Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
LÉKAŘ SAMOTY
Autor: j.f.julian (Stálý) - publikováno 9.5. (13:58:32)


Čtenář - 13.5. > Vedle jak jedlový háj, já berle a předkapely nepotřebuji, Seiferta jsem slyšel naposledy z úst našeho katolického češtináře (toho, který vypadal podobně jako sám Mácha, a výklad přerušoval slovy: "Je to tak, studenti, nikdy se nemilujte bez lásky" - o čem byl výklad se nepamatuju, ale síla téhle patetické deklamace ve mně uvízla navěky)... takže.... nevím, o čem to mluvíte, milé dámy. O rytmu se teď učím od Omara Kattana, a Rézy Mortazávího, a žádný z nich mě dosud nekritizoval, ba i můj nový iránský kamarád Mohammad Ebrahimian je se mnou velmi spokojen, loučili jsme se zdvořilou úklonou, a jeho tvář zářila jako měsíc nad pouští... ostatně přijďte devatenáctého na jam session Modal Music, přineste nástroj, který ovládáte (já beru tombak, ale prý je vítán každý, kdo je schopen zapadnout - tentokrát se prý bude hrát perská hudba, ale bývají tam prý i Řekové a snad i vyslanci dalších etnik, nevím, jdu tam poprvé - vzrušující dobrodružství, n'cest pa?)... a můžeme si o rytmu konečně promluvit tím nejbezprostřednějším způsobem - univerzálním jazykem Hudby!
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je dvě + dvě ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter