Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 28.9.
Václav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Mystika, filosofie
 > Mystika, filosofie
 > Filosofie
 > Náboženství
 > Duševno, mystika
 > Literatura, odkazy
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Zmrtvýchvstání
Autor: Křesťanský stát (Občasný) - publikováno 19.7.2018 (03:56:27)
Přiváže mě, způsobí mi rány a do nich pak tluče tak dlouho, dokud z nich nezačne téct krev. Sípu, ale neřeknu dost. Pak už mi zbývá jen odpočítat si posledních deset, pak půjde ke mně, pomalým krokem, při kterým se jí půlky kutálí po U-rampě, řekne něco uštěpačnýho a odváže mě. Jedna. Poprvé jsem od ní utek, vyděšenej jejím smíchem, se kterým mě odmítala pustit ze dveří. Dva. Ale nutně se zase vrátil a víckrát už neřek ne. Tři. S každou sem se rozešel, protože trvala na tom, že tomu bude řikat štěstí. A to mě neuspokojuje. Štyři. Teprve když mě mlátí, teprve když mě černoch s malym pérem šuká nad hajzlem pěstí a další chlap při tom natáčí na mobil, vim, že sem jako Kristus, že trpim, že muj zkurvenej život má určitě smysl a že až to bude za mnou, odejdu s úlevou, že sem si vykoupil pár dalších svobodnejch dnů. Pět. Všechno to přece musí mít ňákej smysl, kvůli kterýmu je důvod probít se dalšim dnem, kvůli kterýmu sem to doteďka přežil. Šes. A na konci je holý, osamělý, odporný místo a jenom ty nejnemilosrdnější dojdou až nahoru, kde už tě nečeká žádná odměna, kde budeš svojí čistotou sám sobě smrdět, kde už s tebou nebude nikdo, kdo by byl schopnej tě milovat, kde budeš jenom sám. Sedum. Prosím, odpusť mi!


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter