Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 3.12.
Svatoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Recenze, názory
 > Recenze, názory
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Recenze pořadu A. Svobodové Křešové o dobrých mimozemských rasách na Příznacích Transformace
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 18.2. (02:29:13)


 PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.2. > PřilítliMimozemšťani> Podle toho, co jsem zažila na internetu, resp. co je k vidění na internetu, to vypadá na tragickou prohru, ale zase na druhou stranu, mimozemská válka skončila, zbývá odtahat ležící stíny a GF mě ubezpečuje, že vše dobře dopadne a kontakt je určitě v plánu.

Podle internetových informací a vývoje to není dobré. Veškeré snahy o rozumnou diskuzi a sdílení poznatků selhaly, některá psychická média, channeleři se ukázali jako zrádcovská klika, která pracuje proti cíli a nakonec největší zájem dokázala vyvolat Svobodová Křešová s NWO.

Podle tohoto to vypadá jako prohra a že už nás čeká jenom to, aby se snesli SS v létajících talířích a abychom měli Nový Světový Řád na věky věků. Podle toho, jak se lidi chovají a co je vidět za názory a postoje, to vypadá jako čiré šílenství doufat v cokoliv jiného, než bezútěšný konec.

Přesto mi GF říká, že věc dopadne dobře.
Asi musí nejdřív pomřít ti očkovaní, musí se ještě zvednout frekvence, nevím ... lidi se k tomu nemají, aby měli zájem o mimozemšťany, vládne v tom neporozumění, amatérismus a jak je vidět, lidi nepoznají NWO.

Už jsem taky unavená, doufám, že jsem tou válkou neprošla nadarmo.
Není vidět vůbec žádné zlepšení, jen zhoršení.
Před rokem až dvěma bylo daleko víc informací a dobrých snah.
Všechno to rozložily tajné služby NWO a teď se máme radovat, jak nějaká SS Aliance zničí naši budoucnost s Elonem Muskem.

Doufám, doufám, že je to jen tyátr před koncem.<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli PřilítliMimozemšťani
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter