Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 3.12.
Svatoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 11.6. (16:10:05)


whispermoonlite (Občasný) - 29.6. > Mě by docela zajímalo, jakým způsobem člověk v sobě rozvine gigablud podobných rozměrů. To přece nejde ze dne na den. Musí to stát spoustu času i sil, dá se říct. Neříkám, že to lze ovlivnit, ačkoliv existují psychotropní látky, které oslabují kritické myšlení. Pravděpodobně důsledky souboru poruch z dětství nebo dospívání, nepříznivé podmínky, nějaká ta smůla k tomu atd. Možná i zneužívání ve "Spolču".

K tématu samotnému bych rád podotkl, že nemůžeme absolutně nic vědět o podobě "naší" galaxie v sedmi dimenzích, nebo o tom, co se tam odehrává. Neřkuli o jiných galaxiích.

Mimozemšťani se k nám nedostanou/nedostávají/nedostali jinak než zázrakem, neboť 3D vzdálenosti mezi obyvatelnými planetami jsou nepředstavitelně ohromné; pokud připustíme, že se sem budou bůhvíproč tahat, k čemuž fakt neexistuje důvod.

Jsou-li toho nějaké bytosti schopny, pak rozhodně nepůjde o takové socky, aby se nám dávaly najevo způsobem, jejž si my dokážeme představit.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli whispermoonlite
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter