Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 8.5. (00:37:20)


Astearra (Pravidelný) - 13.5. > Krešová padla do temnoty, začalo to malým impulsem a hned jak se to vše semlelo, opravdu banda fanatiků, se Smetanou souhlasím skoro ve všem. Kdyby zůstala u překladů, udělala by líp. Posílala jsem jí (ještě před tímto fiaskem) svůj příběh války na planetě Vega v souhvězdí Lyry a až teď jsem pochopila proč se k tomu nikdy nevyjádřila. Stihla jsem to totiž krásně načasovat, když se to v ní rozjelo, nicméně to bylo stále ještě před Auroranem (tak pár týdnů). Možná bych mohla svůj příběh sdělit do komentářů, hodně se shoduje s (pokud nevadí že tykám) tvými příspěvky. I co se týče drakoniánské rasy no a samozřejmě i rasy felinů. Viděla jsem je stejně jak jsi je nakreslila, až na tu lidskou podobu, ta mi odhalena nebyla. No jsou to bojovníci jak prase zažila jsem je "blázny" kočičí :D (v dobrém slova smyslu). Možná kdybych tam mlela o lásce a napsala všechno podle Eleny příběhu, tak už bych taky byla na 3 hodinovém vysílání, ale já NWO temňák nejsem. Musím uznat, že když vidím jaké to tam je, tak jsem ráda, že tam můj příběh nebyl sdílen.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli Astearra
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter