Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 8.5. (00:37:20)


 Kikimora (Pravidelný) - 12.5. > Eaea> Taky jsem se sem dostala díky Haně B. Od těch vesmírnej jehovistů oranataráků a auroranistů jsem byla odejita. Šla jsem tam ze záměrem, být tam jako pozorovatel, abych měla přehled co se děje na ezo scéně, ale nějak jsem nedokázala držet hubu a krok, a tak jsem byla po pár komentářích odhalena a vyhozena :-D. To samé mam na PT, tam mam také ban už hooodně dlouho. Jakmile tam nejsou srdíčka, kytičky, všechno s láskou, jednorožci prdící duhu, tak si ani neškrtnete. Debata je tabu, lidé si nechtějí rozšiřovat obzory, chtějí svojí ezobublinu, kde je zachrání někdo vyšší (druhý Ježíš, Auroran, falešná GF). Hlavně seďte a nemyslete, my budeme myslet za vás. Nebo myslete, ale jen na hezké věci, špatné vymažte z hlavy, zlo existuje ale my ho budeme eliminovat za vás. Jsou to čerstvoni, myslí si, že když prohlídli kovid, že jsou probuzení. Ale realita je jiná, ukazuje nám, jak snadno se stanou opět ovcí, ale na jiném poli.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli Kikimora
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + jedna ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter