Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 30.11.
Ondřej
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Vzestup do vyšších dimenzí a likvidace vesmírného viru
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 11.6.2022 (16:10:05)


Kikimora (Občasný) - 18.6.2022 > Také nevidím svět jen jednobarevně, typu světlo je jen dobré a co je opakem světla, je zlé. To už jsem tu psala. Mě to zase připomíná příběh ze hry World of Warcraft o bytosti jménem Illidan. Kde prasvětlo Xe´ra se ho v dobrém úmyslu vyléčit ho, snažilo přetvořit na světlo proti jeho vůli. On kdysi přijal moc a schopnosti temné strany, kterou využil na zničení temnoty a záchrany jeho rasy. Byl nenáviděn temnem i světlem. Co z toho plyne, že obě formy i v tomto životě nejsou buď dobré nebo zlé. Můj osud patří mě a je na nás samotných k čemu danou sílu, informaci atd. ve svém životě využijeme nebo zneužijeme. To skutky lidí pak vytváří nebo zhmotňuje dobro nebo zlo, ne nějaký Satan. Možná právě proto, je tato postava mojí nejoblíbenější. Neřídí se všeobecným hodnocením zla nebo dobra, ale koná tak, co je v souladu s jeho srdcem a myslí, nechci být otrokem ani jedné strany a jeho svobodná vůli je pro ně nade vše.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli Kikimora
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + tři ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter