Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Mystika, filosofie
 > Mystika, filosofie
 > Filosofie
 > Náboženství
 > Duševno, mystika
 > Literatura, odkazy
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Můj život na Vega
Autor: Astearra (Pravidelný) - publikováno 13.5. (18:47:27)


Kikimora (Pravidelný) - 14.5. > Jen jsi mi potvrdila určitou část co vím já o těchto nebojovných rasách. Moc ti děkuji za tvou odpověď. Já jsem dala slib, že o nich nebudu říkat podrobnosti. Jen mne zajímalo jestli máš o nich povědomí a také je ulevující číst, že nejsem magor :)) _____ Ta oprava těla, nebo jak to nazvat, jsem nemyslela čip, ani mě to nenapadlo popravdě :-) Mě se to stalo v bdělém stavu, když jsem šla spát. Byla jsem v té frekvenční vlně těsně před usnutím. Ležela jsem na břiše a byla jsem najednou paralyzovaná, vůbec jsem se nemohla hýbat. A podél páteře od kostrče až k hlavě jsem cítila jakoby elektrický výboje, takové šimrání nebo mravenčení, nebo nevím jak to nazvat. Pak jsem to šimrání cítila do každého bodu v mém těle, myslím si že asi do nervové soustavy. Cítila jsem to i v konečcích prstů. Prvotní strach a panika z paralýzy mne brzy opustily, vůbec jsem se pak nebála. Nevěděla jsem, co přesně tam dělali, jen vím, že jsem se ráno cítila jak znovuzrozená :-)_____ ohledně toho prozření lidí tady...Inu z logiky věci nejde, aby všichni prozřeli. Hodně inkarnovaných bytostí jsou i rasy, které škodí. Možná probuzení lidé si všímají více právě jich, protože je umí poznat. Je to o aktuálním nastavení. To víš, ty jsi bojovnice, je jasný že máš na ně radar :-) A to je dobře!! Ale i ten protipól je tady velký, já ho vidim. Proto se nějak nebojím armagedonu apod. Ale možná se pletu a mam růžové brýle :-))
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli Kikimora
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je dvě + devět ? 

  
  Napsat autorovi (Pravidelný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter