Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 8.6.
Medard
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Mystika, filosofie
 > Mystika, filosofie
 > Filosofie
 > Náboženství
 > Duševno, mystika
 > Literatura, odkazy
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Můj život na Vega
Autor: Astearra (Občasný) - publikováno 13.5.2022 (18:47:27)


PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 13.5.2022 >

Super, dobrý, máš pěkný čtivý sloh, inteligence je tam znát. Jak jsi začala s popisem planety Vega, intuitivně cítím, že je to pravda, že takové světy znám, že tam mají modrou kůži. A hned - bum, modrá kůže, jupí :-) Myslím, že tento typ lidí je krásně vymalovaný v sérii her Heroes of might and magic jako "Wizards", modří přátelští džinové.

http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes3/heroestower.shtml

V tom příběhu je krásně autenticky popsaný boj vyšších čistých světů s invazí nižších forem bytí, s technokracií a duchovním úpadkem. Příběh dávné Drakoniánské invaze.
Dále tam vidím ten příběh s koulí okolo chrámu, krásný popis energeticko - informačních technologií vyšších sfér.

"nebyli jsme bojovníci. Těmi jsme se stali až v tento soudný den" ... to je přesně konflikt našich přístupů s bezohledností Drakoniánů, lidstvo je zdá se v tomto převratné, jako rasa.

Dále mi sedí kočkovitá rasa jako rasa bojovníků, oni v sobě mají DNA šelmy, savčí šelmy, jsou aktivní součást, nejúdernější jednotka. Ten popis je hodně fantastický, odpovídá to této vysokodimenzionální rase v pro nás již odhmotněných světech. Tato modrá rasa je jedna z nejstarších zakládajících ras Galaktické federace jako takové. Stejně tak mohu potvrdit typ "černého jaguára", mohutný typ obranářských mimozemšťanů, také mi to rezonuje, sedí s mými vjemy.

Třeba tady:
http://www.totem.cz/enda1.php?a=354446

I popis Drakoniánů mi sedí, já je navnímala jako ty "eminence temnot", podle mých info jsou harmoničtí až od 7. dimenze.

"Do určité míry v té chvíli to bylo obdivuhodné, že své vědomí probudili, nicméně jejich skutky už tak obdivuhodné nejsou. "

Podle mých info a zážitků jsou nástroji Stvořitele, mají zvědomovat a organizovat temnotu, aby bylo možné proti ní bojovat.

Celkově jsem si velice jistá, že popisuješ velice přesně galaktickou realitu, i naše důvody, proč tu jsme.
Super, skvěle! :-)


Doporučil 
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli PřilítliMimozemšťani
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je dvě + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter