterou člověk nezná, nikdy se mu to nestalo, nemá se čeho chytit a "najednou" mu začnou dávat smysl různé filmy, úplně jinak, než jak je chápal a začne aplikovat ty vodítka z těch filmů. A to je právě špatně, protože ta vodítka jsou špatná a destruktivní a skutečné řešení vede úplně jinudy, většinou pro nás "zakázanou", tabu cestou. Duchovnost je zkažená, je plná hovadin.
Vede nás k tomu, že se máme nechat, když se ve skutečnosti máme bránit a tam, kde se máme nechat, jsme naučeni se bránit.
"Nezabiješ" pak paradoxně aplikujeme na nejhorší reptiloidní kanibalistické a nacistické zrůdy ve společnosti.
Ale svůj druh necháme likvidovat bez mrknutí oka a to právě ty nejlepší a nejčistší.

Takže jsem byla naštěstí relativně málo postižená všelijakými negativními programovacími "řešeními" z filmů a se všemi těmi záležitostmi, které jsou náplní sci-fi fimů a jsou naprosto reálné, jsem se setkala svojí optikou a řešila to svými metodami a tím jsem se zachránila.

Díky za odkaz na knížku S. Greera v .pdf, super.

Jinak s materialismem je to skutečně extrémní, je nás málo, co tuto cestu vyloženě nechtějí, bohužel se ukazuje příšerný stav společnosti, kdy je prostě zhruba tři čtvrtě hnusně materialistická a tato příšerná ideologie se jako "nosná" nehodlá pustit. Ty svině to prostě nepustí, zhuntují přírodu, nechají vysmažit duši mikrovlnkou, budou nám cpát ty svý hnusný hovadiny podle Darwina, odporné lži o historii lidstva, ničit šamany na psychiatriích, protože si myslí, že nikdy nezaplatí, nic mimosmyslového neexistuje a posmrtný život, tedy ani odpovědnost neexistuje.
Nevěřím v jejich nápravu, podle mě jsou prostě spirituálně nedovyvinutí, jejich vývoj na požadovanou úroveň současnosti a nového věku vyžaduje ještě eony času a očekávám jejich smrt způsobenou očkováním. To jsou lidi, kteří nepřežijí ani odhalení, že posmrtný život, duchovní svět, duše a reinkarnace jsou realita a to je základní rozhraní pro zodpovědnost a etiku. A to oni nedají, takže musí pryč. V tomto vnímám neúprosný stav a princip.
Je to jako s přijímačkami na střední.
Třída plná vypatlaných debilů se na střední nedostane, ale jedna čtvrtina na to má. Tak dál půjde jen ta čtvrtina, tak to je.

"Ezo" je ještě navíc extrémně infiltrovaná reptiliány. Půlce zvěstovatelek o mimozemšťanech plazím způsobem mrká očko, tak co asi za kvalitu v této oblasti může být na internetu? A ještě se obě, kde jsem si tím jistá, tváří jak neviňátka a křehké ženy, svině jedny Dračí.
A lidi? Hlupáci. Nevím, holt je k tomu asi potřeba vlastní zkušenost, aby člověk začal vidět jedovatou dračí kůži a lživé slinty.
Ostatně, i já jsem se s tou Válkovou nachytala. Je to přesně ten princip, že tonoucí se stébla chytá. Čľověk ji odpustí, že je bílá dračice, že říká divný věci, hlavně že vůbec někdo něco říká, to je ten princip.
Je to extrémní, takovou změnu utáhnout v hlavě, bez jakýchkoliv podpůrných informací. Pak se člověk chytne takových reptiliánských zdrojů.

Takže jsem dostala podraz "od vlastních", kdy jsem prostě aktivizovala v dobré víře a nakonec jsem byla tou komunitou u Válkové jaksi zavržena, potom, co se zhatil projekt GF na podzim 2021, což byl opět "vlastňák" od alternativy, dílo šamanky Namu .... tehdy jsem toho všeho fakt už měla dost a začala do všech těch alternativních ezo-ufo sviní kopat.
Od té doby se do žádných diskuzí nemíchám, akorát tady se do mě ještě dala ta partička v březnu a anonymy NWO parchantů, což je zdá se vzorný křesťan Zeanddrich E., protože ten, když vypadl (už měsíc a víc je nepřihlášený), tak zmizely anonymy.
Ale z běžné ezo-ufo alternativy jasně vnímám, že si nerozumíme a že jsem jaksi "proti všem". A podezírám je z podvodnictví a nezodpovědnosti, resp. nedovyvinutosti a nechápavosti.
Naposledy mě zklamal Suenee, který se přidal ke Křešový a Grunwaldovi, z toho už bleju. Už proto ve všech vidím jenom účelovou infiltraci a taky už jsem rezignovala na skutečné řešení této věci, na odhalení, vyjasnění situace, protože jsou všichni buď nasazení židozednáři a vychcaní podvodníci, nebii tupci, co absolutně nechápou, která bije.
A věřím v depopulaci, jako jediné funkční řešení.
Ta deziluze byla obrovská a myslím si a doufám, že už mě tato společnost nemůže negativně překvapit, protože už toho mám fakt dost. Jejich debilita předčila moje očekávání.
Tak ani úplně neočekávám nějaké uznání mého zážitku, tak nějak doufám, že přijdou velké věci a pak už se na mě i zapomene, že to nebude podstatné, protože už bude nová realita. Ani nechci, aby mě někdo uháněl, abych jakkoliv vstupovala jako prorok do dějin atd. Nechci být slavná, myslím si, že to, co tady píšu, může pomoci několika lidem, v chápání té současnosti, proč se děje, co se děje, jinak to až takový velký význam nemá.
Moje frustrace plyne hlavně z toho, že já, s autentickým zážitkem, jsem dokonale neladící s tou "velkou" ezo-ufo alternativou, kde je to samý podvodník a drakoniánská královna a svině.

Ten diskutér samuel_adam mi poslal překlad jedné knížky, on tvrdí, že to je v Tóře předpovězené, jenže právě, já jsem nikdy nečetla Tóru a to dílo se jí vyloženě zabývá z úhlů, kterým asi nejsem schopná rozumět, je to pojaté až vědecky, prý to předpovídá datum velkého slunečního výbuchu. Nevím, já si to taky úplně nemyslím, ale třeba má pravdu. Je to taková centro-židovské myšlení, vše se v tom případě pořád točí kolem židů, které já mám ve svém příběhu posazené jako problémovou rasu, kterou si vyšlechtila galaktická mafie. Taky si myslím, že není možné, aby byl celý svět se všemi těmi kulturami a rasami zavrhnut jako nicotný vedle satanistického židoství. Považuji to za reptiliánskou tezi.
S tím pánem jsme se nijak nepohádali, to je fakt. Mohlo to být i tím, že byl normální, že měl skutečně takový názor a chtěl ho diskutovat, že nebyl rafinovaný nasazený NWO trol, jako třeba Delta 2. Ti dělají vše pro to, aby vyprovokovali ke konfliktu, ale tváří se jako diskutéři.


U příspěvku:citát+MLADOST-HLOUPOST + MALÍ LIDÉ
analfagot (Stálý) - 19.9. >
U příspěvku:Za horizontem
onestone (Stálý) - 19.9. > Myslim ze si podal dokaz o gulatosti Zeme. Ocenujem :-)
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
Tommo (Pravidelný) - 19.9. >

Ahoj Přilítli.

Děkuji ti za zájem a možné vysvětlení zachyceného "vysílání". Vždy když se mi něco podobného stane, potřebuji čas abych si to dokázal alespoň částečně smysluplně vysvětlit, poskládat. Čím více úhlů pohledu, tím blíže k možné pravdě.
Děkuji za předložené klíče, které pro mne fungují jako urychlovače pochopení, správné integraci zážitku. Vyjmenovala si všechny možné varianty. Vlastně si je vystřelila s bleskovou samozřejmostí.
Když se k tomu zde naposledy vrátím:
Tak mi zní - zbloudilá časoprostorová zpráva z dob SSSR, která byla mnou zachycena a měla nejpravděpodobněji informativní ráz. Obsahově jakýsi úvodník s upozorněními do širšího vesmírného prostoru. Celnice.

USS Eldridge jediný známí (reálný), přesto stále nepřiznaný (jak jinak) projekt Tesly s Einsteinem. Něco jsem o tom četl. Filmové ztvárnění - Holliwood B sci-fi maskovací produkce - blbost. Objevy antigravitace, časoprostoru a jeho využití. Stíhaný "pokračovatel" John’ Hutchison. A samozřejmě x dalších pošlapaných, utajených již mrtvých lidí, kteří znovuobjevily, zdokonalily různé projekty, které by nás mohli konečně vývojově posunout a otevřít možnosti využití volné energie, pochopení mikro-makro kosmu.
Ale to se přece do plánu podmanění ochočených nemyslících důvěřivých nesvéprávných nehodí.

Filmová tvorba a žánr USA scifi, fantasy, horor. Rád, ale striktně tvorbu 80-90s. Staré filmové adaptace S. Kinga, H.P. Lovekrafta, R.L stine, J. Carpentera i S. Kubrika - to je ten, který i dle sebe a konspirátorů natočil vládní / světový trhák Přistání na měsíci. ( Je mi vcelku jedno jestli tam byli, nebo ne.)
Různé aspekty v těchto filmech v té době nepodléhaly tak důkladné cenzuře.

Seriál Hvězdná brána je typicky masírka a trochu vládní příprava na možné reálné, na lidstvo aplikovatelné scénáře s dílen NWO. Lidé kteří tyto omezené nesmysli viděli si nekritickým hltáním mimoděk implementovali postup, vzorec. Omezili se a nyní s těchto překroucenin vychází.
Mimozemci v tomto seriálu, pche! Pouze materiální rozměr. Koncept je naladěný na agendu plazích, hmyzích, našich top "přátelů" šedých a jasně USA lidských hrdinů.
Nějaké díly jsem shlédl. Hezké tvrdohmotné řešení sítě hvězdných bran. Vše ostatní je nastrčené směšné bláto.
Vizionářské potenciální nebezpečí - budoucí a již probíhající dění. Mnoho s toho se dá najít v Krajních mezích jako upozornění, co by se mohlo stát a kam jisté věci směřují a dnes již tam jsou.

Freddy Krueger a ta mocná hláška: Duch je nad hmotou :) ( Mít zvráceného hrdinu tak pán je adept )

Tupé triller horor vyvraždovačky plné krve a mladých, krásných "cool" USA studentů u jezer, po lesích mě občas baví zpětně až teď. Díky jistým nesympatiím k jejich státnímu útvaru a hezké přírodě.

Kniha Utajovaná pravda:
http://www.relaxklubjarilo.cz/resources/upload/data/1025_Book-StevenGreer-UtajovanaPravdaZapovezenePoznan.pdf
(Při hledání knižní vazby, která je špatně dostupná jsem narazil na PDF)

Jsme naučeni na tvrdou hmotu, té se klaníme. Pouze té jsme se naučili, té se poddáváme.
V sobě si přitom neseme mnoho důkladně skrytých, (násilně) pozamykaných schopností.
Ezo distribuuje růst ega, které v této době masově překáží. Seberozvoj, jakési prohlédnutí a všude láska. Je to nastrčený pro odchycení a utopení se v sebestřednosti.
V situaci, kdy bychom se měli chytit za ruce, být za jedno ve vyšších cílech, jako vykopat se z područí ohyzdné špíny infiltrací, válek, závisti a nenávisti, pseudohumanismu. Osvobodit se a být konečně správci naší planety, jsme utápěny ve hmotě v alternativních kruzích v osobním a duchovním rozvoji, který je bezpochyby super, ale obrazně si nejdříve ukliďme společně společnost - dvorek a až teprve potom si individuálně udělejme pořádek doma.
Nejdříve ze sebe strhněme pseudo rozdíly, 5G, ... a až potom si doma hrajme s kyvadlem.
Protože jinak nejsme nic víc než další debílek, debilka na odpis a můžu mít průkazku třeba z "dieržavy Československaja". To na tom nic nezmění.

GF se natvrdo neukáže, protože protistrana se taky natvrdo se svými slizkými ksichty neukazuje. Max na tebe vyskočí plazí očičko.
Asi.

Já, tebou zmiňované kanály neměl nikdy potřebu důkladněji sledovat a věřit jim každou větu u huby. Maximálně jsem si řekl, že něco mi zní, něco ne, ale celkově - univerzálně nebrat, nevěřit. Přeci jenom vidím, že je to jejich živobytí. Většinově inspiraci - téma až po kontakty přebírají či tahají rovnou z NWO prdele. Viz ASK apod., ty diskuze, komentáře jsou stejný extrém jako v každodenním mainstremu.
Je pak jasné, že reálné smýšlení o časoprostoru, provázanosti frekvencí a vibrací, či rovnou kontakt vede do područí farmakorporací. A výplachu.
Nehodící se škrtni.
Invalidní důchod a papíry na hlavu mohou být pro někoho výhrou jak se vymanit z otrockého systému.

Mrzí mě, že jsi na to sama a sklízíš zavržení ze všech stran. Lidsky mi je smutno. Nikdo kromě tvé GF ti nepomůže. Podle mě pochopení, uznání tvého zážitku a formy smýšlení na okolní svět dostaneš zpětně. Možná až tak v daleké budoucnosti, že už tu dávno fyzicky žádná Přilítli nebude.
Moje osoba s tebou ve smýšlení nad středoevropským prostorem, ve vyobrazení Boha jako nejhoršího démona a dále souhlasím a souzním.
Ale to je to nejmenší, nicotné a nepodstatné. Protože nikdo další se zážitky tady prostě není. Chybí alespoň podobní.

Zajímavý pohled tvého čtenáře samuel_adam, kdy celí obraz dění je pravděpodobně omezeno na technicisní počítač, který tvoří náš vesmír. Dává si dobré-potřebné otázky, ale je tam s toho cítit Chazar žid, uznávání Elona M. což nemůže být dobré.
Dle jeho sugesce přežijí jen vědomé movité svině v atomových bunkrech v podzemí. Kteří vědí že přijde cyklický sluneční záblesk. Ale obyč lidem se nic neříká.
Možná jo, také mě to takto napadlo.
Být materiálně bohatý asi bych si postavil dům s ohledem na geopolitiku a možné kataklyzma. Těžko říci. Ale spíše bych se uklidil do lesů jižní Ameriky. Někam, kde peníze ještě mají menší hodnotu než "lidství".
Díval jsem se na ty proklamované Ruské odkazy o SAT-AN - PÁN ASTRÁLU a překladačem snažil přelouskat. Zajímavé, minimálně mi to stálo za to si to přečíst. Osobní závěr žádný.
Divně vyvíjený jakýsi nátlak na tvou osobu z jeho strany neskončil atakem.To se mi líbilo asi nejvíce :)


Měj se hezky Přilítli.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.9. > PřilítliMimozemšťani> O naší české kotlině mám stejně takovou vizi, že to tu bude ve výsledku více barevné. Je jisté, že se to nepodaří dokonale, že sem ze západu někdo přijde.
Jenže jde o to, aby to nebyla ta hnusná rozežraná naočkovaná verbež ze západu. Já pořád doufám, že to bude mít průběh takový, že očkovanci začnou kapat. Bylo by to podle kosmického zákona a bylo by to pochopitelné a spravedlivé, protože tito kreténi zradili lidstvo a Galaktickou federaci svoji tupostí a ignorací.
Protože "to přece není možný", do sebe narvali magnetickou sračku. Ať jdou do hajzlu i se svou omezenou znalostí technických možností tohoto světa a zaostalou spiritualitou, zakrslou představivostí a představou o svém "lepšolidství".

Kdyby včas začali kapat, tak na západě zůstanou v podstatě jenom islamisti, protože ti nejsou očkovaní. Pak, kdyby byla zeď, nebo extrémně rychlé potopy, vzestup hladiny moří, tak se sem dostane jenom menší počet těchto barevných. Kdyby byla zeď, dají se dělat vstupní pohovory, kdyby byla rychlá potopa, tak se sem dostanou jen ti, co stihnou utéct.
Jestli nebude zeď a bude pomalá potopa a přijde to dřív, než stihnou západoevropani pochcípat na vakcínu, tak tady budeme mít spoustu verbeže ze západu a tento národ končí.

Ale tomu nevěřím, že se tato kotlina bude muset smířit se špínou ze západu. Spíš to přijde později, tak nějak přirozeně, až vychcípají Evropani na vakcínu, včetně našich eurohujerů, začne se zvedat moře a potom tu přistane i určité množství barevných a pak se skutečně staneme více barevným národem.
Tak jsem to viděla. Přesto ale už to bude kultura nového věku, nebude to středověk.

Taky jsem viděla, že Ukrajina připadne Rusům a část Polsku. Tak, že Lvov bude polský a Kyjev ruský. Tím se stane to území srovnané, jak má být, vyrovnají se historické křivdy a nerovnosti, protože Polsko má mít ty části, které jsou jejich historické a tradiční a Rusko taky.

Následně se vytvoří evropsko-ruská část společnosti a dále východně-asijská část Ruska, bude to fungovat jako dvě společenství, které budou mít každé trochu jiné osudy a problémy, přesto to však bude nějak spojené.
Takže na území střední Evropy bude dále na východ, do západní části Ruska jedna společnost a dále, za Uralem a přes Sibiř, ve větší provázanosti s Čínou, Mongolskem atd. druhá společnost.

Myslím si, že to k tomu spěje.

Veškeré tyto společnosti už budou fungovat na jiných základech a hodnotách.
Zmizí materialistický ateismus a arogance západu, ve smyslu kolaborace s reptiliány, násilná vykořisťovací kultura, která kibicuje celý svět, zavádí zločin po celém světě, ničí národy.

Třeba to nebude ze začátku úplně dokonalé, protože hotoví andělé prostě ještě nejsme, ale zavede se nová víra, která už nebude víra, ale bude víc stát na reálném poznání, na poznávání a chápání principů jak fungují složité časoprostorové a dimenzionální vlivy na náš svět, jaká jsou v tom pravidla.

Už se nebude řešit jen povrch, ale i vnitřek.

Už mi leze na nervy, jak NWO kvičí, jak válcuje média, jak jede zločin a jak už je zakázané ten zločin i kritizovat. A jak mají zástupy tupých orků, kteří pro ně svou demencí dělají, napíchaná prozápadní tupá hovada.


U příspěvku:Motokolo sachs
grizzly (Stálý) - 19.9. > Klik na fotku
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.9. > PřilítliMimozemšťani> Evropa je nejhorší díra světa, z kultického hlediska, je to nekróza, počítá se s jejím zánikem, je to černé místo na mapě, dokonce je v tom takový zákon, že Evropa zanikne a Blízký východ se zazelená. Bude to rychlý tah vesmírné spravedlivosti na pozitivní nápravu tohoto světa a bude to zřejmě vodou, jak jinak.

V Evropě toto stejně nikoho nezajímá, oni se nepídí po informacích, tak se o tom klidně může psát. Když to, že skončí pod vodou a pod islámem není jasné domácímu obyvatelstvu, je to jedině výhodné.
Jsou jich miliony naducaných "lepších lidí", rozežraných spotřebitelských prasátek ve stavu prasoidní degenerace, kdy jsou zvyklí vyžírat všechny kolem sebe a ani si to neuvědomují, že na jejich platy dělají chudé asijské a africké a slovanské ženy.
Jsou bezcenní, všichni na světě je nenávidí a nikdo o ně nestojí a já tady ty svině prostě nechci.
Tohle je naše území, Evropani se k nám nikdy nechovali dobře, celá dlouhá staletí, jsou to nafoukaný svině, vždy, když se s nimi kamarádíčkujeme, dopadneme špatně. Vždy nás zradí. Tak proč je litovat?

Že skončí po hrdlořezy z Islámského státu a pod vodou, to ví akorát elita a ta se asi chce nastěhovat na Ukrajinu, proto je tam nechali vyvraždit a utéct do Evropy.

Ta smyčka je snad ale jasná, jak to bylo.
Odporná EU se nasrala do Afriky a Blízkého východu, to je hlavně práce Francie a Velké Británie, tam zmrvili, co mohli a rozesrali, co šlo.
Zvedly se miliony lidí a ši do Evropy a Angelka vítala.
Ten proud nikdy nepřestal a pokud se něco stane v Africe, bude to ještě větší. Všichni, kdo dělali pro zločince od globalistů, v každé osvobozené zemi, táhnou do Evropy.
Ale tady na ně nikdo není zvědavý a okupují to tady islamisti, militantní mafie. Jejich prostředí.

Takže si doopravdy přeju, ať celá zasraná západní Evropa s těmi jejich odpornými národy, co nám staletí pili krev a nyní způsobili tolik zla na světě s tou jejich zkurvenou parazitickou demokracií, ať i s tím nameteným islamistickým odpadem skončí pod vodou.
A my na suchu.
A ještě bych ocenila vlnu z Ruska, vojenskou, která by nahnala na západ i ten odpad od nás.

Pak by se to všechno potopilo a my bychom konečně měli volnou zemi a chazarští chcípáci a verbež podobného střihu by už na západě nestrašila, bylo by tam moře.
A ne že se tyhle svině poženou ze západu sem.
To chce zeď, nebo rychlé potopy.


U příspěvku:PŘÍBĚH JEDNÉ LÁSKY
j.f.julian (Stálý) - 19.9. > Martin> díky Martine, j.
U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.9. > PřilítliMimozemšťani> S Islámem, Ruskem a Evropou je v tom takový kulticky zajímavý kolotoč.

Rusko se s Islámem snáší, protože nezanedbatelné množství jižního území, které spadá do Ruské federace, je muslimské.
Během šílených akcí USA na muslimských územích, kdy doslova vypěstovali Talibán, Al-kajdu a Islámský stát ISIL, se vygenerovaly dva základní směry.
Národní, civilní linie politiky těchto států a globalistická linie teroristických, nábožensky militantních skupin.
Takže kupř. v Sýrii léta páně 2015 podporovala Galaktická federace Asada a NWO ISIL.
To vše odpovídá tomu, co jsem celou dobu dimenzionální války, na kulticko-politické mapě světa vnímala. Nejsilnější jednotky a civilizace a nejsilnější odpor proti NWO byl v muslimských státech a ve Slovanech, v Rusku a toto byli největší spojenci Galaktické federace.
Proto Rusko pomáhalo muslimským státům jak proti ISIL, tak proti USA ve své podstatě.


Do Evropy, které v kultickém poli vyhasla, což odráží degenerativní pád společnosti těchto území a je tam předpoklad plošné potopy, kdy se vyleje moře a pohřbí půl Evropy, je hnán doslova nežádoucí odpad z celého muslimsko-afrického bloku.
Jsou to nejrůznější zločinci, bývalí členové ISIL, kteří jdou za dalšími globalistickým NWO vedenými nábožensky militantními komunitami, zejména ve Francii, Německu, Belgii, Velké Británii atd. Tito tam jdou, protože to je jejich jediná cesta, ve státech, kde se podařilo odvrátit NWO USA rozvrat a islamistickou invazi, jsou tito nežádoucí, pronásledovaní a je pro ně výhodné se dostat, nebo opětovně vrátit do Evropy.
Jsou zkušení v boji, jsou organizovaní v mafiích a nově příchozí, i kdyby byli naivní jak plenky a věřili v demokracii, jsou přirozeným rasistickým myšlením západního obyvatelstva opětovně navedeni do těchto islamistických mafií.
Muslimové na západě se neskrývají se svými myšlenkami na džihád, násilné šíření své kultury.

Takže je spočítáno, je jasno.

Kdo tohle nechápe, je prostě stupidní a přihlašuje se na pátou dávku. Taky cesta a pro nás výhodné, protože my se musíme včas, dokud tato časovaná bomba nevybouchne, dostat jasně k Rusku a jeho vlivu, případně vytvořit nezávislou středo-východní federaci států jako ČR, SR, Maďarsko, Rumunsko atd.

Jinak jsme doslova v hajzlu. Potřebujeme se včas emancipovat a vzchopit, to, že jsou západoevropani stupidní, řeší gender a CO2, že nemají vojnu, fyzičku, nic, je pro ně absolutně destruktivní a povede to k jejich zániku.
Pořád doufám, že celková kultická síla a i dlouhodobý vývoj naší české společnosti, v návaznosti na Slovensko, je dost silná a že takhle debilně nacisticky nám násilně hrabe až posledních 30 let, kdy probíhá nejhorší válka proti NWO. Takže současný stav je násilná výchylka a vše dopadne tak, že budeme mít dále slovanskou identitu, která se s muslimskými kulturami ve skutečnosti může klidně snášet. Kor když je tady vize vzestupu kultury s Galaktickou federací.

Ale západ, tam je teď nametený veškerý bordel, který má skončit pod vodou. A až přijde voda, je třeba mít postavenou vytuněnou zeď, nebo doufat v bleskové potopy.
Možná je to nehumánní, ale my přežijeme.

U příspěvku:Náš středoevropský prostor a jeho potenciál
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.9. > PřilítliMimozemšťani> 
Hlavně stav "demokracie" je v naší zemi stejně špatný a není to jakýmkoliv vládním uskupením, je to lidmi. Lidi nejsou nijak nastavení na jakoukoliv demokracii, nemají v sobě tu mentalitu, někoho tolerovat a diskutovat postoje.
Je to celé o diskuzi, o faktech, o náhledech, o trpělivé diskuzi a hledání kompromisů.
Jenže to se u nás neděje.

Když byly demonstrace "Milion chvilek", tak jsem se dívala do diskuzí a taky to v diskuzi jakože schytávali. Ale tehdy se ještě nezavíralo do vězení a netuším, jak cenzura, ale dnes je prokázané, že proruské názory jsou mazány, že se nedostanou na mainstreamu na veřejnost, stejně jako byly mazány argumenty proti vakcíně.

Dovoluju si trvdit, že ve skutečnosti, ač jsou provýchodně a slovansky smýšlející zařazeni do kolonky "totalitní komunisti", ve skutečnosti můžou mít víc demokratického ducha v sobě, než nyní "na koni" prozápadní kavárenská, z mého pohledu jasně nacisticky smýšlející skupina obyvatelstva, kteří se rozhodli neočkované a provýchodní jasně vydělit a degradovat je na méněcenné obyvatelstvo a jejich argumenty absolutně ignorovat.
Není to ověřené, ale myslím si to.
Vysvětluju si to posledním extrémním vzepětím NWO, které když začalo s Galaktickou federací prohrávat, zaktivovalo svoje síly na maximum a začalo vše valit, protože jim bylo jasné, že v časovém rámci, jak to měli v plánu, trpělivě vařit žábu, už to nestihnou. Takže zaktivovali nejhorší zlo ve společnosti a vše se vyvalilo, to, co dřív nebylo vidět.

Myslím si, že dnes je poměrně zřetelné přibližné dělení obyvatelstva na zjednodušeně, 1/3 neočkovaných provýchodních, v národním duchu a 2/3 očkovaných, prozápadních, v globalistickém duchu.
Mluvit tu o demokracii a svobodě nemá sebemenší význam, tato dvě slova jsou jen slova, nemá to nic společného s realitou. Jde o myšlení, o názor, o to, kam se má ubírat tento národ, nebo kus nějakého obyvatelstva globalistického střihu, které čirou náhodou obývá toto území a ze zvyku, ještě používá češtinu a nemluví anglicky.

Když jsem vedla nejhorší dimenzionální válku proti NWO, v r. 2019 a 2020, ještě jsem naštěstí o tomto poměru nevěděla a věřila jsem v český národ a díky tomu jsem to dokázala přežít. Neměla jsem ponětí, že se svými hodnotami jdu ve skutečnosti proti většině tohoto národa a že ten by se za mě nepostavil, vůbec, že mě považuje za škodnou.
To pro mě byla studená sprcha až 2021 a 2022, že tento národ spočívá z globalisticky otrocky smýšlejících idiotů, kteří se nechají napíchat magnetizující vakcínou, resp. "experimentální látkou", přesněji a že o rok později se postaví za nacistickou banderovskou Ukrajinu a budou chtít zničit Rusko.
To jde absolutně proti mým hodnotám, i proti hodnotám Galaktické federace, myslím si, že toto zaktivované zlo má nyní za úkol otevřít oči těm, co mají přežít a také že je to má utvrdit v postojích a taky že díky tomu mají pochopit, proč je depopulace ve skutečnosti nutná.
Protože hlupáci, kteří ignorují současné technologie a riziko kontroly mysli, i kdyby "inteligentně" ignorovali mimozemskou otázku, jak invazi, tak GF, tak to prostě podělali, nazdar.

No a co se týká Ruska a východu a NATO a západu, tak tady si myslím, je to o morálce a dobrém srdci. Zkrátka komu nevadily NATO prasárny s muslimy, těm nebudou vadit ani nacistické prasárny na Ukrajině proti Rusům, které vedly k této válce, která skutečně nezačala bez příčiny až v r. 2022 a doopravdy se tedy ztotožňují s pobytem v NATO a politickou příslušností k západu, tedy se ztotožňují s myšlenkou, že máme být jako slovanský národ v organizaci založené proti Rusku a že skutečně patříme ke koloniálním zločinným západním státům, které se "vyšvihly" aktivitami, které Galaktická federace vyhodnocuje jako zločinné.

Nevím, co takovým lidem a říct a upřímně věřím a doufám, že zemřou na vakcinaci. Ač se mnozí radují, že stále ještě žijí, ač předpokládaný limit jejich zdravotních problémů byl cca 2 roky, vyhráno ještě nemají a věřím, že do 10 let od nich skutečně může být definitivně pokoj.

Protože to je naše jediná šance, že neskončíme pod Islámem. Myslím si, že většina, co jede v současném zločinu, není jen amorální, ale je i hloupá, takže si nedokáže vypočítat, že Evropa končí. Že už není na výběr "západ nebo východ", ale "Islám nebo Rusko". To mi bylo jasné už za uprchlické krize a nechápu, že to někdo pořád nechápe.
Francie a západní státy obecně jsou už kulturně za zenitem, jsou mrtvé a již jen degenerují, nepřináší nic nového a nemají ani vnitřní kultickou vitalitu, proto se nebrání sežrání a své smrti. Západ bude muslimský, je jich tam spousta, samí mladý chlapi, ti nebudou hodní. Jednoho dne s tím začnou a pak bude fofr.

A jediné řešení, jak takhle neskončit (protože pardon, ale kavárnička plná chcípáčků od NWO s modrou knížkou, kteří neumí běhat se samopalem a nemají fyzičku a psychickou výdrž nás neubrání), je být vojensky a ekonomicky a politicky jako národ spojeni s Ruskem.
To jediné by nám dalo možnost si uchovat kulturní tradici a pokračování.
Ale pokud je u nás 2/3 lidí tak hloupých, že chce raději Islám, není proti tomu obrany a jakékoliv cesty ven.

Jedinou záchrannou verzí je, že zdechnou.
Pak to půjde.

Rusko není ve skutečnosti takový agresor, oni sem půjdou jedině, když budou cítit, že to je jediná možnost.
Jinak je logické, že pro nacistický kolaborantský národ, který má veškerý kapitál v rukách západních židů, nebudou riskovat.
Po 2. světové válce se sem nasunuli jenom kvůli tomu, že hnali Hitlera na západ zpátky, odkud přitáhl a nás brali za slovanský, bratrský okupovaný národ.
Dnes je situace jiná.
Takže budoucnost je nejistá, jediné, co se dá doopravdy předpokládat, je vzestup moci Islámu v západní Evropě, umírání původní společnosti západní Evropy a s vysokou pravděpodobností další zvyšování hladiny moří.

U příspěvku:"I will be waiting"
grizzly (Stálý) - 18.9. >
U příspěvku:ZÁŘÍ
Martin (Stálý,Redaktor) - 18.9. > Taky mne tuhle ten zimni Orion nad obzorem zamrazil:-)
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter