Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 24.9.
Jaromír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Emancipace člověka 2
Autor: PřilítliMimozemšťani (Stálý) - publikováno 27.12.2020 (00:17:07)


 Čtenář - 27.12.2020 > PřilítliMimozemšťani> "To vidí každý"!

:D

Hele je nás tu asi pět. A čtyři z pěti předběžně souhlasí se vším, co o tobě konstatuju, neb vidí, že jsi magor. Ten pátý jsi ty.

Tady nejde o to, jestli se snažíš, nesnažíš a tak dál. Prostě bez jakékoli racionální báze docházíš k úplně nahodilým moralistickým závěrům, které mají jediného společného jmenovatele -- zlé misogynní sexistické hovado.

Piju? Jsem zlé misogynní sexistické hovado. Nepiju? Jsem zlé misogynní sexistické hovado. Pouštím draka? Zlý misogyn. Chci s tebou tvořit kruhy v obilí? Jsem zlé misogynní sexistické hovado. Souhlasím s tebou? Jsem zlé misogynní sexistické hovado. Nesouhlasím? No tak asi proto, že jsem zlé misogynní sexistické hovado. To dá kurva rozum.

A navíc jsem omezený, což je s přihlédnutím k barvitému repertoáru tvých myšlenkových vývodů fakt překvapivý poznatek. To je jak kdyby si Hitler stěžoval na necitlivý přístup.

Ono, pokud kdokoli bez nějaké pevnější evidence o komkoli/čemkoli dělá závěry, rapidně roste pravděpodobnost, že je to blb. Chytří lidi většinou soudí a odsuzují váhavě, a teprve na základě relevantních důkazů. Pokud navíc takový neinformovaný debil dochází k čistě moralistickým odsudkům, jde většinou o autoprojekci.

Takže o to mi šlo. Skoro každý je dle tebe zlé sexistické hovado, protože jsi sama prolezlá nejhoršími předsudky. A navíc jsi prachmizerně špatný psycholog.

Jsi prostě doplňující prvek Juldy.

Nevím, proč furt mektáš o té družici ani co to má co společného s čímkoli. Z toho pohledu to dává aspoň jakýs takýs smysl. A to ten, že to je prostě nesmysl.

Netuším, co publikuješ po kouskách. Tohle mají být jednotlivé kapitoly ucelenějšího díla? No paráda!

A já zlé misogynní sexistické hovado jsem ty kváky s prominutím chápal jako snahu nějak maskovat, že sem vpašováváš naivní obrázky, o které se chceš dětsky podělit, protože ukázat lidem ve svém bezprostředním okolí se je stydíš. Ono pyšně běhat s obrázkama tohodle kalibru za maminkou ještě v pětatřiceti je trochu divné.

Ovšem je-li to bohapusté žvanění myšleno vážně, tak máš asi přece jen světlejší budoucnost ve výtvarném umění :D
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter