Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 27.6.
Ladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Recenze, názory
 > Recenze, názory
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
<předchozí v kolekci Hamáčkovo ministerstvo vnitra jest partou extrémistů! z kolekce Moje názory a pohledy 2: Václav Kovalčík
Autor: MírZemi (Stálý) - publikováno 22.6.2021 (00:34:56)
následující v kolekci>
Hamáčkovo ministerstvo vnitra postupuje proti slušným občanům, které beztrestně nálepkuje do rasistů, extrémistů a populistů. Koná tak i z příkazů Evropské unie zničit a zbídačit naši zemi. Odposlechy a monitorování internetu jsou toho důkazem, zatýkání lidí též.

Přitom rezorty pod vedením ČSSD, která neplatí své závazky, podporují problémové skupiny obyvatel, rozdávají národní bohatství všemožným kriminálníkům a zlodějíčkům.

Je hrozné, že Babiš nic nedělá proti národnímu útlaku, když si dosadil do vlády pochybnou partaj, aby se mohl zavděčit potentátům z Evropské unie. Tolerance Hamáčkova rezortu je tedy trestuhodná a donebevolající.

Situace se podobá nástupu nacistické diktatury v předválečném Německu, kdy opět západ nic nedělal, jen přihlížel a ustupoval.

Za chvíli budou zatýkat slušné české občany státní tajné služby pod taktovkou totality Evropské unie a neomarxismu! Za chvíli se objeví gestapo na politickou objednávku!

Tradiční rodiny jsou v ohrožení, devianti mají zelenou. Všechnu krásu české země chce zohavit právě extrémistické Hamáčkovo ministerstvo vnitra, západ a Evropská unie!

Václav Kovalčík


Poznámky k tomuto příspěvku
Čtenář - 22.6.2021 > No jo, Piráti po volbách to tady teprve pevně a nekompromisně vezmou do ruky, a s někým možná zatočí
<reagovat 
čtenář kolemjdoucí č.2 - 22.6.2021 >

Nespletl ses -nechtěl jsi místo Hamáčka napsat Okamura? -Ten ale, naštěstí, alespoň zatím, nebyl součástí vlády. To by teprve byla katastrofa.


A co se týče EU - něco o totalitě EU může napsat jen člověk bez rozhledu, bez vědomí historického kontekstu - - co by za takovou „totalitu" dali třeba naši předci v roce 1938, nebo v roce 1939.


((...)).
-Zdá se, že si, lidově řečeno, moc nevidíte do huby, pane.


<reagovat 
 Čtenář - 22.6.2021 > čtenář> Takový Bartoš to by byla taky katastrofa.
A v tom 1938 a 1939 si mohl český národ uvědomit, že vyspělé koloniální státy ne - slovanské státy Evropy si o nás vždy otřou boty a že nemá smysl se s nima kamarádíčkovat ve velkém.
To platí i dnes.
Je vícero náhledů, ne jen lézt západnímu bratru do řiťi.

<reagovat 
 Čtenář - 22.6.2021 > čtenář> 

Slovanské státy typu Rusko? -Poláci by o velkém slovanském bratrovi mohli vyprávět ještě více, než my

Hledět dnes především na národnost je zpozdilé, ..., nejspolehlivějším ukazatelem je snad kvalita lidských bytostí v tom kterém státě, odrážející se ve fungující společnosti (chtělo by se až napsat společenství, ale mámo právo nechtít s každým člověkem „chodit na pivo"), a tzv. pokročilé demokracii

((...)).<reagovat 
 Čtenář - 22.6.2021 > čtenář> To je šílený idealismus, který se zboří pod prvním náporem. Když se jde na krev, je národnost důležitá - hlas krve je enormně důležitý.
Mnichovská dohoda ukončila ideál evropské jednoty západních států se slovanskými a od fašistů nás zachránili Rusové - to je historický fakt.
Myslím, že v r. 1945 lidi sověty milovali.
Že nic není naprosto ideální, to je pravda.
Ale kdyby nastal znovu problém s mytologickým zlem, Británie a Francie a Německo by nás hodili přes palubu znovu a znovu.
To je historická zkušenost.
A nevyplatí se ji ignorovat.

<reagovat 
 Čtenář - 22.6.2021 > čtenář> 
V roce 1938 stávající reprezentace Francie a GB kupovaly čas, to bezpochyby věděly samy nejlépe.. . Ale dostáváme se obloukem k našemu členství v EU -s

výjimkou snad Rakouska-Uherska ve druhé polovině 19.století, a několika desítek let vlády Karla IV. ve 14.století po celých cca 1000 minulých let nebyla situace tak malého národa, žijícího na tak nebezpečném místě, jakým je střed Evropy, tak pohodová, jakou je dnes.. .

Nevážit si tedy dnes členství v EU (ale také v NATO) je projevem silné krátkozrakosti až hlouposti,...; dalo by se to pojmenovat lidovým pořekadlem „nevážit si dobrého bydla". A snažit se rozvrátit EU zase k pořekadlu „podřezávat si větev, na které (vzhledem ke své poměrné velikosti, a váze ve světě, a k danému prostoru) docela pohodlně ..sedím".

((...)).


<reagovat 
 Čtenář - 23.6.2021 > čtenář> Když to se nedá brát takhle šmahem, že komu se nelíbí v EU, nebo má výhrady k NATO, že je idiot.
Mně leze na nervy antikomunismus a zásadně proti Rusku, hurá západ, fuj východ.
Povinně milovat EU a NATO, být vděčen.
Vždyť je o naprosto identická pakárna jako se SSSR na věčné časy.

Realitou třeba je potravinová soběstačnost, nebo výroba kvalitních výrobků, kvalitní zdravotnictví a dobré jméno ČSSR v zahraničí za socialismu.
Kdo to z těch ideologů přizná, když Rusko je teda zlo a za komunismu bylo všechno špatně?
To nesedí propagandě.

A kdo přizná, že se z původně ekonomického paktu stává ideologický kolos EU? Kde se potírají individuality národností, trvá se na jednotné měně?
Jenže my nejsme USA, národy Evropy mezi sebou staletí válčily, jednotlivé země mají své jazyky, zvyky, kořeny, staletí příběhů. Etnicky nejsme stejní.
Krev není voda.
Slovani nikoho nevykořisťovali, máme jinou historii a mentalitu.

A jak na nás nahlíží západní státy? Jako na méněcenné debílečky, co se máme od nich co učit, máme pro ně dělat zadarmo a vzhlížet k nim?
Protože jsme opice z východu?
No tak promiňte, ale já skutečně doufám, že EU končí a půjdeme vlastní cestou.
Západ ať si sežerou muslimové, my s nima jejich problémy jako ti méněcenní, jak na nás nahlížejí, nemusíme vyžrat.

A NATO? Ta zločinecká sebranka, co rozvorala Blízký východ? A neustále bojuje proti terorismu tím, že provokuje další a další války?
To je povinné cítit ještě vděk?

Vážně věříte tomu, že kdybychom byli napadeni z jihu, nebo východu, že nám přijde pomoct USA?
Z jihu by nás zachránili opět jedině Rusové a z východu nic.

<reagovat 
 Čtenář - 23.6.2021 > čtenář> A co je EU, o tom jsou denně články na internetu.
Jako třeba dnes:

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/jourova-madarsko-se-vzdaluje-evropskym-hodnotam-40364079#seq_no=8&source=hp&dop_id=40364079&dop_ab_variant=0&dop_req_id=gimaTDe57th-202106230851&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Jourová: Maďarsko se vzdaluje evropským hodnotám


"Podle některých ministrů je jedním z dokladů horšící se situace nový maďarský zákon zakazující na školách materiály zobrazující homosexualitu či změnu pohlaví, který podle nich jde proti evropským hodnotám. Šéf maďarské diplomacie naproti tomu kritizovanou normu hájil s tím, že nechává sexuální výchovu dětí na rodičích."


Nebo toto vyjádření:

„Evropská unie není v první řadě jednotný trh nebo měnová unie. Jsme společenstvím hodnot, které nás všechny vážou,” prohlásil německý státní tajemník pro evropské záležitosti Michael Roth.


To je právě ten problém - když bylo to slavné referendum do EU, mluvilo se o pragmatickém ekonomickém svazku, ne o spolku nějakých buzerantských úchylů, kteří hlídají nějaké zjebané "evropské hodnoty".
Ať si ty hodnoty strčí hodně hluboko do míst, kam slunce nesvítí.


<reagovat 
Čtenář - 22.6.2021 >

A co se týče 2.světové války -myslím, že by SSSR neporazilo Německo bez spojenců na Západě,..., a naopak, USA a GB bez SSSR. Byli to prostě spojenci „z rozumu a z nutnosti". A to, že Prahu a Čechy (na Moravě to bylo jinak) nakonec obsadilo SSSR, bylo věcí hlavně dohody, protože americká armáda měla přinejmenším několik dnů zakázáno pohnout se dál z plzeňska a z Plzně.. .

<reagovat 
 Čtenář - 23.6.2021 > čtenář> USA by porazily Německo i bez SSSR a SSSR by porazilo nácky i bez Yanks. Jen by to trvalo déle. Jako spojenci fungovali jen proto, aby si po válce rozdělili sféry vlivu.

Němci byli v prdeli, jakmile nedokončili Barbarossu v původním termínu, a sami to velmi dobře věděli. Věděli, že pokud do určité doby nedobudou ural a jestli Sověti přeskupí průmyslové síly z jejich bezprostředního dosahu, mají fatální problém, protože pro válečnou operaci v rozsahu daném rozlohou SSSR sami neměli dostatečné zdroje.


<reagovat 
 Čtenář - 23.6.2021 > čtenář> A představte si, že mi to přijde asi i lepší.
Francie, Anglie a Itálie nás hodili fašistům jako zástupnou oběť.
Nevím jak moc by dělalo dobrotu, se pak na sebe po válce usmívat.

<reagovat 
 Čtenář - 24.6.2021 > čtenář> V Itálii v té době také vládli fašisté:)
<reagovat 
 Čtenář - 24.6.2021 > čtenář> V Itálii v té době také vládli fašisté:)
<reagovat 
 Čtenář - 24.6.2021 > čtenář> Dovoluji si odhadnout, že v případě, kdyby Německo nemuselo bojovat na dvou frontách (a ovšem kdyby SSSR nečerpalo velice silnou hmotnou podporu od spojenců přes Murmansk, atd.), byl by výsledek války na východě přinejmenším hodně na vážkách.. (a Třetí říše mohla by potom trvat když ne tisíc let,..., tak docela dost dlouho) . To si asi uvědomoval i Churchill, a proto zatáhl GB do války (, přestože byla na válku zoufale nepřipravena).
<reagovat 
 Čtenář - 24.6.2021 > čtenář> Jo, to je pravda - a právě proto je potřeba si na naše západní a jižní velice demokratické kamarády z EU dávat vždycky majzla, protože nikdy nevíte, kdy je to popadne zase, ta jejich nadřazenost a vyvolenost.
<reagovat 
Čtenář - 26.6.2021 > zendrichu, tvé "názory" nejsou vybarvený. koukej se polepšit!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 58 59 60 61 62 63 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 192 193 194 195 196 197 199 200 201 203 204 205 206 207 208 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 418 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 613 614 615 617 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 628 629 630 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 (645) 646 647 648 649 650 651 652 653 654 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 783 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109
 

 


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter