Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Miniatury,blbůstky
 > Miniatury,blbůstky
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Další o dětech
Autor: Zeanddrich E. (Stálý) - publikováno 21.4. (00:19:26)


 Zeanddrich E. (Stálý) - 24.4. > PřilítliMimozemšťani> Myslím, že já rozhodně nejsem ..proelitářský (pokud ovšem teď myslíme ty stejné elity)

očkován (zatím tedy) také nejsem (a -alespoň tedy ne dobrovolně ) -to an.i neplánuji ((pokud jsem ..někdy někde napsal něco jiného, muselo to být buď - 1)někdy už dost dávno,..., nebo, za 2) -abych vyvážil nějakou ..až příliš jednostrannou diskuzi (nevěřím totiž, že ..zde dole na Zemi je něco jen jednoznačně dobré, nebo jen jednoznačně nedobré) ))

((...)).

Co se týče Ruska - uznávám čistou a budoucnost tohoto prostoru,..., nesouhlasím s neúctou k životu, v rusku (ale všeobecně ..na východě, zejména v Číně, a celkově v Asii), bohužel (jak se alespoň zdá - Rusko jsem i osobně navštívil) tak běžnou.. .

Co se týče ..společenského boje - já jsem vedl ..velice ostré boje (ve kterých šlo doslova o život) do roku 1989,..., současné boje běží (zatím) u mne po vedlejší koleji (mám ..shůry dané své úkoly (dotýkající se třeba ekologie), a ty mi zabírají většinu mého času) ((každý prostě bojujeme ..své války..))

((...)).

Jinak se snažím (a už ..odjakživa, ne naučeně - spíže tedy podvědomě, než vědomě) řídit Kristovským příkazem „Nečiň jinému to, co nechceš, aby bylo činěno Tobě"; - to je snad základ veškeré mé ..filosofie, co se týče vztahů s lidmi.. .

((...)).

Omlouvám se, jsem v časovém pressu, na totem.cz nahlédnu tak sotva jednou za pár dnů, a pokud tedy někdy hned nereaguji, nejde rozhodně o mou přezíravost, či o něco takového podobného.. .
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli Zeanddrich E.
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je osm + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter