Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 23.5.
Vladimír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > Kikimora> 

PT jsou dost nudné, málokdy mají něco k věci. Zajímavější je třeba Helena Heclová, jinak je to polívčička. Avy koment u Hany Borovské byl temný, jak jí chtěla za každou cenu odradit, očernit, udělat z ní frustráta.
Nedá se jim věřit. Když jsem kolikrát viděla její image během nějakých pořadů, tak jsem si říkala, že taky jede v NWO. Mám z ní takový obojetný pocit, ale nechci být jen superparanoidní. Moc jim nevěřím, ani je moc nesleduju. Čím mě štvou, tak že jsou jako mystici málo znalí a dávají prostor spoustě lidem, jako je ta Křešovka, kteří skrze ně nakrmí spoustu lidí škodlivými informacemi.
Dokud si povídají o meditacích, bylinkách, krystalech, síle ženy a podobných blbinkách, OK, ať se dívá, komu to něco dává, většinou jsou to jen povrchní žvásty. Ale když se cpou do channelingu, nebo mimozemšťanů, vaří mi krev.
Je to ezo-business. Mrzí mě, že v této extrémní době je tolik lidí, kteří v tom vidí jen dobrý výdělek a absolutně je nezajímá cokoliv k jádru, že se nemluví k věci.
Proto do toho tak kopu, protože podstaty už mají být venku, nemluví se o nich. Buď je to nemožné, nebo je jen spousta povrchních hráčů a pozérů.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Taky dobrý počin, resp. aspoň něco. Díky za nový zdroj. Slečna je sympatická, dívala jsem se i na její pořad o Arkturiánech, Plejáďanech s hostem, další pohled, aspoň něco. Sice je to na mě všechno až nepochopitelně pozitivní a sluníčkové, což mě odrazuje, ale v něčem to trochu sedí. Někteří lidé mají asi jen sluníčkové úkoly a další jsou v bojové misi a prožívají extrémní dramata. Dřív mě tyto zprávy ničily, všichni pořád jen o lásce a nic uchopitelného, nic praktického. Nic k bojové věci.
Někteří to podávají tak, že jsou tu mimozemšťani pouze jako průvodci na nějaké stezce probuzení a víc od nich očekávat nemůžeme, že je vše jen o světle a lásce. Jednu dobu jsem byla alergická na světlo a lásku, fakt jsem to nesnášela.
Sice znám láskyplné pocity, krásné vjemy, krásné stavy, průsaky do toho čemu říkáme 5D, ale když slyším někoho, jak obhajuje reptiliány, tak mu nevěřím, že ví, o čem mluví.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Jo, to jsem taky viděla, opičí neštovice jsou zpráva dne. Taky se nenchám očkovat, i kdyby to byla už tedy nějaká smrtelná nemoc. Po covidu už nepřijmu žádnou vakcínu, ani tetanovku, protože už nepochybuju o tom, že to není dobrý záměr, že možná ještě tak za socíku dvoufázová vakcína byla medicínský zájem. Po tom, co předvedli s covidem, už do sebe nechci nic.
Takže už můžou vytáhnout i dýmějový mor, opičí neštovice, vir z permafrostu ... je mi to jedno. Lepší než jejich technicistní svět, je být volná.
Takové štěstí ale mít nebudu, jak se znám :-)
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > čtenář> 

Aspoň je vidět, jak jsou lidi blbí, je to taky podívaná, která mě znervozňuje, protože se z mého pohledu velice vytratila jakákoliv mystická serioznost, či jak to nazvat, z celé této věci s mimozemšťany.
Ono je to ulítlost tak jako tak, ale jak jsem to zažila, šlo o hodně, nese to i velká dramata, mnoho obětí formou sebevražd, pobytů na psychiatrii, absolutně žádná informovanost.
Popravdě, mi připadá zvláštní, se takto soustředit na někoho, jako je Auroran, přijmout jeho teze a pak z toho mít nějaké euforie. Taky nevím, co to je za lidi, neumím si to úplně představit, jaké jsou jejich motivace.
Rozhodně mi ale připadá, že docílit jakéhokoliv serioznějšího uchopení celé věci s mimozemšťany už není možné, protože se z toho stala skandální fraška. Ono to mělo takovou image už z dřívějška, ale nyní to je už finální stav, řekla bych.
Pokud jsou skuteční, tak to poznáme. Jak jsem pochopila, věc byla extrémně složitá, ale cílem je skutečně civilizační kontakt.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 22.5. > čtenář> S tim seminářem a zvláštní skvadrou lidí....to sedí. Většinou tyhle semináře obchází lidé, které si neumí moc poradit se svým osobním životem a hledají recept na těchto akcích. No a pak když tam poznají stejné lidi jako jsou oni, tak je nikdy ty semináře nemůžou posunout dál. Furt se v tom plácají a zkejsnou na jednom místě. Většinou to jsou právě ty ezo blbky, co chtějí uchopit život jen přes lásku. Proto si tam potkala tyhle lidi :D
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 22.5. > čtenář> Přesně!!

Avu nesleduju se přiznam, zrušila jsem jim odběr už kdysi. Občas se podívam, co mají nového, ale většinou mě to neosloví. Jen jsem zahlédla její komentář pod videem Hany Borovské na tu Elenu a Andreu. Teď koukam, že poslední video s ní před 2 dny na zlatou plaketu za 100k odběratelů :D Se přiznam, že jí moc nedávam. S velkým sebezapřením si pustim PT pouze když je tam zajímavý host. Ale když jí vidim s těma kytičkama na hlavě, se tomu fakt musim smát. Teď jsem viděla ty hrníčky s krystaly co prodávají na eshopu, tvl jak kdyby je malovali v kuchyni :D Fakt jen drahý cetky. Já jsem zvědavá, kdy s Křešovkou bude vysílat. Křešovka ani neměla koule natočit pro své zmatené ovečky nějaké vysvětlující video. To víš, musí si to pořádně připravit, aby její a Aurího argumenty dobře seděly :D
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 22.5. > Kikimora> 

No tak to je super! Přesněěě tam zaznělo všechno. Tohle video by se mělo rozšířit rychlostí lesního požáru...

hele že se Ava teď v posledních dnech ve videích moc neukazuje? Tak nějak čekám kdy bude mít vysílání a jestli tam začne mluvit jinak vzhledem k tomu co se dělo u Křešovky
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 22.5. > Děvčata, vypadáto, že uzemněná ezo komunita jde do boje!! Nejdřív Smetana a teď tahle paní či slečna.

https://www.youtube.com/watch?v=d_OCvvG1fdo
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 22.5. > Kikimora> 

šmarjá počky fakt? oni už jedou jakože zcela vážně scénář? nemám televizi tak jsem myslela že se jen žertuje na uniklé scénáře, nemělo to jít až na podzim? I když jeden z fórů taky říká to že na ty neštovice prý stačí covid vakcína (tak to je už mega mínus inteligence jestli tomuhle bude někdo věřit)

To ať táhnou už do prdele, to už jako z války vyžvejkli co mohli? vždyť to byl taaakový potenciál 🤣, z toho mohli tak 5 let čerpat

A jako zcela beze srandy, někteří lidé jsou tak frustrovaní že buď poteče krev nebo si budou hrát na lumíky, ještě všem nestihli ani předepsat antidepresiva po covidu, u cvokařů jsou dlouhý čekačky...


Jinak ke druhému příspěvku - se nedivim že se tomu smáli, myslím že jako dítě jsem slovo čahýnština používala jako zkomoleninu na slovo čínština... a někteří tady to berou vážně i když na to neexistuje jediný zdroj? U všeho ostatního se aspoň dochovaly nějaké spisy a tabulky kterým "vědci nerozumí" ale víme že to existuje. a slovo Gána beru skoro snad i jako urážku - zcela beze srandy, vždyť tou vírou mohou vytvořit nějaký egregor ne?

Nedávno jsem byla ve skupině "probuzených" na semináři, asi 25 lidí - bohužel musím říci že tak trochu přehlídka zoufání. Jako, nikdo tam nebyl vyloženě zlej, nebo že by mezi nás nepatřil, všichni poměrně dobře informovaní co se týče zákulisí covidu, politiky, zajímají se o to atd. Prostě docela průřez, jenže to složení samotné skupiny, to mě trochu děsí pokud se podle toho dá odvodit situační poměr sil.
Jedna paní trošku ulítnutá, sice se srdcem na dlani, myslí dítětem, podporovala by všechno přírodní a dobré, růžové brýle a jenom "já já já" aneb duchovní ego...- přesně zkušenost je že "já jsem láska nevím jak to máte ostatní". Co jsem tak vypozorovala, tak ani lidé na velice vysoké úrovni vědomí nejsou úplně "výhrou ve hmotě" - to jest že jsou již šťastní že vědí že život je víc než jejich tělo a tím veškeré jejich snahy a iniciativa trošku končí, jim se žije blaze, nic moc neřeší protože všechno je dokonalé tak jak je (ano, někdy ten pohled mám také že i zlo v lidech probouzí dobro atd. ale příjimat všechno bez touhy se nějak ohnat a nechat si to líbit - to jsou prostě lidé kterých je na naší scéně také už pár a má to své obdivovatele, ehm Ledvinka). Pak tam bylo pár lidí zkoumajících, pokládajících zajímavé otázky ale je vidět že jsou tak ještě na půl cesty, ještě budou potřebovat čas. Naštěstí se tam nevyskytoval nikdo typu "sem světec, velebte mě, já už mám všechno vyřešený, a přivedla jsem na správnou cestu i manžela atd." - ale ani těch není zrovna málo 😆. A to už vůbec nepočítám lidi kteří se budou učit čahýnsky místo toho aby věnovali aktivní snahy o vyčištění vlastních programů - tihle naskočí na každou vějičku NWO úplně stejně jako neprobuzení.

Bohužel, skupina "probuzení" jsou tak každý v jiné fázi (a každý z nich může v té fázi se motat kdovíjak dlouho), táhnutí za jeden provaz asi moc nehrozí protože jsou mezi nimi docela velké rozdíly - jakmile se vyskočí z nízkých úrovní tak ta škála vyšších frekvencí je docela velká a tam se to rozleze, tudíž ani probuzení občas nenajdou stejnou řeč. Není divu že tam stačí zamíchat trochu Chobota, Elen, Křešovky, Q, Gesary, Elona, pana Roury a hned je z probuzených zase s prominutím trošku bandička bezradných - možná o jedno probuzení moudřejší, ale stále mi to připadalo málo ve světle proti jaké problematice stojíme. A zrovna NWO má nastudované lidské mozky už od prvních pokusů ve středověku. I bez jejich pomoci si myslím že by pár desítek let trvalo, než by se tady prošlo tou fází objevů a nějakých srozumitelných komunit, či kruhů pracujících s energiemi. Bohužel oni nečekají a už rovnou v zárodku do takových skupin hážou své šampiony ve zmatku, jsme pořád v nevýhodě.

A tím to nemyslím že by ti lidé byli úplně k ničemu, jenom nemají čas se ani zorientovat a hned si skočí do další pasti, a i když není přímo od NWO, zbytek udělá duchovní ego a jiné srandy.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 22.5. > PřilítliMimozemšťani> No já snad toho Červeného trpaslíka znova skouknu. Na FB už mam zaplavenou zeď opičími neštovicemi. Postupuji stejně jak s kovidem...Belgie 5 případů, pak upozornění s vykřičníky..v ČR první podezření na opičí neštovice!! Pak souhrn s vlajky států a tam počet nemocných. No tvl, znova tohle procházet nechci. Ať se očkují, když chtějí, ať si klidně chodi na robotických nohách a připojení s mozkem na umělou inteligenci, ale ať nechaj lidi žít podle svého kurňa. Proč takový vyšinutý zrůdy mi mají nařizovat jak mám žít, co si mám myslet nebo cítit. Už aby se to rozčíslo, aby nastal game over.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 22.5. > Kiki> No jasně, že nám neříkají sepatas, oni se tomu i smáli 🤣 Podle mme nás pojmenoval jak brambory na sklizeň.. batáty 🤣 Křešovce se dostal pod kůži už jen tím, že ji určil k jednomu z nejvyšších rodů Pitama😅 No já ve vysílání slyšela,jak ji: "ty si pitomá", ale asi jí říkala Pitama. To taky pojmenoval schválně. Ta jeho čahýnština, no tvl... mě to zní jak cikánský jazyk. Lidi se z jednych sraček dostali a hned spadli do další pasti NWO. Přijde mi to všechno jak banda vesmírných jehovistů. V úterý bude "Aurí" ve vysílání prý vše vysvětlovat. No tak to se dozvíme, že on je čistej, že je to komplot šedivaku a temných sil. Buď řekne, že je Elena koraptlá, anebo že to nebyla ona. Oni si lidé tu hračku nechtějí nechat vzít. Jinak by totiž museli přiznat sami sobě, že ta jejich intuice nefunguje, jak se tam s ní všichni oháněli🙈😅 Příznaky transformace...no to je příběh sám i sobě, Ava absolutně bez vlastního názoru a vždy přejímá názor hosta za svůj. Osoba lehce manipulovatelná. Pardon, sepata lehce manipulovatelná 😅
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Čtenář - 22.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Nejhorší je že tyhle kecy už zaplavují i příznaky transformace - někdo tam poslal ten příspěvek propagující gesaru přímo ze skupiny Křešovky, pak také v online chatech a na foru lidi píšou "sepatas" nebo "gána" místo lidi a Gaia, dotyčnej sice dostal sprchu aby se vyjadřoval normálně, ale stejně...je to jako virus a bohužel se to plíživě rozlejzá protože lidi tomu věří ...

Jako já to nechápu - z logiky...? nikdo jinej na celém světě kromě nějakýho šílence z vidlákova nepoužívá výrazy Sepatas, takže jimi začneme všude mluvit aby nám nikdo nerozuměl? Nejen na české scéně, ale i v zahraničí a na oběžné dráze nám tak neříkají už asi určitě... a lidi to stejně tahají i do jiných skupin. Proooooč... 🤮
Protože si připadaj unikátní? Protože se chtějí cíleně vymezit jakože aby každej poznal že žerou Auroblba?
Korunu tomu nasadí až budou všichni žbleptat čahýnsky tvl... zmatení jazyků hadr 🤣
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 
Tím jsou vybavení asi všichni členové tajných vesmírných programů, touto technologií, vybavuje se mi díl nových sérií Červeného trpaslíka, 11.série, 2. díl, kde najde posádka loď SS Samsara. Tam jsou čipy v zápěstí naprosto běžné. Umím si představit, že nějaká taková očipovaná posádka vzlétla potají v 70. letech do naší galaxie. Proč ne?
Dnes se snaží tuto zrůdnost nainstalovat do lidské rasy. Komu se to líbí, ten je minimálně divná existence.
To šílenství s Elonem Muskem jako zachráncem je trik NWO, na první pohled viditelný. Jenže - to je stejný jako s vakcínou. Máňa vidí, že na ruce drží magnet a jde si dát další dávku, nebo dokonce i první. Máňa je prostě úplně blbá. Na Elona Muska už jí inteligence nestačí vůbec.
Ale intuice a instinktivní odpor by měl zabrat.

Ale co dělají média - pozor pozor Elenka říkala, že Elonek je fajn, že je spřáhlý s GF, bez něj nebude flotila. Dále Elonek bravurně přebírá Twitter a na masérku ukázal, že mu stojí, což mohl být i zázrak, chytil ji za stehno a slíbil jí koně. Jak roztomilé, za to, že se tak unáhlil, bude zrůdně potahován médii!!! Proč Elonkovi ublížili proč?
To protože totiž, ten hrdina chce dát lidem volnou energii, proto!
Všeho ostatního si nevšímejte.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 22.5. > PřilítliMimozemšťani> Jo nějaký "tater" to tam propagoval, má v sobě i čip. Ten mu nastartoval motorku, otevřel dveře do domu další jiné zhovadilosti. Propagují to jako úžasnou věc, co vám zjednoduší život. I v ČR je takové centrum, jmenuje se Paralelní Polis, kde se tyto čipy v lidech testují. Kupují si tam přes čip kávu, tisknou přes čip, otevírají si dveře přes čip. To už je totální lenost lidí, vytáhnout peněženku a normálně si zaplatit kávu. Oni nejsou schopni vidět dál. Nebo jsou možná z civilizace, která technické věci miluje. Transhumanismus je pro mě naprosto nepřijatelný.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Já z tohoto taky blinkám. Nechápu, jak se to někomu může líbit, že to někoho přitahuje.
Největší problém je, že NWO má tyto technologie už dávno v rukách, to není sci-fi. V tělech máme tolik metalických sloučenin, i neočkovaní, že technickou telepatii můžou zapnout komukoliv kdykoliv. Jen jsou opatrní, takto terorizují jen světýlka, co chtějí přírodu, ne technicistní hovada, co milují Elona Muska.
To je jejich princip - najít dost idotů, kterým se z těchto příšerných dystopických vizí neježí srst, aby skrze jejich svobodnou vůli prosadili takové zhovadilosti do celé společnosti.
Říkám, naše jediná naděje je GF, pokud je to skutečnost, tak nám pomůžou. Pokud je to jen hra tajných armád, nepomůže nám nic. Vypadá to ale daleko víc na GF, než tajné armády.
Jinak NWO má v prackách všechny ty technologie, o kterých mluví, jak je teprve vyvíjejí. Oni je mají, jen čekají na náš souhlas, aby to mohli nainstalovat a zničit vše dobré, veškerou lidskou budoucnost.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Ano, ty urputné snahy zavést NWO hlava nehlava, bez jakékoliv opatrnosti, to souvisí jednoznačně se změnami, co se tu odehrály během dimenzionální války. Kdy začala vyhrávat GF a frekvence planety šla nahoru. Ohledně všelijakých detailů toho až tak moc nevím, určitě došlo k uzavření portálu z temné reality někdy v květnu minulého roku a na konci léta až podzimu 2021 došlo k naboření dimenzionálních technologií v rukách NWO. To vše na bázi toku kosmického zákona.
Náš svět má přejít do pásmu 5D, tzn. nižší světy pro nás zmizí a reptiloidi, ti špatní, zločinní, co nás berou jako maso, zmizí taky. Je logické, že při frekvenčním vzestupu zemřou. Tak se možná snaží někam zdrhnout, nevím, o tom nic moc nevím. Oni hodně ustoupili už v r. 2020, tehdy odsud asi ve velkém utekli.
Ohledně sluneční soustavy, tak třeba ta verze s archonty, proč ne, je to i logické. Vždycky říkám, že se těším na dobu, kdy se budeme učit něco, co je pravda, i s těmi dimenzionálními souvislostmi. Což aale vyžaduje kontakt s GF a novou vědu, ne že to někde našlo v hlavě pár bláznů :-) Co se týká zlého "matrixu", jak o tom píšu v článku, tak ten už je rozpadlý, ta válka byla právě o to, aby se tyto negativní instalace rozpadly.
Já osobně vnímám velkou úlevu, proti minulosti, tehdy byla ta temnota daleko větší a hutnější.
Tak si myslím, že se přeci jen daří.

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Oni pořád švindlují, pořád se hlavně snaží oblbnout ovečky, aby jim tleskaly, už je to únavné.
Je únavné i to, že tolik lidí věří, že Elon Musk je spása.
Nechápu, proč, co je oslovuje.

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Kikimora (Nový) - 22.5. > PřilítliMimozemšťani> To řekl dobře VK o Muskovi, i to že s tim musí lidi souhlasit, aby to bylo v souladu s kosmickým zákonem. Cítim to uplně stejně, proto si uzmul Twitter. On nabídl Trumpovi, že se tam může vrátit a ten to odmítl :) On tam říká i to, že ty jeho rakety na Mars jsou pro zdejší elity, což by ladilo s tim co jsem četla v té knize, jak jsem ti psala. Hledají jinou cestu ven, kdyby to tu pro ně nedopadlo, protože nemají přístup k těm portálům.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 22.5. > PřilítliMimozemšťani> Dnes jsem při vaření koukala na Vetřelce dávnověku a uplně jsem byla vytočená. Propagace Muska, jeho neuralinku a jak by se lidé s ním mohli připojit na síť a mezi sebou telepaticky komunikovat. Že je to uplně převratné v našem vývoji a přinese nám to jiné možnosti. Ale lidé dokáží telepatii i bez toho dementního čipu v mozku. Oni nechápou, že když budou napojení na síť, že tu někdo bude spravovat a že i myšlenky mohou chodit opačnym směre, tedy k nim a nebudou s tim moct něco udělat. Oni i v jednom díle velebili Johna Podestu, že pomáhá v objasnění UFO jednomu ze členů kapely Blink 182. Totálně kontroverzní osoba, spojená s aférou Pizza Gate, tohle už nemá obdoby. Přijde mi, že Vetřelci dávnověku poslední leta jdou spíše na ruku NWO. Dají tam dobrou otázku a pak jí rozvádí uplně jiným špatným směrem. Dělají to úmyslně.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
Kikimora (Nový) - 22.5. > Zajímavé s těmi planetami co jsi viděla, vlastně to ani neni v rozporu s tim, že každá planeta v naší sluneční soustavě má navázaného nějakého archonta. Možná to jen lidé nazývají různě. I v tom dokumentu uváděli, že naše sluneční soustava je pod jakousi matrixovou sítí, jakoby nějaká klatba. Ohledně Nibiru, Roško říkal, že je schovaná za měsícem, jako náhradní planeta. Pochopila jsem, že něco jako plán B. Ale věci se mění i tam venku, takže teď může být vše zase jinak. V jedné knize jsem četla, že zdejší entity v lidské podobě, mají problém, že některé hvězdné brány přestaly být průchozí, kvůli energickým změnám na Zemi i celé sluneční soustavě. Mezi illu a jejich pomocníky vypukla panika a proto urputně usilují o zavedení NWO. Chtějí si vynutit události podle svých představ a proto vytváří chaos. Kvůli změně frekvencí v sluneční soustavě dochází k blokaci a odříznutí od vesmírného prostoru. Hvězdné brány jim mají sloužit jako únikové cesty. Pokud se Země utopí v chaosu a válkách, tak to pro ně představuje možnost jak zmizet do bezpečí. Jestli ale zůstanou brány uzavřené, zůstanou tady uvězněni. Mají informace, že dojde k radikální změně frekvence Země a pokud se oni nezmění, budou mít vážné problémy. Proto jakýsi bytosti kontaktovali jednoho člověka, že on je má přesvědčit, aby přešli na stranu světla..... Mě to připomnělo jedno povídání s Roškem, kde on řekl, že ho kontaktoval nějaký reptilián při nějaké meditaci a on mu nabídl ať se přidá. Prý mu začala stékat slza, kterou si setřel na dlaň a dlouho si jí prohlížel. Pak mu poděkoval a zmizel. Roško tvrdí, že oni taky hledají cestu jak z toho ven, ale ta cesta je jen skrze nás.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Údajně vypukla válka proti Elonu Muskovi a jeho misi zavést volné energie, aspoň to sdílí Křešovka.
To abych se k tomu přidala, k té válce proti Elonovi.

To mě totiž napadlo taky - že po tom, co NWO celá desetiletí, celé století zabíjelo všechny vědce schopné zkonstruovat stroje na volné energie a uměle nás drželi na fosilních palivech, tak teď to zavedou, aby vyřešili energetickou krizi.
Aby zase jako vyhráli nad tím Ruskem.
Že nám milostivě konečně dovolí používat volné energie. Které nám dodá milostivě ta zrůdička Musk.
Fakt se toho bojím.
Protože pak by se NWO legalizovali, všechny zločiny, všechny ty mrtvé by zametli pod koberec, za chvíli bychom se kamarádíčkovali s reptiliány, měli v sobě genetické mutace, ztratili bychom ducha i planetu.
Snad Galaktická federace zakročí. Volné energie můžeme mít už 300 let, už tehdy lidi věděli, jak na věc.
NWO nechtělo, ale teď se jim to hodí do krámu.

To není žádná mise. Elon Musk je v médiích veleben, zachází se s ním v rukavičkách, to obvinění ze sexuálního obtěžování je tak strašně moc "soft porno", nic se nestalo, že to vypadá jenom jako slušnost, něco udělat, aby bylo vidět, jak je strašně pronásledovaný.
Je to NWO zločinec, globalista, nacista.
Dítě pojmenoval sadou písmen a čísel, chce čipy do mozku, planetu obehnal mikrovlnnými satelity, chce na Mars, do všeho cpe umělou inteligenci.
A teď se skrze tuto bytost má legalizovat konečně volná energie, jakože nám ji konečně NWO dovolí, potom, co zabili všechny ty lidi?U příspěvku:Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > čtenář> 

Ale zase kvůli těmto zfetovaným troskám na perníku začíná ten boj s církví nabírat grády :-)

U příspěvku:Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > analfagot> 

Já jsem taky přesvědčená, že Rusové už dosáhli toho, čeho chtěli - zabili SS NWO nácky na Ukrajině a dostali se k důkazním materiálům. OSN to ale nebude chtít slyšet, protože OSN je NWO.
Kdyby se podařilo ty zločince jakkoliv usvědčit, mohl by to být první krok k celkové změně.

U příspěvku:Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > čtenář> 

Někdo, kdo obhajuje církev, NWO instituci, která plně slouží vesmírnému viru a vyvolává arcidémony a do toho bere pervitin, opravdu nemá vůbec žádnou váhu.

Ani nechci vědět, jakou obludu na počest tohoto magora vyvolávali, když se stával "diakonom" v Liptově. Čemu je nakonec zasvěcený. Žádná dobrá sféra vesmíru, nebo kosmické vědomí to určitě není.

U příspěvku:Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
Čtenář - 22.5. > čtenář> taky se mi zdá že jsi Bohuna a ztrapňuješ se tady. Bohuno, ty budeš asi pěkně zfetovaná, víš kde jsi? Jsi u největšího protifašistickýho bojovníka na Totemu a v celé České republice! Vyzývám redaktora ať zasáhne jinak na něj podám trestní oznámení a na cenzora , kterej maže protifašistický příspěvky a tim propaguje fašismus taky!
voda se vaří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U příspěvku:Dva a ten třetí
Čtenář - 22.5. >
Provozované WEBy: Totem.cz | Čítárny | Český film | Seaplanet | Humor/Hry/Flash | Flash CHAT Chcete svůj WEB? Napište nám

Zpět na úvodní stranu ISSN 1214-3529
Neděle 22.5.
Emil
Zde se můžeš přihlásit jméno:

heslo:

nové
Úvodem Doporučujeme Váš prostor Literatura Galerie Autoři Akce Fórum Pokec Knihy Weby

SEZNAM RUBRIK
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
PředchozíNapsat do fóra o>


Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.

Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
Autor: j.f.julian (Stálý) - publikováno 21.5. (15:32:37)


Psát tedy nemohu-básně, když místní fašouni reagují, jak reagují, ale pozdravit ČESKOU vládu a místního CENZORA snad můůžeme, tedy ženy, které nás ve válečném štvaní podporují, nevyliž pravda?!
NU VOT!

Z Z Z Z Z nějak jsem začal zadrhávat...Poznámky k tomuto příspěvku

Palach (Pravidelný) - 21.5. > Přesně tak! Ale nikdo se nepřidá, protože Fiala je demokrat, ale podporuje Pravý prostor, tedy nacisty, cenzor je pro svobodu slova a projevu, ale maže jak o závod a ostatní na Totemu? Ti se bojí udělat cokoliv, protože to jsou poslušné ovce a cenzor by jim smazal "obláčky" z mobilu!
Body: 5
Doporučil
Palach (Pravidelný) - 21.5. > Tady máte krásný příspěvek, jak na UA Zelenskij "vyrábí" mrtvolky těch proradných Rusů!
Neuvěřitelný, že tomu fašounovi a našim médiím a vládě ještě někdo věří!

https://www.facebook.com/1818036118/videos/402167075111457/
Palach (Pravidelný) - 21.5. > https://fb.watch/d8IeZIbaxm/

vše souvisí se vším!!
Co tohle - náhoda?! Těžko...
analfagot (Stálý) - 21.5. > Ta hovada Deep state, EU a všichni příznivci jsou doslova zoufalí. Kůň před smrtí nejvíc kope!
Titulky jako, že Putin ztrácí moc, že je blázen, že je smrtelně nemocný, pak další jako - byla zřízena linka pro ruské vojáky, kteří se chtějí vzdát...
TY VOLE, to je na palici! UA prohrávají všechno co můžou, Rusové si museli loď potomit sami, aby ti knechti měli o čem mluvit, mrtvolky jim obživnou nejdřím v Buči nebo jak se to jmenuje, teď na place, Zelenskij vyhrožuje, vydírá celej svět válkou, svobodou, ale přitom je posranej až za ušima, protože ví, že končí a je otázka času, kdy TRUMP dá pokyn k zatčení Biden a jeho syna, kdy se svět obrátí proti feťákovi, zločinci a vrahovi vlastních lidí, ale naše vláda jakoby nic neslyšela, furt, jak psychopat opakuje tu svou! Jako s covidem-celej svět ví, že to je biologická zbraň, ale covidáři NIC! Já to chápu, jde jim o život! Tady už nejde tolik o prachy jako o život, otázka kdy pověsí zmrdy z Kanady, Austrálie, USA!
Body: 5
Doporučil
j.f.julian (Stálý) - 21.5. > Putin: zveřejním plán, který USA a EU připravily na snížení populace pomocí biochemických prvků.
„Nebudu ten, kdo to řekne,“ řeknou to vědci, kteří se skrývali v Azovstalu a kteří jsou nyní v Moskvě. ...tak a je to, proto tolik humbuku kolem Ukrajiny a plivání na Rusko☝

už je vám jasné, proč jsou Zelenskij a Biden tak hysteričtí?! Protože až se to provalí, tak už nebudou v bezpěčí NIKDE NA SVĚTĚ!
Zde se potvrzuje co říkám od začátku, že se ukáže souvislost mezi umělým covidem a UA!
analfagot (Stálý) - 22.5. > Dívám se a fašisté opět Palacha vymazali! Kdyby věděli...
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. >

Tak si s papažem zahajlovali spolu :-)


Čtenář - 21.5. > PřilítliMimozemšťani> Sviňa, najväčšia fašistická stvora, zase už otvorila sprostú hubu
j.f.julian (Stálý) - 22.5. > čtenář> Přesně! I já si to myslím o Zelenském! Ty neboj, tebe si ruští vojáci také podaj, fašoune slovenskej!

analfagot (Stálý) - 22.5. > čtenář> slovačisko pomýlené, musíš jmenovat, takhle to vypadá, že nemyslíš Zelenského, ale Fialu!
A taky mám obavu, že nevíš co je fašismus?
Z Hlinkova fašismu ses narodila, pičo!
Zrušit obrázky Zrušit větvení


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku

Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku


Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + osm ?


Napsat autorovi (Stálý)Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
U příspěvku:Pigi čaj
Čtenář - 22.5. >
Provozované WEBy: Totem.cz | Čítárny | Český film | Seaplanet | Humor/Hry/Flash | Flash CHAT Chcete svůj WEB? Napište nám

Zpět na úvodní stranu ISSN 1214-3529
Neděle 22.5.
Emil
Zde se můžeš přihlásit jméno:

heslo:

nové
Úvodem Doporučujeme Váš prostor Literatura Galerie Autoři Akce Fórum Pokec Knihy Weby

SEZNAM RUBRIK
Následující
Předchozí
Následující
Předchozí
Následující
PředchozíNapsat do fóra o>


Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.

Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
Autor: j.f.julian (Stálý) - publikováno 21.5. (15:32:37)


Psát tedy nemohu-básně, když místní fašouni reagují, jak reagují, ale pozdravit ČESKOU vládu a místního CENZORA snad můůžeme, tedy ženy, které nás ve válečném štvaní podporují, nevyliž pravda?!
NU VOT!

Z Z Z Z Z nějak jsem začal zadrhávat...Poznámky k tomuto příspěvku

Palach (Pravidelný) - 21.5. > Přesně tak! Ale nikdo se nepřidá, protože Fiala je demokrat, ale podporuje Pravý prostor, tedy nacisty, cenzor je pro svobodu slova a projevu, ale maže jak o závod a ostatní na Totemu? Ti se bojí udělat cokoliv, protože to jsou poslušné ovce a cenzor by jim smazal "obláčky" z mobilu!
Body: 5
Doporučil
Palach (Pravidelný) - 21.5. > Tady máte krásný příspěvek, jak na UA Zelenskij "vyrábí" mrtvolky těch proradných Rusů!
Neuvěřitelný, že tomu fašounovi a našim médiím a vládě ještě někdo věří!

https://www.facebook.com/1818036118/videos/402167075111457/
Palach (Pravidelný) - 21.5. > https://fb.watch/d8IeZIbaxm/

vše souvisí se vším!!
Co tohle - náhoda?! Těžko...
analfagot (Stálý) - 21.5. > Ta hovada Deep state, EU a všichni příznivci jsou doslova zoufalí. Kůň před smrtí nejvíc kope!
Titulky jako, že Putin ztrácí moc, že je blázen, že je smrtelně nemocný, pak další jako - byla zřízena linka pro ruské vojáky, kteří se chtějí vzdát...
TY VOLE, to je na palici! UA prohrávají všechno co můžou, Rusové si museli loď potomit sami, aby ti knechti měli o čem mluvit, mrtvolky jim obživnou nejdřím v Buči nebo jak se to jmenuje, teď na place, Zelenskij vyhrožuje, vydírá celej svět válkou, svobodou, ale přitom je posranej až za ušima, protože ví, že končí a je otázka času, kdy TRUMP dá pokyn k zatčení Biden a jeho syna, kdy se svět obrátí proti feťákovi, zločinci a vrahovi vlastních lidí, ale naše vláda jakoby nic neslyšela, furt, jak psychopat opakuje tu svou! Jako s covidem-celej svět ví, že to je biologická zbraň, ale covidáři NIC! Já to chápu, jde jim o život! Tady už nejde tolik o prachy jako o život, otázka kdy pověsí zmrdy z Kanady, Austrálie, USA!
Body: 5
Doporučil
j.f.julian (Stálý) - 21.5. > Putin: zveřejním plán, který USA a EU připravily na snížení populace pomocí biochemických prvků.
„Nebudu ten, kdo to řekne,“ řeknou to vědci, kteří se skrývali v Azovstalu a kteří jsou nyní v Moskvě. ...tak a je to, proto tolik humbuku kolem Ukrajiny a plivání na Rusko☝

už je vám jasné, proč jsou Zelenskij a Biden tak hysteričtí?! Protože až se to provalí, tak už nebudou v bezpěčí NIKDE NA SVĚTĚ!
Zde se potvrzuje co říkám od začátku, že se ukáže souvislost mezi umělým covidem a UA!
analfagot (Stálý) - 22.5. > Dívám se a fašisté opět Palacha vymazali! Kdyby věděli...
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. >

Tak si s papažem zahajlovali spolu :-)


Čtenář - 21.5. > PřilítliMimozemšťani> Sviňa, najväčšia fašistická stvora, zase už otvorila sprostú hubu
j.f.julian (Stálý) - 22.5. > čtenář> Přesně! I já si to myslím o Zelenském! Ty neboj, tebe si ruští vojáci také podaj, fašoune slovenskej!

analfagot (Stálý) - 22.5. > čtenář> slovačisko pomýlené, musíš jmenovat, takhle to vypadá, že nemyslíš Zelenského, ale Fialu!
A taky mám obavu, že nevíš co je fašismus?
Z Hlinkova fašismu ses narodila, pičo!
Zrušit obrázky Zrušit větvení


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku

Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku


Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + osm ?


Napsat autorovi (Stálý)Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
U příspěvku:Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
analfagot (Stálý) - 22.5. > čtenář> slovačisko pomýlené, musíš jmenovat, takhle to vypadá, že nemyslíš Zelenského, ale Fialu!
A taky mám obavu, že nevíš co je fašismus?
Z Hlinkova fašismu ses narodila, pičo!
U příspěvku:Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
analfagot (Stálý) - 22.5. > Dívám se a fašisté opět Palacha vymazali! Kdyby věděli...
U příspěvku:Fašouni, které ČR podporuje-gratulace!+ zpráva DNE od PUTINA!
j.f.julian (Stálý) - 22.5. > čtenář> Přesně! I já si to myslím o Zelenském! Ty neboj, tebe si ruští vojáci také podaj, fašoune slovenskej!
U příspěvku:uuk555.
Zeanddrich E. (Stálý) - 21.5. >

::::::::::::::::::::.......

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Praotče Čechu -tohleto že je ta dlouho slibovaná, zaslíbená zem? Nechte na hlavě! Na stranu druhou, celou věc podrobněji probrat bychom měli (asi) v rozpravě; -vzhledem k tomu, že *bratři Slováci (i když mírně váhavě) zůstali už sedět támhle za Váhem!

*(už teď to k n.im máme „hezkou míli“,…, a po postupu dalším našem na Západ/ bychom se sobě navzájem nepochybně odcizili.. ),

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter