Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 2.10.
Olívie
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Samec
Autor: Křesťanský stát (Občasný) - publikováno 3.9.2018 (04:02:07)
Jo, ukaž se mi, ty tlustá čubko, chci vidět nahý maso. Chceš to, že jo? Chceš, aby ti ho tam konečně někdo strčil!? Chceš, aby tě šukal takovej krásnej chlap s krásnym zadkem, jo, každá by to chtěla, každá ti ho závidí, i tvoje máma, i prodavačka z Tety, i ta holka v metru, co na mě tak koukala, i tvoje kamarádka s tim nádhernym velkym zadkem, co s nim přede mnou tak sprostě provokativně kroutila, úplně chtěla, abych jí šukal do toho velkýho zadku, pak ho z ní vytáhnu a ty mi ho budeš kouřit, tak dělej, poď, chci cejtit, jak se svíráš kolem mýho ptáka, udělej se, U-DĚ-LEJ-SE, jo, jo, Evičko, taky tě chci, jo, nastav mi ten svuj obrovskej zadek, ať ti ho tam strčim, jó, jó, jó! "Miluju tě. Eště s nikym to nebylo tak úžasný, seš nejlepší chlap, jakýho sem měla."


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter