Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 26.2.
Dorota
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Rodinné foto
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Stan
netWoor (Občasný) - 26.2. > Místyflus> :)))))

Rým je zvuková shoda koncových hlásek (v českém verši obvykle od samohlásky poslední rytmicky důrazné slabiky) na konci veršů nebo půlveršů.

Už jsem tady potkal pár zajímavých lidí, jsi jistě jedním z nich. Já jsem jen učedník, jen vypravěč vtípků. Omlouvám se, jestli jsem ti zlomil jazyk hned v úvodu. Můj blábol evidentně produkuje bláboly další, proto jsem raději vložil definici rýmu... A děkuju za návštěvu.
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 26.2. > 1 helen> Ahoj moje milá Helen. To je jedno, že jsem si tě jen vymyslel, hlavně že mně někdo miluje. Jsi tak krásná helen, a že jen v mejch představách 60-40-60, to nevadí. Tvůj Psík Jaroušek 20-20-20
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
1 helen (Občasný) - 25.2. > Jaroušku, já to vážně neumím, tak se tu nebudu ztrapňovat před diletanty, kteří to sice taky neumí, jako ty ale nikdo, ale dělaj chytrý, že tomu alespoň rozumí. Mně stačí k naprostýmu uspokojení tvá poezie, ahoj, helen
U příspěvku:Stan
Čtenář - 25.2. > Místyflus> Sám jsi (veledůležitý) blábol. Použití nevokalizované předložky je v případě "s ženou" naprosto běžné.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 25.2. > A kdyby Bohuňa vyndala i kokozy z blůzy a na Totemu by zavál odér měsíc nemytých kuřecích pysků, pak by svět prozřel a v Česku by konečně začali nosit roušky a poševní beranice!
U příspěvku:Namlouvám
Místyflus (Občasný) - 25.2. > něco na tom je, jen nevím jestli byl záměr čtenáře uštvat tím tempem... Pauza na nadechnutí a strávení verše by bodla, takhle mi po přečtení zbyla jen dušnost v hubě, žízeň a bohužel prázdný pocit po slovech. Nebufu to bodovat, protože to je subjektivní dojem, asi bych to rozporcoval, aby víc vynikla podstata, je-li tam nějaká. D, aby se mohli vyjádřit i jiní, zejména názor net wora a jfj by mě zajímal.
U příspěvku:Stan
Místyflus (Občasný) - 25.2. > tady je blbě už ten začátek, nelze začínat slovy která nejdou vyslovit ani recitovat
MUŽ S ŽENOU je blábol!
Pouze muž se ženou, a nejde li ti to do rýmu, tak se musíš víc snažit! Na blábolu nelze postavit poezii, ale zase jen blábol, jak napsal Vrchlický.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Místyflus (Občasný) - 25.2. > Bohuno, ty máš infekci poševního terénu? Kdepak ses nakazila ty kazatelko mravnosti a čistoty, kdopak ti vystřílel boudu? Čekám na odpověď! Všichni čekáme!
U příspěvku:Má NEJ BOMBA
Místyflus (Občasný) - 25.2. > Bohuno, ty máš infekci poševního terénu? Kdepak ses nakazila ty kazatelkomravnosti a čistoty, kdopak ti vystřílal boudu? Čekám na odpověď! Všichni čekáme!
U příspěvku:Do věčnosti
František Vyrut (Stálý) - 25.2. > zkouška> Možná jsi trochu /z/degenerovaná sama sebou.
U příspěvku:modlitba
neandrtalec (Stálý) - 25.2. >
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 25.2. > zkouška> Když autor právě nepíše o svém zítřejším úmrtí, máme tu aspoň výhružky pozítřejšího vydání memoárů.Představa tohodle a tohle slyšet přednášet, to je teda něco. Ale julek za námi do jindřišské věže nepřijde, protože bojí. Tak to je.
U příspěvku:Do věčnosti
František Vyrut (Stálý) - 25.2. > zkouška> Právě ta poezie a a touha tam je. Co kdyby ses zamyslela nad textem, jeho skladbou?
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
Čtenář - 25.2. >
- a lábuse znáš?
- oba júheláky.
U příspěvku:Do věčnosti
zkouška (Pravidelný) - 25.2. > Co má být? Nic. je to tvoje věc. Ale když s tím lezeš ven, je oprávněná otázka, proč tak píšeš. Z touhy dělat poezii to asi nebude. To bys psal jinak. Tak proč?
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
zkouška (Pravidelný) - 25.2. > Juliáne, bylo by pěkné, kdyby ses u Holana také něco přiučil, když už jsi jediný na světě, kdo čte poezii. Na tu recitaci se těším. Před několika lety jsem tě zvala na čtení, ale ty ses vymluvil. Čtenáře bych nepodceňoval. každy má svůj rozum.
U příspěvku:Andělská
j.f.julian (Stálý) - 24.2. > začátek je supr, asi od půlky už ne.
U příspěvku:Proroctví Baby Vengy
zochrova (Stálý) - 24.2. > zajímavé
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
analfagot (Stálý) - 24.2. > Sorry Járo, já to taky vydržel jen 1 den!
Vím že žertem říkáš, že píšeš pro čtenáře 70+, ale je v tom hodně moudra, což se potvrzuje hlavně na jiných webech. Tady ty diletanty by měl trochu protřídit koronavirus.
Krasota járo!
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
1 helen (Občasný) - 24.2. > neber to že nerespektuju tvé přání ale po tom co predved ten net vor musím. Báseň převyšuje všechny ostatní zde asi o kilometr. Myslím že tu máme dalšího ješitnýho Mistikuse.
Opět mě dojala. Ale chápu, že v jídelních vozech fandí jiné dětinské poezii.
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
netWoor (Občasný) - 24.2. >
U příspěvku:Do věčnosti
netWoor (Občasný) - 24.2. >
U příspěvku:Andělská
netWoor (Občasný) - 24.2. >
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
j.f.julian (Stálý) - 24.2. > ok, mne na tom vadi jina vec, tvuj postoj k poezii je zcela zcestny, stejne jako Zeandrichuv. Holan rekl, ze dokud predmety neletaji, tak to pro nej neni poezie. Svym novodobym, jakoby civilnim nepoucenym postojem bohuzel ovlivnujes lidi, kteri se v tom take nevyznaji. Zkusenost mi rika, ze ted spousta ctenaru misto aby si basen uzila bude hledat tu prehnanost... Jasne, je to tvuj nazor, ale v tom pripade cti jen literaturu faktu a ne poezii.
Navic, zrovna mne tohle vycitat neni na miste, v te prehnanosti nesaham basnikum ani po kolinka, ja to tak proste citim, neni to poezie pro poezii.
Uz mi prirovnavali ke kdekomu-Halkovi, Sramkovi, Gellnerovi, Skacelovi, Prokletym basnikum atd atd. jedna ma ctenarka to shrnula do vety, ze jsem reinkarnaci klasiku. Pisu o tom dlouze v knize-1-nikdy neopisuji 2-jsem Julian, to jen lide co musi skatulkovat porad prirovnavaji. To neber jako nevdevnost nebo namyslenost, ja jsem proste clovek, ktery premysli nez vyrkne. Je to podobne jako kdyz lidem zemre dite a oni rikaji, ze zrovna ono si to nezaslouzilo... Dik, s Wolkrem jsem skoncil asi pred 25 lety, ted ctu Anala (vtip?) Skoda, ze sem nemohu dat tu recitaci, ale prijde cas i na ni, az vydam knihy, budou cd a verejne recitace, klipy atd, samozrejme ze to prenecham profesionalum, skoda, ze ti mi uz tu nejsou. (Stepanek, Dlouhy, Smolik,Lukavsky, Chramostova...
U příspěvku:Věšák
František Vyrut (Stálý) - 24.2. > čtenář> To snad ne.
U příspěvku:Do věčnosti
František Vyrut (Stálý) - 24.2. > zkouška> Tak je, no a co má být?
U příspěvku:Koberec
František Vyrut (Stálý) - 24.2. > Místyflus> Ahoj, díky za poznámku, zkoušel jsem jiná slova, a nakonec z toho vyšlo toto. Jinak, ty jsi z jiného nicku Mystikus z Plzně? Zdravím a měj se. Franta.
U příspěvku:Ve vlaku
netWoor (Občasný) - 24.2. > Miroslavek> však je to jen vtípek, snad ses i tak zasmál :)
U příspěvku:Dva světy
netWoor (Občasný) - 24.2. > Miroslavek> drahý, napsat "prosím nepiš" tak ta protichůdnost dvou světů tak nevyzní. Nicméně i tak děkuju za reakci :)
U příspěvku:O PSÍKOVI 2020
zkouška (Pravidelný) - 24.2. > pěkné, i když, na můj vkus, trochu přehnané. Ze psích očí na nás na mžik vykoukne Wolker.
U příspěvku:Do věčnosti
zkouška (Pravidelný) - 24.2. > Archaické, až příliš archaické.
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter