Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Mystika, filosofie
 > Mystika, filosofie
 > Filosofie
 > Náboženství
 > Duševno, mystika
 > Literatura, odkazy
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Můj život na Vega
Autor: Astearra (Pravidelný) - publikováno 13.5. (18:47:27)


 PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 14.5. > Kikimora> 

Některé hry jsou velice výstižné, o těch Heroes si myslím, že vyjadřují docela pěkně galaktickou realitu, v mnohém. No a na tomto světě je přesně ten problém, že tu není zkušenost s Drakoniány, takže ač se shodujeme, což je myslím si samo o sobě dost úspěch, vzhledem k systematickému pronásledování, tak lidi těmto příběhům nevěří. Nechápou je, myslí si, že to přece není možné, že neexistují žádné psychotronické zbraně, ani zlé rasy, že je to konspirace.
My, co jsme tu na misi s cílem odvrátit útok, to chápeme, my tu zkušenost máme, víme, jak to dopadne, pokud tu nebude NWO zabráněno tím, že se do věci vloží GF. Zkázou, degenerací, mutací, zničením přírody a světa.
Běžný člověk to ale nechápe, protože tu zkušenost nemá. Zároveň je v člověku něco velice silného, co dokáže zabrat, hodně těch vysoko civilizovaných ras tuto vlastnost v sobě nemá. Je otázka, co ale člověk s touto svojí vlastností chce udělat - jestli se přidá ke GF, nebo se přidá k Drakonům proti GF.
Ač doufám, že už je rozhodnuto, toho zparchantění lidstva proti Gf se bojím. Už si totiž nejsem jistá, co od lidí čekat. Vím jen, že já sama jsem zvenku. A mnohé mé předpoklady, kdo jsou lidi a co chtějí, vzaly za své.
Myslím si, že je důležité, aby lidi, pokud budeme zachráněni, chápali, před čím byli zachráněni.


Doporučil 
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli PřilítliMimozemšťani
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + čtyři ? 

  
  Napsat autorovi (Pravidelný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter