Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 1.12.
Iva
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

  SEZNAM RUBRIK
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Včelička
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 27.7.2021 (18:54:31)


j.f.julian (Stálý) - 29.7.2021 > Já zas čumím. Moc sem nechodím neb se mi cosi přihodilo, ale vidím, že jsem Bohunou či Bohuňákem stále citovaný, nicméně ta kopírka je v podstatě zbytečná-zde na Totemu je původní originál-jen jsem to trochu upravil, ale vidím, že jdeš stále po mých dílech jak mlsná koze-kozel po Sagim, což je ok.
Jinak autorka má pravdu a ty se Bohuňo dej očkovat alespoň třemi dávkami, protože neumím vložit MP4, tak nepřidám svá aktuální moudra o covidářích, ale pod mnoha mými nicky je uvidíte např. na stránkách Volného bloku, SPD, Hromada sraček, Vtipy bez cenzury-možná i Bohuně cosi dojde, dle mých "jmen", i když pochybuji. 28.8. sraz na Letné! Očkovaní radši s náhubkem, ať nás nenakazíte!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli j.f.julian
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter