Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 8.5. (00:37:20)


 PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 11.5. > čtenář> 

Silviye mě docela zklamala, já jsem na FB nebyla, jen jsem byla v diskuzích na jejím Indigovém zpravodaji. Tak nějak jsem si ji idealizovala, že ji jde o věc války proti NWO, že to bere čistě.
Jenže ona má i tu léčitelskou praxi a zaujala takové dominantní postavení vědmy a jakési duchovní autority, živí se tím, na ten čistý experimentální a progresivní přístup, který jsem od ní tak nějak očekávala, není stavěná.
Hodně mě odradila tím, když se rozhodla udělat si uzavřenou skupinu s tím, že ji lidi musí posílat fotky a taky tím, že často mluvila o Aštarovi. Tenkrát jsem si říkala, to snad nemyslí vážně, udělá další debilní aštarovskou sektu.

Úplně mě dodělala, když v posledním veřejném videu vytáhla tu Aštarovskou základnu a roli GF sundala na nějaké blby na vedlejší koleji. Tam jsem ji přestala věřit a to jsem ještě nevěděla, že to má od Eleny Danaan.

Sice ji respektuju, že měla obrovskou odvahu, že je naprosto veřejná, ale jak je vidět, být plně veřejný, mít léčitelskou praxi a živit se tím znamená prostě sejít z těch úplně ryzích záměrů a začít páchat škodu, chca nechca.

Docela se divím, že to trpí, žvásty o Auroranovi, ona sama mu nevěří.
Asi nechce dělat ještě větší vlny a rozruchy.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli PřilítliMimozemšťani
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + pět ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter