Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 3.7.
Radomír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
KUNDA BOHUNA, TLUSTÁ TO PRDEL, má moc špeků i na anglickou slaninu!
Autor: jfj (Občasný) - publikováno 18.8.2019 (16:48:48)


čtenář stínový Julian - 20.8.2019 >To je teď všude, lidi se nudí na dovolený, tak z té nasranosti musí někoho obvinit. Já se v životě nenudil ani minutu, potřeboval bych 100 hodin denně, abych stihl denní plán, takže na blbosti a závist mi nezbývá čas. Navíc některým lidem Pánbůh hrozně ublížil tím, že jim nedal mozek. Ženy jsou na tom lépe, těm dal aspoň vagínu, takže se uživí, když sice muže ožebračí,a pak se žebrákem opovrhnou, avšak stejně vše rozhází, ale oni umí prodat i starou, neelastickou vagínu, aspoň to vidím kolem sebe, já tu zkušenost naštěstí nemám... Chlapi ti jsou úplně nahraní, když není mozek, tak zbyde opravdu jen nenávist a MALOST, kterou musí rozsévat všude a otravovat autory na litwebech, místo, aby byli chlapem a poctivě si vystřelili to seno z palice!
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter