Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 3.12.
Svatoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Galaktická federace a vesmírný vir
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 26.5. (04:06:15)


 PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 27.5. > čtenář> 

Pěkně napsáno, je to pravda, že "ladit" musíme sami. Hlavně teď v těchto dnech, cítím, že jádro zla je prosvěcováno světlem, tzn. už mizí naprosto, alespoň v zemském jádru. Z toho jdou velice dobré energie a je dobré je umět přijmout.
Už se celá země pozvedává na vyšší úroveň, má to specifické energie, atmosféru, stav "Tarra", čistota, kde všelijací hnusáci nemají místo.

Taky mi už leze na mozek čím dál víc, že tu nějací švábové pořád lezou po lidstvu a to jim to žere.

Lidi jsou nucení prožívat strachy a hysterie chazarské mafie. Rusové začali vyhrávat, už to kosí, tak řvou a piští a my se máme třást s nimi?
Já se absolutně nebojím jakéhokoliv ruského úroku, protože Rusko nepovažuji za největší zlo na světě. Nechápu, jak se mohl tento národ tak zvrhnout, že tady pištíme za zfetovanou židovskou trosku na kokainu Zelenského - to je jak pištět za Bohuňu.
Ať si ty strašpytlové, co se bojí Rusů tak, že chtějí bunkry, klidně na ten strach zajdou.
Stejně je důležité frekvenčně stíhat vzestup planety, což je něco, co oni považují za halucinaci věřících. Čemuž oni, egoističtí materialisté, nepodléhají.

Chazarská mafie, židovská zvůle, je v jádru zla, vždy tam byli. I teď se otřásají hnusem, když už se jde až k nim - na jádro v dimenzích. Tyhle už zničí světelné energie, doslova je nechají zmizet a zůstane harmonie. Jsem zvědavá, jak se toto promítne do reality.
Chce to mimozemský high-tech a mimozemšťany na určení infiltrací.<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli PřilítliMimozemšťani
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter